SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

orjinal parfüm...(tester)

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 21>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
minnikkuzzum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Subat-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: orjinal parfüm...(tester)
    Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 04:48

kyzlar orjinal parfümlerin testerlaryny satyyorum e?er isterseniz benle görü?ebilirsinizzzz

Her?eyinle her?eyimsin annecim...!
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:03
her markanyn orjinal parfüm testerlaryny satyyorum kyzlar..görümceme arkada?y orjinal yurtdy?yndan tester parfüm getirmi? bende aldym geçti?imiz hafta bu parfümü aldym normal saty? fiyaty 150 civary ben orjinalini 50 tl ye aldym e?er sizde denemek isterseniz sizede verebilirimmm
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:06
sadece tek farky kutusuz olmasy tester ürün oldu?u için hiç kullanylmamy? ama kutusuz geliyor e?er orjinal oldu?una inanmasaydym inanki tavsiye etmezdim..neden ayny fiyata ma?azada daha çok para verlimki dedim kendimce...
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:09
bu arada her markayy bulabiliyoruz istedi?iniz her markayy...
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:32
canym te?ekkürler ama ne yazykki ?imdi alamam bu arada duyurular ve sohbet bölümüne bakar mysyn
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 05:51
cnm george armani for men ne kadar acaba?
ben e?im için istiyorum da bi de kaç ml.?
Mucizem,Mele?im Ecrin Elbi 12/10/2008
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:06
Orjinal mesaji gonderen duygu83 duygu83 yazdi:

cnm george armani for men ne kadar acaba?
ben e?im için istiyorum da bi de kaç ml.?

duygucum canym 50 ml ve 100ml ?eklinde getiriyor görümcem.bi sorayym ne kadar diye ben sana döniyim hemen oke
Basa don
belma Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti belma Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:32
canym hermes jarden sur le nil varmy ve fiyaty ml i ne kadar

birde calvin klein eforia 100 ml fiyatlaryny yazarsan sevinirim
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 06:48
OK CNM.YKYSYNYNDE FYYATINI SORARMSN?
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:13
canym sordum ama armanynyn bi çok modeli var hangisini istiyor diye soruyor mesela ben e?ime aldym armany code siyah ?i?e süper bi?i sen hangi modelini istiyosun söyle bende sana cevap yazym
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:14
Orjinal mesaji gonderen belma belma yazdi:

belmacym dün bi arkada?ym aldy eforya bi sorym oke
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 07:32
Orjinal mesaji gonderen minnikkuzzum minnikkuzzum yazdi:

Orjinal mesaji gonderen belma belma yazdi:

belmacym dün bi arkada?ym aldy eforya bi sorym oke

canym her ikiside 65 tl e?er istersen gönderebilirim
Basa don
duygu83 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti duygu83 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 08:01
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 08:25
duygucum 65 tl
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:37
süper bi koku e?ime aldym bayyldy vallahiTongue
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:38
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:39
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:53
jadore
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:54
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 09:59
dior çe?itleri
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:19
Lancome Hypnose EDP 50ml fiatyny ö?renebilirmiyim canym birde ürünü almak istedi?imizde nasyl alabiliriz bende izmirdeyim
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:21
Orjinal mesaji gonderen minnikkuzzum minnikkuzzum yazdi:

jadore

bu koku süper ötesi,çok kalycy bir koku ben kullandym...Thumbs%20Up
canym 50 ml olan parfümler 50 TL
100 ml olanlar 65TL mi?
yoksa fiyatlar de?i?iyor mu markaya göre  ?
bu ne kadar ?
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 10:21
birde bunun fiatyny ö?renebilirmiyim
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Nisan-2009 Saat 12:47

feelings tatlym jadore 50 ml 50 tl 100 ml 65 tl...

Basa don
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minnikkuzzum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 27-Nisan-2009 Saat 03:38
Orjinal mesaji gonderen matteacher matteacher yazdi:

Lancome Hypnose EDP 50ml fiatyny ö?renebilirmiyim canym birde ürünü almak istedi?imizde nasyl alabiliriz bende izmirdeyim

merhaba canym hypnose edp 75 ml fiyaty 65 tl canym, bide miss dior cherie sormu?sun onunda 100 ml fiyaty 65 tl...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 21>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +