SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

OTYZM

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Mayis-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Ekim-2012 Saat 07:27
Allahym güç kuvvet versin.gerçekten çok zorrr. ama kendini sakyna çaresiz hissetme. Allahu teala sevdi?i kullaryny evlatlaryyla synarmy?. bizimde tanymyz Hülya abla ile ayny. 1 yyldyz özel e?itim alyyoruz algylarymyz gerçekten çok güzel açyldy. in?allah daha da iyi olucak. dualarym evladymla ve cümlemizin evlatlaryyla.
Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Ekim-2012 Saat 08:18
Geçmi? olsun Allah yardymcynyz olsun in?allah
Allahym kimseyi evladyyla synamasyn
Allah acil ?ifalar verir in?allah yavruna
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
zeynokiz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeynokiz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Ekim-2012 Saat 12:41
Allahim hepinizden razi olsun canlar, asla isyan etmiyorum o benim melegim canim kanim herseyim ümidimide yitirmedim rüyalarimda hep görüyorum konustugunu insallah konusacak ama konusamasada o benim canim herseyim,  egitim ve terapiye gelince su anda zaten özel bi krese gidiyor ama okula hazir durumda degil, egitim görerek cok yol katedilebilir fakat bu egitimlerin cogusu görmekten geciyor prensesim sadece otistik olsaydi hersey daha kolaydi ama elifim görmüyor bu nedenle ilerlemeside cok yavas ve farkli eger görseydi kartlarla günlük aktivite planlari yapabilirdik ama bunlari yapamiyoruz mesela bunun yerine ele gelir somut nesnelerle yol almaya calisiyorum bunlarida elif reddediyor eline birsey tutmak istemedimi imkansiz tutturamazsin o nesneyi ona istemedigi bir seyi hayatta yapmaz mayis ayinda teshis ve terapi icin 1,5 ay boyunca hastanede kaldik ben esim ve elif gözlem icin cok sey ögrendik nasil davranmaliyiz neler yapmaliyiz elifin bakis acisini falan ve dr. muz cok iyi bir doktordu bize cok yardimci oldu bize ilerleme konusunda sordugumuz cok soru vardi ne zaman nasil diye soruyorduk, ve o bize söyle dedi; bir pencere düsünün ve pencerenin kolu elif te eger o penceresini acarsa iceri girebilir ona birseyler ögretebilirsiniz eger kapali tutarsa zorlayamazsiniz elifin otizmi ileri derecede erken cocukluk dönemine ait bir tür ve su anda elif 1 ay sonra 5 yasini dolduruyor ama testlere göre 2 yasinda iletisim kurmak cok zor mimiklerini okuyarak onu anliyorum abzen ben bile bilmiyorum nasil anladigimi yasayarak ögrendim galiba, insallah allahtan ümit kesilmez dualarinizla ilerleyebildigimiz yere kadar ilerleriz otizm zorsa bende güclüyüm diyorum allah yardimcimiz olsun
prensesim güzel kizim 10.11.2007   
2. ? ins en kisa zamanda
Basa don
seda30 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti seda30 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Ekim-2012 Saat 14:20
Metanetine hayran kaldym, takdir ettim seni. Bir an kendimi sorguladym bu kadar güçlü olabiirmiydim diye.Sanyrym ya?amadan bilinemeyeck ?eylerden.Rabbim bu sabrynyn mükafatyny verir in?allah.Mele?in annecim deyip boynuna sarylyr birgün belli mi olur.Rabbim diledikten sonra imkansyz var my ? Allah her daim yardymcyn olsun.
ENES'YM Ylk göz a?rym,yaky?ykly prensim 27.06.2003
ZERRYN'YM Ynci tanem,minik prensesim 06.06.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Ekim-2012 Saat 14:25
Allah acil $ifalar versin zeynikiz o guzel gozlu melegine

Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Ekim-2012 Saat 02:59
Allah yardimciniz olsun. Insallah sabrinizin mukafatini hem bu dunyad hem de ahirette alirsiniz. Allahin ne hikmetleri var kim bilir. Onun yaptigi her is guzel.
Basa don
minicikbebisim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minicikbebisim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Ekim-2012 Saat 16:05
Hep aklimdasin burdanda, facedende takip ediyrum seni... Meleginin resimlerini goruyorum maasallah diyorum.. Allah o boncukgozlerin dermanini versin.... Ve diger rahatsizliklarinin..mevlam kaderini guzel yapsin.. Sanada cok cok sabir versin.. Hepimiz bir sekilde bu hayatta sinaniyoruz... Rabbim sinavi gecen kullarindan eylesin bizi.
23.05.2008 & KAAN
06.12.2012 & AZRA
Allahim yavrularim sana emanet...
Basa don
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Subat-2013 Saat 08:04

Rabbime binlerce kez ?ükürler.

Yakla?yk 4 ay önce kre?imizi de?i?tirdik. bizim için çok üzücüydü gerçekten ama her ?erde bi hayyr var derler ya çok do?ru. tesadüfen bi kre? bulduk ve o?lumu yazdyrydk. haftada 2 günde özel e?itime gidiyordu. yeni kre? o?luma o kadar çok iyi geldiki konu?maya ba?lady ve davrany?lary okadar de?i?tiki.
Doktorumuz artyk özel e?itime gerek kalmady?yny kre?in yeterli olabilece?ini söyledi.
o kadar mutluyum ki Rabbim hiçbirimizi evlatlarymyzla synamasyn ve cümlemizn evlatlaryna ?ifa versin.
Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Subat-2013 Saat 23:17
Ma?allah Utku kuzuma nasyl sevindim anlatamam erken te?his, özel e?itim ve aile deste?i ile bunu a?tynyz çok mutlu oldum
Rabbim bundan sonra hep sa?lykly güzel günler göstersin yavruna
üzüm gözlüm iyiki varsyn..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Subat-2013 Saat 23:18
Benim kuzumda konu?ma konusunda açyldy epeyi hiç konu?mayacak dedi?im kuzum artyk durmuyor devamly soruyor allahym binlerce ?ükür özel e?itim ve anasynyfy ö?retmenlerimizin emekleri için sonsuz te?ekkürler

Basa don
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Subat-2013 Saat 00:16

Çok sa?ol Hülya ablacym. Utku yine takibimizde tabiki sürekli ö?retmenleriyle diyalog halindeyim. Hamd olsun Allahyma erken ba?ladyk iyi yol aldyk daha da iyi olucak in?allah.

Her e?itime gitti?imde imtihanymyzyn aslynda ne kadar küçük oldu?unu anladyk. Allahym hepsinin sykyntylaryny gidersin. O kadar çok çocuk varki ve okadar güzeller ki Rabbim bu konuda tüm anne babalara ailelere yardymcy olsun kimseyi evladyyla synamasyn. 
Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Subat-2013 Saat 02:14
amin arkada?ym inan kendi evladym kadar sevindim Utkudaki geli?melere

Basa don
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Subat-2013 Saat 03:56
Ykiniz içinde çok sevindim. Rabbim yüzünüzü hep güldürsün
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Subat-2013 Saat 04:09
Orjinal mesaji gonderen ceylin ceylin yazdi:

Rabbime binlerce kez ?ükürler.

Yakla?yk 4 ay önce kre?imizi de?i?tirdik. bizim için çok üzücüydü gerçekten ama her ?erde bi hayyr var derler ya çok do?ru. tesadüfen bi kre? bulduk ve o?lumu yazdyrydk. haftada 2 günde özel e?itime gidiyordu. yeni kre? o?luma o kadar çok iyi geldiki konu?maya ba?lady ve davrany?lary okadar de?i?tiki.
Doktorumuz artyk özel e?itime gerek kalmady?yny kre?in yeterli olabilece?ini söyledi.
o kadar mutluyum ki Rabbim hiçbirimizi evlatlarymyzla synamasyn ve cümlemizn evlatlaryna ?ifa versin.

çok sevindim canim herseyin yolunda gitmesine insallah dahada iyi olur kuzun.
ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Subat-2013 Saat 00:24
çok sa?ol te?ekkür ederim.
Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
gülünhüznüyüm Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 13-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülünhüznüyüm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Subat-2013 Saat 13:16
ceylyn dylerym hep boyle mutlu guzel haberler veryrsyn cok sevyndym

Aslynda hayatyn hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldi?inde, kimi gitti?inde..
Basa don
anxious Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Aralik-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti anxious Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Subat-2013 Saat 21:03
B12 ignesi ve cinko deneyin simdi biokimyasal tedavilerle bu rahatsizligi tamamen tersi e ceviriyorlar. Tabi ABA terapileri de rolu buyuk
Ilk gozagrim oglum Ahmed Janim 2/4/2010
Prensesim Ela Neris'im 10/6/2011
Basa don
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 01:37
amin çok sa?ol.
Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
ceylin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ceylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 01:40

Doktorumuz konu?madaki ilerlemeye bakaryz olmady vitamin takviyesi yaparyz dedi. Ay ba?ynda kontrolümüz var tekrar.B12 i?nesi ve çinkoyu nasyl kullanyca?yz tahlil falan yapylamasyna gerek varmy?. 

Bilal Utkum,01.03.2009
Zeynep Öyküm, 26.03.2012
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +