SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

kahvaltilik milföy sepetleri/RESIMLI/

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: kahvaltilik milföy sepetleri/RESIMLI/
    Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:11
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...

canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20

canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:15

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:17

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:19

Basa don
OMRUM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti OMRUM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:29
berfinim ellerine sagli milfoylu herseyi cok severim ama ama koseleri bi daha mi kestin? nasil yapistirdin?   ayyy merak ettim :))
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:39

Basa don
kanatsizmelek Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kanatsizmelek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 02:42
Kyz ben seni yolmaz myyym?LOLLOL
Ay ya burda böyle büyük boy milföy yok.
Yapyp yapyp koyuyosun delirtiyosun beniiiii Big%20smileBig%20smile
Anacym ben de gurbet eldeyim anam yok bacym yokkk.
Kim gelcek de bana mamalar yapacak.
Bo?asyn kocan seni bana yollasyn o zaman. Tövbe tövbe... LOLLOL
Almasaymy? madem bu kadar becerikli hatun.
Toprak Emre'm 23.03.2010 09:40

Tuana Elvin'im 17.12.2011 08:45
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:01

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:03

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:07
hiç ü?enmezmisin berfin canym çekti valla ellerine saglyk
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:33
kislar kusra bakmayin tarf vericem simdi tyzmle tlfnda konusuyorum..

Basa don
EsraErsin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti EsraErsin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:37
ooo döktürmüs bizimki gene, ellerine saglik harika olmus kizz, yollasana iki tane yiyeim, daha kahvalti bile etmedim iyi gider haaa :)))
Annesinin Bitaneleri ECRINI'm 25.04.2009, 01:25

ELZEM SERRA'm 16.12.2012, 20:58

Süpriz Yumurtam 21+4

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:55
gelelim tarife:)
1 büyük rulu milföy
1 kase rendelenmis peynir ve biraz kiyilmis maydonoz..
üzeri icin 1 yumurta ..
yapilisi:önce rulo milföy hamurumu tezgahimiza yagli kagit üzerinde oklava yardimiyla aciyoruz dhaa sonra biraz büyük bardak agziyla düz yuvarlak cikarip daha sonra ayni esit sayida olucka dihgerlerinide baska agzi kücük bardakla cikarip düz olanin üzerine koyuyoruz elimizel uclari bastriyoruz ic harcmizi icine doldurup yumurtamizida sürüp 150derecede psiriyoruz...
sicak sicak servis yapiyoruz..
afiyet bal seker olsun..
yaptim ama yemedim gelin beraber yiyelim kislarrBig%20smile

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 03:58
Orjinal mesaji gonderen kanatsizmelek kanatsizmelek yazdi:

Kyz ben seni yolmaz myyym?LOLLOL
Ay ya burda böyle büyük boy milföy yok.
Yapyp yapyp koyuyosun delirtiyosun beniiiii Big%20smileBig%20smile
Anacym ben de gurbet eldeyim anam yok bacym yokkk.
Kim gelcek de bana mamalar yapacak.
Bo?asyn kocan seni bana yollasyn o zaman. Tövbe tövbe... LOLLOL
Almasaymy? madem bu kadar becerikli hatun.
LOLLOLLOLLOLoyy ben nedem nasil edem basim alip nere gidemmmmLOLLOLLOLdelüü rulo milföy yoksa diger milföyü al oklavyla iki tane vur olur sana büyük milföyyyLOLLOL
oyy oyy sendemi beni istiysen ben hanginiza varicagmi bilmiyorm artikLOLLOLen iyisi beni parca parca edin hepinizin olim.yada benm diblörümü yapalim ozaman olurmu acepLOLLOLLOLLOLee almis iste benm heriff keske siz alaydniz bari nyseeeeEmbarrassedBig%20smile

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:00
Orjinal mesaji gonderen OMRUM OMRUM yazdi:

berfinim ellerine sagli milfoylu herseyi cok severim ama ama koseleri bi daha mi kestin? nasil yapistirdin?   ayyy merak ettim :))
LOLdelüüü tarf asagida Big%20smile

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:01
Orjinal mesaji gonderen EsraErsin EsraErsin yazdi:

ooo döktürmüs bizimki gene, ellerine saglik harika olmus kizz, yollasana iki tane yiyeim, daha kahvalti bile etmedim iyi gider haaa :)))
Big%20smilecanim ya dur senin daha özeline bile cevap veremedimEmbarrassedyazairm simdi..
canimsin benim gel beraber kahvalti yapalim bnde milföy hamuru vardi deidm smdi bozulur buzlugada grmiyor ya kalkim yapim dedim telfnla knsrken yaptim ama daha yemedim gel bareber mideye götürelim tatliskommBig%20smileLOL

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:02
Orjinal mesaji gonderen datceken datceken yazdi:

hiç ü?enmezmisin berfin canym çekti valla ellerine saglyk
Embarrassedyok dilek abla ben hec üsenmem severim böyle isleri bana ev isi mutfak isi desinler oynuya oynuya yaparimEmbarrassedLOLLOLgel beraber yiyelim canim benimBig%20smile

Basa don
EsraErsin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti EsraErsin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:05
Orjinal mesaji gonderen berfinim berfinim yazdi:

Big%20smilecanim ya dur senin daha özeline bile cevap veremedimEmbarrassedyazairm simdi..
canimsin benim gel beraber kahvalti yapalim bnde milföy hamuru vardi deidm smdi bozulur buzlugada grmiyor ya kalkim yapim dedim telfnla knsrken yaptim ama daha yemedim gel bareber mideye götürelim tatliskommBig%20smileLOL

vallahi yakin olsaydin teklifini hic geri cevirmezdim berfosum :))
iyi etmisin bacim, valla marifetli kadinsin, benim kiz olali hic dogru dürüs bisey yaptim yok :)))
herif bosicak beni Big%20smile

Süpriz Yumurtam 21+4

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:24

Orjinal mesaji gonderen berfinim berfinim yazdi:

vallahi yakin olsaydin teklifini hic geri cevirmezdim berfosum :))
iyi etmisin bacim, valla marifetli kadinsin, benim kiz olali hic dogru dürüs bisey yaptim yok :)))
herif bosicak beni Big%20smile

Big%20smileahh canim ne zaman istersne gel yolun bu tarfa düserse kapim acik unutmaaTonguekeske yakin olsaydik tatlim Confused
yok kis öle deme sana anlattim özelden anlarsin beni artikBig%20smilesen de marfetlisindr ama kizin kücük daha bitanem ona bak büyünce yaparsin artik bisey olmazSmileherif seni bosarsa unutma burda acik kapin var ben seni alirim gii ne dert edisin sennnLOLLOLLOLLOLLOL
herifi bosayan kabulumdur burdayim bennLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLEmbarrassed

Basa don
masiwa Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti masiwa Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:30
Teklif ediyorummmmm, benimle evlenirmisinn???
çok dü?ündüm son kararymm
kendimden eminimmmmmmLOLLOL

ayy allam yaa en sonunda sapyttyrdyn beni kyz vallaLOL yapa yapa böyle tarifleri, yine çok güzel gözüküyor yine yiyesim var  bide yapan olsa.....
~Senin tenin en güzeli,senin kokun en güzeli senin sesin en güzeli annesinin bi tanesi
Yok hiç bir?eyde tadyn,adyn olmu? benim yazym,iyiki do?dun iyi varsyn sen benim hayatymsyn...
Basa don
EsraErsin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti EsraErsin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:39
sagol canim benim, öyle bisey olursa gelirim bak haaa, sonra kosicinde bizi kapi disari etmesinde kizLOL

Süpriz Yumurtam 21+4

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:44
Orjinal mesaji gonderen masiwa masiwa yazdi:

Teklif ediyorummmmm, benimle evlenirmisinn???
çok dü?ündüm son kararymm
kendimden eminimmmmmmLOLLOL

ayy allam yaa en sonunda sapyttyrdyn beni kyz vallaLOL yapa yapa böyle tarifleri, yine çok güzel gözüküyor yine yiyesim var  bide yapan olsa.....
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLoyy oyyy delüüü bak saat ne diyor simdi ask zamani diyoooLOLLOLLOLLOLevettt evet evetttttttttttttttttttEmbarrassedLOLLOLLOLdelüyüz kis bizzzLOLLOL
canimsin benimm ben sizi saptrmadim sizz buray agirince kuduryorsunuzzzzLOLLOLLOL

Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:45

sagol canim benim, öyle bisey olursa gelirim bak haaa, sonra kosicinde bizi kapi disari etmesinde kizLOL
LOLyokk yokk ben derim bunlar benim ex asklarim senden habersiz yillarca kalbmde saklaidm derimLOLLOLLOLLOLkocma olmaya gelmisler derim alirim iceri sizi merk etmeyinnLOLLOLsonrada gecnr giderzz teyyyyyLOLLOLHalay

Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:49
ellerine sa?lyk tatlyyyyyyy? aha bak sonunda evlilik teklifi aldyrana kadar u?ra?tyn kocanyn üstüne kuma gelcek bu tariflerin yüzündenLOL
24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazym kuca?ymda anneyim ben artyk ?ükürler olsun Allahyma
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2009 Saat 04:51
Orjinal mesaji gonderen missy missy yazdi:

ellerine sa?lyk tatlyyyyyyy? aha bak sonunda evlilik teklifi aldyrana kadar u?ra?tyn kocanyn üstüne kuma gelcek bu tariflerin yüzündenLOL
EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedtesekkür ederim bitanemmmBig%20smile
hee kis eni sonda geldi ama daha öncde cok yapilmisti Big%20smileLOLLOLLOLyani kislar benmle evlenk icin neler yapiolr ama ben pas vermiyommmLOLLOLLOLLOLyok artik olmuyor bölee birindne brini deglde hepsini alicamm karar verdim evin icini kocayla doldurcammLOLLOLLOLLOL
tamam kislar sac basa grmeiyn alicma sizi diyorummmLOLLOLLOLLOLLOL
koca görmesin kuma gelcegni kabul edemez herhaldeeeLOLLOLLOL

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +