SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Ay?enur'uma sicak su döküldü

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
pericik Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Ocak-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti pericik Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:20
canym çok geçmi? olsun.Allah bi daha ya?atmasyn.
kendini suçlama lütfen ady üstünde kaza. sen böyle olmasyny tabikide istemezdin. hangi anne isteyebilirki...
iz kalyrsa die tela?lanma. bak benim eltimin kyzy saç düzle?tiriciyi 200 derece sycaklyktayken avuçlady elinin içinde bi el kadar daha su toplady ama Allaha ?ükür hiç bir iz yok..

CEYLYN'YM
(27.06.2008 11.30)
Basa don
sedef_85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sedef_85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:20

Bende sobanyn üzerindeki çaydanly?y ye?enimin üzerine devirdim 2 aya?yda gitti

Çoraplaryny çykardyk derisi çorapla çykty gitti vyck et sadece ayaklarynyn üzeri
Hastaneye gittik 1. derecede yanyk sabahlara kadar üflerdik dönü?ümlü üflemeyince a?lardy yavrum uyanyrdy
Bir parmak kabuk ba?lamy?ty o yanyklar ay ne zordu allahym
Dua et haline tabi buda zor anlarym ama suçlama kendini
Kaza bu olacak tabi sadece çok dikkatetmek lazym ama anlyk ihmallerde olabiliyor olaca?y varmy?
Geçmi? olsun izide kalmaz bu arada bu anlatty?ym yanyk bile ufaldy tabi geçmesi imkansyzdy onunki
Ama ay?enur unki geçer
Hayatyn tadyny çykar.... Baktyn onu beceremiyosun Tadyny kaçyrany Hayatyndan çykar..! :)

12.11.2008/11.07 En kyymetlim
Basa don
nazlymnazly Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nazlymnazly Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:24
canym benymm çoook gecmys olsun okadar uzuldumky kelymelerle anlatamam ne olur kendyny suclama heran yanynda olamyyo ynsan naparsa yapsyn nekadar korursa korusun byseyler oluyo sakynan göze çöp batarmys derler ya aynen öyle allah daha buyuklerynden korusun canym umarym iz kalmaz kalsa byle cany sagolsun yuzunde bysey yokmus ya ona ?ükür çok gecmi? olsun öptum aysenuruda
O?LUM SEN BYTANECYKSYN BYLYYORMUSUN? HAYATIMIN A?KISIN HER?EYYMSYN
GÖZBEBE?YMSYN
SENI SEVMEYEN
ÖLSÜN:-)))
YYYKY DO?URMUSUM SENI YAVVV
Basa don
özgeee Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti özgeee Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:25
serencim canym benim çok geçmi? olsun.kendini harap etme bu kadar canym çocuk bu arkamyzda gözümüz yok ki sürekli yanlarynda olmamyz mümkün de?il.tek i?imiz çocuk bakmak olsa tamam ama böyle büyüyecek bebi?lerimiz.iz konusuna gelince de bak canym benim 12 ya?ynda bir karde?im var.dü?ün o Ay?enur  kadarken kyz karde?im yanly?lykla bir çaydanlyk kaynar suyu(ocaktan yeni inmi?)bizim ufakly?yn baca?yna dökmü?tü.temmuz ayyydy hiç unutmam.

hemen so?uk suya tuttuk dr pansuman yapty.bir krem vermi?ti.e?er düzenli kullanyrsan hiç iz kalmaz dedi.annem sürekli sürdü onu her gün.ve görsen inanmazsyn hiç leke yok.ve bu 10 yyl önce oldu dü?ün.hiç bir?eycik kalmaz canym.üzme kendini nolur...
selen kuzummm 19.09.2008               kerem pa?am    2.11.2013
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:28
CANIM BENYMYAA KIYAMAM KUZUMAA ÇOK GEÇMY? OLSUN BYTANEM VALLA YÇYM CIZ ETTY YAAA YAVRUM YN?ALLAH HEMEN GEÇER ACISI ALLAH BÖYLE KAZA GÖSTERMESYN BYTANEM YYNE ÇOK ?ÜKÜR YUZUNE FYLAN GELMEMY?
KENDYNY SUÇLAYIP DURMA SERENCYM OLACAKLA ÖLECE?E ÇARE YOK BYTANEM ÇOCUKLAR BÖYLE BÜYÜYO YAZIKKY:((
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
alisya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti alisya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:30

Canym geçmi? olsun tez vakitte ?ifasyny versin Rabbim. Kendine söylenme  Rabbim beterinden korumu?. Olaca?y varmy? olmu? diye dü?ün. Yz içinde merak etme eminim geçer. AY?enur daha çok küçük e?imde yandy hemde döküm malzemesi syçrady boynundan bacaklaryna kadar iz vardy ço?u geçti boynunda hafiften bi iz var oda boynu kirliymi? gibi duruyor ama bu yaz denize gidince geçer diyor. Hiç üzülme zamanla ay?enurdada iz kalmaz. Tekrar geçmi? olsun canym.  

"Allahym gönlümde olany hakkymda hayyrly eyle, hakkymda hayyrly olana gönlümü razy eyle"
Basa don
minicikbebisim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minicikbebisim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:30

canim benim co gecmis olsun yavrular hareketlenince cok dikkat istiyorlar... benim oglanda dun ben telefonla konusurken merdivene cik asagi dogru dus.. anne deyince gittim yanina aklim cikti.. sanirim bikac merdiven sonra dusmustu.. azcik burnundan kan geldi.. ve disi dudagini kesmis cok korktum cok sukur bunada.. saniye bos birakmaya gelmiyorlar...

Alllah korusun yavrularimizi...
(sanada cok gecmis olsun canim.. duse kalka buyuyorlar iste...) 
23.05.2008 & KAAN
06.12.2012 & AZRA
Allahim yavrularim sana emanet...
Basa don
ebruvemelegi Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ebruvemelegi Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:35
ay içim acydy yaaa kyyamam :( çok geçmi? olsun cnm allahym beterinden saklasyn eminim geçicektir izi bile kalmayacaktyr kendini suçlama olca?y varmy? her?ey rrabbimden üzülme bak hami?sin çok geçmi? olsun:(((
             "eLa DuRu" mM

Herhangi birinin senden nefret etmesinin seni kyskanmasynyn tek sebebi ,aslynda sadece senin gibi olmak istemesidir<
Basa don
ASMiN Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 29-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASMiN Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:41

CANIM BENIM KENDINI SUCLAMA INSAN BAZE NCEDEN DÜSÜNEMIYOR NERDEN BILCEKTIN SEN ISTERMIYDIN Cry

BÜYÜK GECMIS OLSUN BITANEM ALLAHIM DAHA BÜYÜK KZALRDAN BELEALARDAN KORUSUN ÜZÜLME NE OLUR ZATEN HAMILESIN DERDIN BASINDAN ASKIN EN KISA ZAMANDA IYILESR YARA IZI FALANDA KALMAZ INSALLAH
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:41
çok saolun kizlarr
krem falan veremdiler krem surdulermi onuda bilmiom :(
bana çik dediler :((((((

ka$inioda galiba yavrum , ka$imak istio bu seferde acio agliodu
kolu alçi gibi $imdi komple sarili

gidip eczaneden ilaçlrini aldim geldim
in$allah ate$i falan çikmaz

kusar musar ate$i çikarsa hemen geri getir dediler Ouch

anlattiklarinizi okuyunca içim biraz rahatladi
yazdikalriniz kadar çok yanik yok bizde
uzeerinde body pyjama vardi, ondan altina ne geçtiyse i$te
sulanma yerleri de kuçuk kuçukk  , daha çok kabarik $eklinde izler
ilk oldugunda sadece kizariklik vardi
durdukça kabarip sulandi i$te :(

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:43
çok geçmi? olsun ,Allah beterinden korusun...:(
acil ?ifalar diliyorum aykyz canym...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:44
ayyyyyyyyyyyy caniiimmmm gozlerim doldu aykiizzzz icim gttii senin sucun degil canim olcakmis demekki Allah sifasini versin yanindan ayrilmaa yavrum yaaaaaa kiyamam
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
ebru Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ebru Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:44
çok geçmi? olsun, Allah beterinden korusun..
canymyn içi kyzlarym. 11.02.2009/   25.03.2013
Basa don
durukus Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Ekim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti durukus Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:44

ayyy canym çok geçmi? olsun kendine niye kyzyyosun oluyo i?te  ady üstünde kaza benimkide geçen çama?yr detarjany yemi? bende kyzdym kendime ama bir anlyk dalgynlyktan yararlanyyo çocuklar bo?una kendini yypratma izde kalmaz allahyn izniyle tez zamanda da iyle?sin ay?enur in?allah

SEHERYM:21.08.1999 6:45
AKINIM:02.09.2000 8:30
DURUKU?UM:16.03.2009 11:15
EVYMYN I?IKLARI YYYKY VARSINIZ
Basa don
kanatsizmelek Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kanatsizmelek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:46
Geçmi? olsun.
Yn?allah iz kalmaz.
Allah korumu? çaydanlyk falan devrilseydi ucuz kurtulamazdy. Buna da ?ükür.
Merhem falan vermi?lerdir herhalde.

Toprak Emre'm 23.03.2010 09:40

Tuana Elvin'im 17.12.2011 08:45
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:48
yok melegim sargida , yarindan sonra onlar dei$tircek ..açik birakinca verirler belki

hani bi yanik kremi kokusu vardir ya, Tr den hatirliom
keskin agir bi kokusu olan krem

ince sargi bezi koydular sari renkde , oyle kokuyodu
yani ilaçliydi i$te , o herhalde yaptikalri tedavi
Basa don
ASMiN Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASMiN Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:51
SEREN ESININ HABERI VARMI???
AY BIR N NCE KAVUSSANIZ ESINE HAYIRLISIYLA
Basa don
kanatsizmelek Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kanatsizmelek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:55

Ylaç ady vermem ne kadra do?ru bilmiyorum ama ben yandy?ymda izi klamasyn diye dr

Steril Novuxol Pomad vermi?ti.
Bu ilaç orda varsa süper bi?i.Kesinlikle iz kalmyyor.
Kolum ya?dan yanmy?ty ?imdi yeri belli de?il.Knoll'u ürünü.
Alman oldu?u için bulursun belki orda.
Toprak Emre'm 23.03.2010 09:40

Tuana Elvin'im 17.12.2011 08:45
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:00
Orjinal mesaji gonderen ASMiN ASMiN yazdi:

var canim
hastaneye gidekren aradim
çocuga dikkat etmion dye dunyanin lafini etti Cry
o tela$la da teli arabada unutmu$um
geri ula$amadi da bana , surekli arami$ durmu$ :(

geri ahstaneden aradim , mesaja du$tu çekmiodu herhalde teli
daha iyi diye mesaj birakdim merak etemsin diye
bilmiom aldimi mesajimi, ariom hep mesaja du$uoOuch
Basa don
ASMiN Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASMiN Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:02
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

Orjinal mesaji gonderen ASMiN ASMiN yazdi:

var canim
hastaneye gidekren aradim
çocuga dikkat etmion dye dunyanin lafini etti Cry
o tela$la da teli arabada unutmu$um
geri ula$amadi da bana , surekli arami$ durmu$ :(

geri ahstaneden aradim , mesaja du$tu çekmiodu herhalde teli
daha iyi diye mesaj birakdim merak etemsin diye
bilmiom aldimi mesajimi, ariom hep mesaja du$uoOuch
BIRAKSIN ODA SENI SUCLAMAYI SEN COK IYI BIR ANNESIN ELINDEN GELENIN DAHA IYISINI YAPIYORSUN HEPIMIZIN BASINA GELEBILIR NE KADAR DIKKAT ETSEKTE OLDUMU OLUYOR ISTESleepy
Basa don
sheyla Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sheyla Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:05
geçmi? olsun canym iz kalmaz merak etme.ben 2 defa yandym 1.si karnyma patatez kyzarttygym kyzgyn yag döküldü 9 ya?ynda 2.side makarnayy kapagyyla süzeyim dedim kapak kaydy kanar su bacagyma döküldü.yag yanygynyn izi oldukça fazla ,su yanygynynda belli belirsiz dü?ün 1 tencere su yani..ben çok çekti?im için çok korkuyorum toprak a bi?i olcak diye.mutfakta ödüm  patlyyor adeta.allah beterinden korusun daha kötü ?eylerde olabilirdi.gelmi? geçmi? olsun.
Basa don
yaprakkk Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 16-Mayis-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprakkk Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:09
aman canym RABBYM beternden korusun
kendini suçlama ufakta olsun büyükte olsun hiç bir kazanyn önüne geçemiyoruz i?te in?allah fazla iz kalmaz ,
benimde en çok korktu?um?ey yanyk
bende kyzym 4 aylykken falan araba koltu?una oturttum mutfa?a almy?tym yer ayarlarken yere byraktym tezgahtaki yeni ocaktan aldyym çaya kolum de?di ALLAH dedim ya dökülseydi direk kyzymyn üstüne aman ALLAH korudu
o yüzden kyzymy mümkün oldu?a kadar mutfaktan ve sycak ?eylerden uzak tutmaya çaly?yyorum
kendini üzme çok çok geçmi? olsun
Hatice ceylin 14/05/2008

Zeynep nisa 15/06/2013

Rabbim meleklerime saglik mutluluk iman nasipetsin insallah

Basa don
ebruvemelegi Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ebruvemelegi Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:13
cnm bnm erkek karde?im küçükkken kom?umuz eline çay fökmü?tü direk çyplak tene temas yanii biz çok korkmu?tuk kabuk ba?lady iltihaplandy sonrasynda ama ?imdi izi dersen çok az merak etme geçer in?allaahhh raabim ?ifa versin cnm
             "eLa DuRu" mM

Herhangi birinin senden nefret etmesinin seni kyskanmasynyn tek sebebi ,aslynda sadece senin gibi olmak istemesidir<
Basa don
zeytin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Temmuz-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeytin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:24
canm benm çok üzüldüm allahym beterinden koruusun çok çok geçmi? olsun kuzumaa
17.04.2008 SAAAT:9:30
ANNESYNYN KUZUSU, MELE?YM 5 YA?INDA ARTIK MA?ALLAHH KUZUMA BENM
Minik kuzularymda çok küçük daha 12haftalyk olduk Allaha emanetiz....

Basa don
mor_kedi Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 07-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mor_kedi Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 08:33
canym benim ne kadar üzüldüm anlatamam!! lütfen sakin olmaya çaly?, Allah daha beterlerinden saklasyn çocuk bunlar her gün bi?ey oluyo i?te senin suçun yok saniyede yapyyolar yapacaklaryny :( in?allah hemen iyile?ir ay?enur:(
ho? geldiniz :)
prensesim ÖYKÜ ELYF (4 mayys 2008)
prensim ÖMER ALP (22 nisan 2010)
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 7>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +