SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Ay?enur'uma sicak su döküldü

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 567
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2010 Saat 06:12
Oy kyyamam ya :(
Canym uzun kollu giydirmesende sadece yanyk olan bölgeye uzun kollu kyyafetlerinin kol kysmyny kessen üzerini süsleyip püslesen de?i?ik renklerde sadece o koluna takarsyn t?örtünüde giymi? olur ne biliyim aklyma böle bi?ey geldi bi dene istersen yaz gelince
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2010 Saat 06:18
bilmiomki ozlemim
nasil yapcam
çok guzel ciciler almi$tim rengarenk :((
offf off
Basa don
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2010 Saat 06:31
üzme canyny dedi?im gibi bi dene sen ister askyly giydir ister kysa kollu ona uygun renkte bi kolluk yap cnm renk renk kyyafetlerine göre üzerinede bebek yada hayvan figürleri dikersin hem abes olmaz hem kendi be?enerek takar in? uzun kollu giymekten iyidir cnm
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
zeynokiz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zeynokiz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ekim-2010 Saat 14:29
canim yeni gördün cok gecmis olsun nasil kizinin durumu?  ayricada kendini suclama kaza,  benim de kücükken ellerim yanmisti sobaya yapismisti, o gece ellerim su dolu legenin icindeydi agliyordum annemin kucaginda uyumusum, sabah uyandigimda sanki ellerime sihirli degnek degmis gibi hissettim, ellerim acimiyordu, annem bütün gece uyumamis bana ilac icirmis ellerimdeki su toplanmis yerleri patlatip soymus kremlemis sabaha kadar ellerimle ugrasmis ve su anda ellerimde hic iz yok olsa bile allahim baska eksiklikler vermesin insanlarin yanabilecek bir eli bile olmayabiliyor bu halimizede sükür, üzülme canim benim 
prensesim güzel kizim 10.11.2007   
2. ? ins en kisa zamanda
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ekim-2010 Saat 22:28
zeynom saol canim
kizimda iz çokkk az
ben gostermesem anlamior insanlar nerede oldugunu :)

çok $ukur atlattikk
Basa don
gelincik Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mayis-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gelincik Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ekim-2010 Saat 23:24
canym ya okurken içim acydy.. kyyamam ben kizina çok geçmi? olsun.. Allah ?ifa versin. Ama kendini suclama sen bilerek yapmadyn ki. öyle kazalar oluyor. en kysa zamanda düzelir in?allah..

Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ekim-2010 Saat 23:29
Ben de görmemi?tim bu konunu canym. sanki yeni olmu? gibi okudum. neyseki geçmi? bitmi? çok ?ükür. Allah beterinden saklasyn...
Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ymyz sana emanet..
28.11.2011
Basa don
KUMRAL81 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti KUMRAL81 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Ekim-2010 Saat 01:42
canym konunu yeny gordum cok gecmys olsun byrdaha olmasyn ynsallah
(◠‿◠) ✿ ღ..ℒℴνℯ..ღ¨♥ BEBE?YM ♥¨ღ..ℒℴνℯ..ღ ✿ (◠‿◠)   
Basa don
yasmin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Nisan-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yasmin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Ekim-2010 Saat 04:18
Çok ama çoook geçmi? olsun canym. Kyyamam yavruma yaa. Çok dikkatli olmak lazym, ama görünmez kazalar i?te.. Ben de 1 ya?yndayken yanmy?ym. Hala izleri duruyor. Bununla geçmi? olsun tatlym.....
07.08.2009 O?luma kavu?tum...?üküR!... PAMUK PRENSYM BENYM..

24.12.2010 Minicik Prensesim kollarymda
Basa don
ELFYdA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ELFYdA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ekim-2010 Saat 16:13
kyyamammm gelynymeeeCryCryCryCryCry 
son durum ne aykyzym hepsyny okuyamadym nasyl oldu gelynymCryCryCryCryCry
GÖZBEBE?YM CANIM O?LUM EGEM...08/09/08
Basa don
handey85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handey85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2010 Saat 13:36
ay allahym seren çok çoookkkkk geçmi?ler olunn.. sana moral vereyim ba?ymdan geçen yanyklarymy anlatayym ben kaynar sudan dört kez yandym bir tanesi çok a?yrdy lisedeydim kocaman kupanyn sapy çykty belden a?a?yma genital bölgeme döküldü yazdy ve incecik penye vardy bir feryat ben hemen so?undum ci?er gibi kyzarmy?ty her yerim göbe?im yapy?ty katlary o bölge facia gibiydi ve ben öyle okula sünnetçocu?u gibi ete?imi kaldyrarak giderdim çok dalga geçerlerdi hepten kahrolurdum a?lardym hep izler kalcak diye.ama çok ?ükür  o ya?larda bile izmiz kalmady dü?ün göbe?im yapy?ty benim onda bile geçti acysy geçince unutuyor insan.. ben sadece dalga konusu yapylmamy kaldyramyyorum ama ... :((
Sana do?ru bir kelebek uçurdum, da?lary denizleri a?ty seni buldu, yana?yna ufacyk bir öpücük kondurdu.

Hissettin mi?

HO?GELDYN bebe?im!!!

01.02.12
annesinin ballysy,kaymaklysy

Basa don
handey85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handey85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 16-Ekim-2010 Saat 13:39
allah kimselere vermesinn ..  yana yana ben bir hal oldum ya... kaynar su çaydanlyktan omzuma döküldü , göbek iyile?titam seneye bir daha yandy,sonra bir daha bir daha hep bu çay yüüznden .... napayym hala daha çok seviyom meleti.... :))
Sana do?ru bir kelebek uçurdum, da?lary denizleri a?ty seni buldu, yana?yna ufacyk bir öpücük kondurdu.

Hissettin mi?

HO?GELDYN bebe?im!!!

01.02.12
annesinin ballysy,kaymaklysy

Basa don
babelfish Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti babelfish Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Ekim-2010 Saat 11:10
aykyz, konunu aktif konulara göz atarken gördüm, heyecan yaptym bi an, neyse ki eski bir ba?lykmy? :) hemen son sayfaya geçtim, geli?meleri yazmy? mysyn diye, çok çok az bir iz kaldy?yny yazmy?syn, gerçekten çok sevindim ikiniz için de. gecikmeli olarak büyük geçmi? olsun ay?enur'a ve sana.

ev kazalary çok fena. geçen gün korkunç bir ?ey atlattyk, odasynda oynarken nehir ?ifonyeri devirdi (çekmeceyi çykaryp asylmy?), aklym çykty gürültüyü duyunca, allahtan yandan asylyyormu? galiba ki altynda kalmamy?. altynda kalsa olabilecekleri dü?ünmek bile istemiyorum, kaç gündür aklyma geldikçe ürperiyorum.

allah saklasyn çocuklarymyzy. gerçekten ne kadar dikkatli olsak az.
melek o?lum 2.11.2008, bal kyzym, 24 Mayys 2011
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Ekim-2010 Saat 13:41
te$ekkurler arkadaslar ilginiz için
nete fazla giremiorum bu aralar

evet çok az iz kaldi $ukur oda geçecek in$
sutden agzi yanan misali
aysenur $u an asla yakla$maz çaya , korkuyo
bende diom sicak yanarsin diye hmn çekilio

Allahim beterinden korusun
Basa don
idilan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Mart-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti idilan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Agustos-2012 Saat 04:13
aykiz merak ettim simdi bayagi uzun zaman geçti ama iz kaldi mi aysenurda?
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Agustos-2012 Saat 05:10
idilan çok dikkatle bakarsan biraz var
ben yerini bildiigim için goruyom
yerini bilmeyen biraz zor bulur bu izi

Duzenleyen Aykiz__ - 07-Agustos-2012 Saat 05:11
Basa don
idilan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Mart-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti idilan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Agustos-2012 Saat 05:51
anladim canim gecmis olsun :)
Basa don
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Agustos-2012 Saat 07:00
gecmi??lerrrr olsuunn :(((( benim kuzumun da tezgahta duran nescafeyi almak isteyince eline bile?ine oldu?u gibi dökülmü?tü kaynar nescafe kapty?ym gibi sa?lyk oca?yna ko?mu?tum elini bile?ini böyle vyccyykk vycyk merhemle bulady?y gazly bezle güzelceee sardy sonra ilaç da vermi?ti sürmemiz için gecti gitti çok ?ükürrrr küçük daha annesi hücreler hemen yenileniyo geçmi???ler olsun kuzuma
24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazym kuca?ymda anneyim ben artyk ?ükürler olsun Allahyma
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 567
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +