SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Ay?enur'uma sicak su döküldü

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Ay?enur'uma sicak su döküldü
    Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:43
sabah kahvaltu yapcakdim .. su kaynatip bardaga koydum
aysneur salondaydi, o arada yemeginin suyu bitmi$ ona bakiodum, ne zaman geldi bilmiom mutfaagaCry

birden bagirdgini duydumm, bardagi ba$indan a$agi dökmü$, aklim çikdi .. elim ayagima dola$ti, hemen soguk suya tuttum , uzerini çiakrip
giyinip acil e ko$tum .. CryCry
nasil agliodu elleri havada yavrumm .. pansuman yaptilar , ilaç verdiler çok agaldi yavrum, kuzuummm

sol kolunda yanik lar , su topladi baya bi yeri , birazda boynunun altinda varCry

sonra bi gaz verdiler havayla, hamileelre zararliymi$ çikardilar odadan beni , o içerde agladi ben di$arda

su toplayan deriyi soydular galiba .. yavrumun yaninda bile olamadim CryCryCry
kucagimdan indimi ba$lio aglamaya, ole bi sarilioki anne kurtar beni bu acidan der gibi

benim yuzumden hepppppppppppp
bi çocuga sahip olamadimm, bakamadimmm yavruma, dikkatsiz davrandimmCryCryCry
elim kriilsaydida o bardagi koymaasaydim , zehir içseydim o çayi içecegime
hep benim yuzumdennnnCryCry

$imdi uyyo içerde agri kesici ilaçalri var, kolu tum sargida

Duzenleyen Aykiz__ - 01-Mart-2010 Saat 06:47
Basa don
pinar35 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti pinar35 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:44
Cry  KIYAMAM YAAA TEZ ZAMANDA YYYL?SYN CNM YÜZÜNDEMY VAR YANIK BEN ANLAYAMADIMDA
Elif Naz'ym 4 Mayys 2009
Zeynep'im 21 A?ustos 2017
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:45
dr iz kalabilir dedi
her yanikda kalir iz dedi
hayati boyunca utanacagi bi iz kalirsa yaaa
anne noldu burama dediginde ne diycem Cry

hep bilegini saklamaya çali$irsa, kisa kollu giymeye utanirsa naparim bennnnnnn Cry
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:46
pinarim yuzunde , gozunde  bi$ey yok Allaha $ukur tek avunutm bu
sol kolu , az cikda boynunun altinda var
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:46
ay canymmm çok büyük geçmi? oslun aykyzyzm.. öyle dü?ünem canym ya.. ne kadar dikkat edersen et olcua?y varsa oluyor.. ÇOCUKLAR BÖYLE BÖYLE BÜYÜYRLAR CANIM AY.. ÜZÜLME LTF.
☺BETÜL YPEK ♥BEYZA☺ KIZLARIMM..
Basa don
pinar35 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti pinar35 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:46

KOLU DEMY?SYN OK.

YLK BA?INDAN A?A?I YAZINCA ANLAYAMADIM
Elif Naz'ym 4 Mayys 2009
Zeynep'im 21 A?ustos 2017
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:47
CANIM KORKMA LÜTF.. ARTIK YZ KALMIYOR. ESTETRYKLER VAR.HEM YÜÜZNDE DE?YLMY? ?ÜKÜR.. ÜZÜLMEEE..
☺BETÜL YPEK ♥BEYZA☺ KIZLARIMM..
Basa don
bluerose Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bluerose Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:48
Offff içim yandy canym benim yaaa kyyamammmm..
Verilmi? sadakanyz varmy? Serencim.. Çok ciddi bi?ey olmamy? en azyndan. En korktu?um ?eylerden biri kaynar su.. Allah korumu? yavrunu. Acil ?ifalar...
Ay?e Ypek'im artyk 5 ya?ynda... (13.03.2009 08:40)

Elif'im de geldi ho?geldi...(11.08.2014 13:55)
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:49
gecmys olsun seren bazen dusenemyyoruz ufak dusuncesyzlykler yavrularymyza zarar veryyor ama boyle boyle buyuyorlar bununla gecmys olsun canym tekrar Allahym beterynden korusun.
Basa don
caniminici Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 27-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caniminici Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:50
gecmis olsun canim ALLAH beterinden saklasin bununla gelmis gecmis olsun insallah tez zamanda iyilesir aysenúrumuz
sizin sevginiz kalbimde o kadar büyük ki kalp ati?alarymda yalnyz siz ve sevginiz var cennet kokulularim.   MUSTAFA ENES 15.08.2001,TOLGA 25.06.2003,ECRIN 10.06.2008
Basa don
badem80 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti badem80 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:51
Cry canym çok geçmi? olsun.kendini suçlama ne olur,bilerek yapmadyn sen bunu kaza maalesef hepimizin ba?yna gelebilecek ?eyler, bilmiyor yavrularymyz zarary faydayy allahym daha kötülerinden korusun.çok fazla iz kalaca?yny dü?ünmüyorum belli belirsiz olur in?allah.o da o kadar sorun yaratmaz.çoookkkk geçmi? olsun tekrar.biz bir gözya?y dökmemesi için u?ra?yryz sonuçta anneyiz..seninde yavrun için en iyi olanyny istersin ama hayat maalesef nelerle kar?yla?tyryyor engel olamyyoruz,elimizden geldi?i kadar koruyabiliyoruz ancak.
U?UR BÖCE?YM KÜÇÜK SEVGYLYM CANIM O?LUM DÜNYAM 6 YA?INDA ARTIK..

SÜPRYZYM,PRENSESYM,PAMUK ?EKERYM DE 4 OLDU :*)
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:52
saolun kizlarr
nolur dikkat edinn
ben yaptigim bi e$$eklikkkkkk
kendimi hiç affetmiycemm

tek çocuga bakamadim iki çocugu nasil ederim bilmiom:((((
Basa don
meryem_ceren Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meryem_ceren Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:53
ah kyyamam yavrum benim Disapprove yaramazly?yn sonu budur i?te.... senin bi kabahatin yokki canym suçlama kendini... kyzynyn yaramazly?y Unhappy ah yavrum benim nerden bilsin suyun sycak oldu?unu.... benim kyzda çok yaramaz valla... allaha emanet...
YAVRU CEYLANIM... GÜZEL KIZIM BENYM....
CEREN CEYLAN 21/07/2008

8+4 ikincide yolda... allaha emanet
Basa don
deniz_z Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deniz_z Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:55
allah beterinden saklasyn canym. Üzülme en azyndan yüzüne gelmemi? hem daha çok küçük büyüyünce sanmyyorum öle belli bir iz kalaca?yny.
Canym o?lum Mustafa Ege'm ho?geldin dünyamyza 1 Aralyk 2008 (23:45)minik rukiye ece miz 39+1
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:55
eve gelince masanin oraya gitti
bardak falan hala yerdeydi

bi$eyler diodu kendince :(
ne dedi Alalh bilirrr :( bitanem kizim benimm
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:59
seren toparlar merak etme byr bardak su dymy canym
Basa don
azrakayra Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti azrakayra Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 06:59
okurken bo?azym dü?ümlendi valla.geçmi? olsun canmy.allah beterinden saklasyn.kendine öyle eziyet te etme  olaca?y varmy?.olacakla ölece?e çare yok.tekrardan geçmi? olsun allah acil ?ifalar versin canym.
ky?yn o so?uk ayazynda içimizi ysytacak güne?imiz do?du.bende onunla yeniden do?dum.iyiki do?dun bebe?im.22.01.09 08.25 hayatymyza ho?geldin kayra ya?yzym..
Basa don
sibo? Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 09-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sibo? Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:01
canym çok geçmi? olsunnn
üzülme canym olaca?y varmy??? in?allah çabucak iyile?ir mele?in
15/4/2008 hayatyma anlam geldi
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:03
evet dilek bi su baradgi
yuzune gozune gelmemesi bi mucize aslinda , sadece sol kolunda var
kulpundan çekmi$ olmaalii

hem bardagi kiyiya koymu$um hemde kulpunu di$a Cry
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:04

nere koydum hatirlamiom ama tam uca koyamsamda uzanio parmaklarinin uzerinde kalkip :((

yeterince uzaga koymadim :((( herhalde
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:09
ayy canim benim yaaa kiyamam cok üzüldüm yemn ederim:((((
yavrum nasilda cani acimis ellerini kaldiriyor havaya kurban olurum ya nasil yaptin öyle suyu döktün cocuk iste kaza geliyorum demez diye bosa dememisler serencim üzülme olucagi varmis sen istermiydinki dökülsün allah baska sey vermesin rabbim tez zamanda acil sifa versin yavruna dikkat et annesi simdi nasil yaniyordur aciyordur ya:((
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...

canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20

canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:09
oooof offff. cok gecmis olsun. valla allaha emanetler. allah beterinden korusun. 2 saniyede yapiyorlar yapacaklarini. insanlik hali. 24 saat gozculuk edilemiyor ki...

kizlar suya sokulabilecek bir yerleri yanarsa uzun sure ici buzlu su dolu bir kapta bekletin yanan yeri. akan suda kisa sureli degil bayagi bir 10 dakika kadar tutun suyun icinde. caninin acisida gecer suda...
19.10.2008
Basa don
süsençiçe?i Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti süsençiçe?i Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:11
Canym sanslysyn ki götürdü?ün hastanenin yanyk müdahale ünitesi varmy? anlady?ym kadary ile, bence kalmayacak iz falan kücükken ben elimi sobaya yapy?tyrmy?ym yok izi falan cok sükür, süt yany?y kötü olur izi kalyr diyorlar, kalmaz insallah Aykyzym, cok gecmi? olsun canymmmm
01.12.2009'dan beri güzel olan her?eyin ady Mehmet Erdem...
Allah'ym hamd ve minnet yalnyz sanadyr,yavrum sana emanet...

Basa don
senyorita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 31-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti senyorita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:15
ay canym beniimmm çooookk geçmi? olsun.ALLAHIM beterinden saklasyn.yani e?er olacaksa önüne geçemezsin.üzme kendini o kadar hem karnyndaki bebe?ine de yazyk.artyk typ çok ilerledi iz kalmaz bencede.plastik cerrahide ne mucizeler yapyyolar.tekrardan geçmi? olsun acil ?ifalar diliyorum canym...
ANNE OLMAKLA DE?Y?YYORMU? HER?EY!!!
?eker parçasy,bal damlasy,minik sosisim DORUKHANym:)06.05.2008
Burnu fyndyk a?zy kayfe fincany,?ekermi ?erbetmi güzel DYLAYym:)03.10.2011
Basa don
vanilin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti vanilin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Mart-2010 Saat 07:19
oofff serenim yaaa kyyamam ay?enuruma çok üzüldüm o acyyy çekti?ine yavrum içim yandy cyz etti okurken:( iz kalmaz canym in?allah üzülme yüzüne gelmemi? çok ?ükür.Allah beterinden saklasyn yavrularymyzy.olaca?y varmy? nerden bilebilirdin canym üzme kendini.çok geçmi? olsun yine ucuz atlatmy? Rabbim korusun yavrularymyzy...
canym o?lu?um TU?RAma kavu?tum ?ükürler olsun... 24 nisan 2008

ikinci bebe?im, prensesim,TUANAm sen de ho?geldin aramyza...   28.03.2010
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 7>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +