SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

yakin ya$ karde$lerde kiskançlik

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: yakin ya$ karde$lerde kiskançlik
    Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 02:52
merhaba kizlarr
kardeslerde kiskançlik hep var mi$ , insanin dogasindaymi$ kiskanmak, kiskanmayan çocuk yok yani vede olmayacak DeadTongue

sorun belli biz de çozumunu konu$alim isterseniz burada
tecrubelerden yaralanip $imdiki ikinci bebegi olacak anne adaylarimizada ornek oluruz , fazla korkutmayalim ama yzik hami$lerimizeLOL

biz daha yeniyiz malum , aysenur 3 gundur karde$iyle
son vukuatimiz emreyi emziriken agzini açip yana$ti , emmek istiodu :s

ba$larda emzirirken sevmeye çali$iodu , opmeyen çali$io ama çocugun uzerine çikiodu

$imdi o kadar uzerine du$muo , gidp oynuyo bi$eylerle genelde
yada çizgi film açiom ona bakio
ben emzirikrn opmak isteidgine , engellemdim , uzerine agirlaigini vermeden yakla$amsina izin verdim , engellenmeyince enteresan gelmio galiba artik eskisi gibi Big%20smile

yada gelip kucagima yatmak istior

odaya dogru yurusem o benden once ko$uyo :))
arada gidip kapiya dikio bi$eyler dio, daha ne dedigi anla$ilmio

olumlu yonude var tabi :))
emrenin kapisi hep kapali malum aysnur giremsin diye
mutfaktayken ben duyamiom agladiginda
aysneur hemen beni çagirio anneee diye

galiba emre aglioda dio , konu$mayi da çozecek bu gidi$le :)

Duzenleyen Aykiz__ - 03-Mayis-2010 Saat 02:57
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 02:54
esraerman, asmin , tecrubeli anneleirmiz , aklimda olanlar
unuttuklarim kusura bakamsin onlarda katilsin :))

vanilin, mor kedi de yeni anneelr

yoldakileri saymiom bayaaa çoklarrrr  :))

forumda eskiyoz artikkk Tongue
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 03:57

ben burayi baya bi doldurcam bu gidi$le :))

az once emre uyyodu
aysenurun yemegini yediriodum, karni aç ve sevdigi bi yemekdi , yememesi için bi sebep yok normalde

iki ka$ik verdim emre agladi , aysenur ba$ladi mizmizlanmlaya , tam anlamiom ama galiba emre aglio diodu
agzini açtiramadim :s yemege
gidip getirdim kuçugu ana kucagina koydum , bi eliyle salladi o bende yemegini yedirdim
bitirdi yemegini , sadece emre için yememezlik yapmi$ti yani :s

zorla yatirdim geri ogle uykusuna , once emreyi koyduk yatagina , sonra aysenurun odasina gittik yoksa gitmio agliodu

daha neler gelcek ba$ima çokkk merak ediomm Wacko
Basa don
m.danyal Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 29-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti m.danyal Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 04:17
aykiz daha yolun basindasin aysenur daha cok kiskanir
ama herzaman dikkatli ol yaninda emreyi cok sevme
benim yigenlerimden bilirim yengemin ikinci cocugu geldiginde büyügü nerdeyse krize girdi kocaman kiz  wc bile gitmiyordu banada bez baglayin diyordu
ama ona güzel güzel anlattik kardesin kücük konusamiyor o yüzden bez bagliyoruz  sen büyüksün cicisin felan baya ugrastik yani
simdi cok sükür iyi bazen anlasiyorlar bazen bozusuyorlar
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 11:45
canym bak bu ar?ivde bu konuda güzel bilgiler var...:)

Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2010 Saat 11:58
te$ekkurler gonulum

sorumluluk veriom  aysnura in$ i$ee yarar :)

temiz bezini getirio , kirilsini goturup çope atio :d
Basa don
smallmother Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti smallmother Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 13:26
benymkylerle yas aralyklary ayny canym senyn cocuklaryn benym kyzymda cok kyskanyyor efeyle ylgylensem beny sevmyyormusun anne dyyor babasyna annedsynede oyle ayy bende ne yapacagymy sasyrdym
BYRYCYK YAVRUM YLAYDAM 4 YA?INDA
2.MELE?YM
POLAT EFEM 2 YA?INDA O?LU?UM CANÖZLERYMMMM
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 04:50
Canim valla ben sabiha paktuna keskinin kitaplarini okuyorum onun kitabinda buyuk bebek gibi davrandiginda siz de ona bebekmis gibi istedigi seylere yardimci olun diyor sen buyudun artik abla ya da abi oldun yaptiklarin cok ayip dendiginde daha kinleniyomus onun korkusu artik annem beni eskisi gibi sevmicek diyeymis eger ustune dusup ihtiyaclarini eksiksiz karsilrsak guveni gelip vazgevermis bilemiyorum nasil olur
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
hkavak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hkavak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 06:54
aykyz selyny ben emzyryyym dyye yatyrdym kucagyma aldy agzyna hatta alamady byle byr tuhaf oldu sonra kalkty bende anlattym bak annem sende kucukken emmystyn soyle boyle dyye byr daha olmady canym. arada gelyyo bende buyur dyyorum yleryye gytmyyo.
ANNESYNYN KUZUSU
'SELYN NAZ' 02.11.2008
SÜPRYZ YUMURTAM
'SELEN NAZ' 29.04.2011.
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 07:11
kizlar konu baya eski
ben kimseyi emzirmiyom $u an :)
Basa don
hkavak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hkavak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 07:27
hady yae bende yeny actyn sanyrym.emreyy byraktynmy kesmeden. byberon y?y noldu
ANNESYNYN KUZUSU
'SELYN NAZ' 02.11.2008
SÜPRYZ YUMURTAM
'SELEN NAZ' 29.04.2011.
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 07:36
1 ay once birakdi canim, ilaç almam gerekiyordu mecbur kestim
bi geceyanli$likla aldi ba$ka almadi bende vermedim bikdim valla 1.5 yildir deniyom biberonu :(
son gecelerdede uyaninca yanima  aliyom uyumaya devam ediyo
gunduzde bardakla içiyo sutunu
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 15:16
oo konuya  bak asirlik tarihi eser :))
emreye  versem gunde 1 lt sut içecek yemek yemeyecek   ne kadarda çok kafaya takmi$tim biberonu o zamanlar  :)
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 15:54
ben:o?lum kim ötü? (öküz) ?
ka?an: abi
ben: annesinin ötü?ü kim peki
ka?an: men men men
ben: yok abi annesinin ötü?ü
ka?an: yyy y men men men 
yani kyskançlyk her noktada var :))
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:09

Yemek yerken inciyi kuca?yma alyrsam ve inci bi?eyler yerse kendi yemek yiyen ipe?in hemen kolu a?ryr yada yorulur bana sen yedir der.Babasy kyzym ben yedireyim der ,annem yedirsin der.Ynciyi aya?ymda sallarsam ipe?in de ya uykusu gelir (derdi sallanmak) yada biryeri a?ryr LOL Ba?larda iyiydi inciyle oyuncak bebekle oynar gibi oynardy ?imdi kyskançlyklar ba?lady .Bu ?ekilde oldu?u sürece sorun yok ?imdilik.

Bu arada ipek sabahlary uyanmak bilmez her sabah kaldyrmak zulüm hele bir de uykuyu alamadyysa.E?im sabah diyorki "byktym ipe?i uyandyrmaya çaly?maktan ,inciyi kuca?yna al sevmeye ba?la da ipek sesinize kalkyp gelsin LOL " Yapmadym tabiki
Gözümün iki nuru...
Ypek & Ynci

Basa don
bluerose Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 13-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bluerose Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:20
Aaaayyyyyy tyrsyyorummmmm
Ay?e Ypek'im artyk 5 ya?ynda... (13.03.2009 08:40)

Elif'im de geldi ho?geldi...(11.08.2014 13:55)
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:34
dilek ma?allah bayyldym yüzümü güldürdün Allah ta seni güldürsün :))
18.03.2010

Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:35
bilgecim Allah yardymcyn olsun birbirlerine zarar vermedikleri sürece sykynty olmaz herhalde de?il mi
18.03.2010

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:40
meral sa?olasyn amin canym
bizimkiler kavga ediyorlar hatta birbirlerine de giriyorlar genelde küçük abisinin üstüne atlyyor kavgayy o ba?latyyor ve hyrsyny alana kadar da u?ra?yyor. 
kavgayy ayyrdym bir kere tabi küçük yedi daya?y sonra benden su istedi verdim gitti abisine fyrlatmy? hyrsyny alamadyya 
Basa don
bluerose Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bluerose Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 16:52
Dileeekk anam anam ne diyosun seeen...
Benim büyük görümcemde de 2 o?lan var. Onlarda da ufaklyk fena. Ama itiraf ediyorum daha sevimli yaa.. Onu daha çok seviyorum ben. Zypyr bi?ey oldu iyice..

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 17:03
bizim emre kyyamaz pek oyüzden vurmamaya özen gösterir
ama ka?an gözü kara dayak yiyece?ini bildi?i halde kavgayy ba?latyyor çok girmezler birbirlerine ama kavga da ediyorlar.
emre sokulmaz kimseye onunla uzaktan sohbet edeceksin sohbeti iyidir de ka?an sevdirir
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 17:03
Orjinal mesaji gonderen meralper meralper yazdi:

bilgecim Allah yardymcyn olsun birbirlerine zarar vermedikleri sürece sykynty olmaz herhalde de?il mi

zarar vermedi?i sürece sykynty omuyor ama yoruyor insany.Gerçi ho?uma gitmiyor de?il çünkü ipek inci do?ana kadar babasynyn kyzyydy .Bana sen i?e git babamla biz evde duralym derdi.Ynci do?du ipek annesinin kyzy oldu.Her?eyini benimle yapmak istiyor.Mutluyum ?imdilik bu durumdanSmile
Gözümün iki nuru...
Ypek & Ynci

Basa don
bluerose Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bluerose Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 17:31
Benim Ypekim nasyl abla olacak bakalym..
Geçen de içerdeki tekmeledi beni ayy dedim. Ypek noldu dedi. Karde?in tekme atty dedim. "Ayyy yerim onu ben" dedi geldi karnymy öptü gözleri dolu dolu. Ypek çok duygusal ho? balyk burcu zaten çok anaç. Nasyl bir abla olur merak ediyorum.

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Subat-2014 Saat 17:35
Orjinal mesaji gonderen datceken datceken yazdi:

meral sa?olasyn amin canym
bizimkiler kavga ediyorlar hatta birbirlerine de giriyorlar genelde küçük abisinin üstüne atlyyor kavgayy o ba?latyyor ve hyrsyny alana kadar da u?ra?yyor. 
kavgayy ayyrdym bir kere tabi küçük yedi daya?y sonra benden su istedi verdim gitti abisine fyrlatmy? hyrsyny alamadyya 
hahha  alem dilo$um senin bu oglanlar :)
gecen yaz emrede oyle hirsliydi, aysneura vuramadigi için 1 saat agladigini bilirim
ama bu sene biseyi yok geçti o hirsli donemi sankim

aysenurda kiyamaz hiç emreye
buyukler daha ILIMLI oluyor
bizimkiler ne burcuydu kizzz :)
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +