SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

SBS

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: SBS
    Gonderildi: 09-Mayis-2010 Saat 11:03
selamlar,

ilk konu basligi benden olsun. kizim zeynep 7. sinif ogrencisi. SBS'ye hazirlaniyor. dersaneye gidiyor. biz de haftasonlari eve kapaniyoruz. sehir disina falan cikamiyoruz. sinava girseler de kurtulsak.
19.10.2008
Basa don
ecemm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 09-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ecemm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Mayis-2010 Saat 13:32
 ah ?u SBS ?imdiden kabusum oldu benim kyzym 5.synyfta seneye sistemde bi de?i?iklik olmazsa bizdede o sykynty ba?lyycak.gerçi tek synava dönsede 6 synyftanda sorumlu olaca?y için önemli ... bu yyl bizim ö?retmenimiz de?i?ti .giden ö?retmenimiz çok disiplinliydi gelen ö?retmenimizde çok iyi biri ama dersten yana çok rahata aly?tyrdy çocuklary ödev falan hak getire...daha çok psikolojileirne e?ilmeyi istiyo.oda önemli tabii ama çocuklar rahata çok çabuk aly?tylar ...bu rahatlykla önümüzdeki sene ben onu yeniden nasyl toparlyycam bilmiyorum.ben 6.synyfta dershaneye yollamayy dü?ünmüyorum.çünkü benim kyzym fazla sykyntyya gelemiyor çok çaly?ynca  ba?arysyz oluyor.çok örne?ini ya?adyk synavlarda...bende ö?retmen arkada?laryn tavsiyelerini bekliyorum dershane konusunda yollamakmy do?ru yollamamakmy...???
Bütün dünyada ‘bir tek’ güzel çocuk vardyr.
Bütün anneler de ‘ona’ sahiptir...
Basa don
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Mayis-2010 Saat 23:43
Öncelikle Yeni Ba?ly?ymyz hayyrly olsun Te?ekkür ederiz...
Arkada?lar benim o?lum 2. synyfa gidiyor biz bile SBS stresine girdik ö?retmenimiz bu sene 4 kere SBS denemesi yapty aly?synlar synav sistemine diye insan ister istemez strese griyo sonucunda bi?ey olmady?y halde bu ya?ta yary? aty oldular resmen kim birinci olcak synyfta diye aralarynda konu?uyorlar.
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 00:50
Orjinal mesaji gonderen ecemm ecemm yazdi:

ah ?u SBS ?imdiden kabusum oldu benim kyzym 5.synyfta seneye sistemde bi de?i?iklik olmazsa bizdede o sykynty ba?lyycak.gerçi tek synava dönsede 6 synyftanda sorumlu olaca?y için önemli ... bu yyl bizim ö?retmenimiz de?i?ti .giden ö?retmenimiz çok disiplinliydi gelen ö?retmenimizde çok iyi biri ama dersten yana çok rahata aly?tyrdy çocuklary ödev falan hak getire...daha çok psikolojileirne e?ilmeyi istiyo.oda önemli tabii ama çocuklar rahata çok çabuk aly?tylar ...bu rahatlykla önümüzdeki sene ben onu yeniden nasyl toparlyycam bilmiyorum.ben 6.synyfta dershaneye yollamayy dü?ünmüyorum.çünkü benim kyzym fazla sykyntyya gelemiyor çok çaly?ynca  ba?arysyz oluyor.çok örne?ini ya?adyk synavlarda...bende ö?retmen arkada?laryn tavsiyelerini bekliyorum dershane konusunda yollamakmy do?ru yollamamakmy...???

canym dersane yerine iyi bir etüt merkezine yollamanyzy öneririm. Grup sayylary max 6 ki?i oldu?u için çocuklar daha disiplinli ders dinliyorlar ve daha ba?aryly oluyorlar. Siz yada babasy derslerinde yeterince yardymcy olabilirseniz kendinizde çaly?tyrabilirsiniz ama bazy çocuklar anne ve babalaryyla çaly?maktan ho?lanmyyorlar . Yaz tatilinide mutlaka kitap okuyup 5. synyfyn konularynyn oldu?u tatil kitaplaryndan test çözerek geçirmelerini tavsiye ederim
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 00:53
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

selamlar,

ilk konu basligi benden olsun. kizim zeynep 7. sinif ogrencisi. SBS'ye hazirlaniyor. dersaneye gidiyor. biz de haftasonlari eve kapaniyoruz. sehir disina falan cikamiyoruz. sinava girseler de kurtulsak.

Çocuklara ben çok üzülüyorum dersler ,ödevler, hafta sonlary dersane . ?u e?itim sistemimizi maalesef ben çok do?ru bulmuyorum . Yary? aty gibi çocuklar bi oraya bi buraya ko?turup duruyorlar maalesef . Son zamanlarda konular bittiyse bol bol kary?yk çözmesi iyi olur . Ayryca hafta sonlary arada en azyndan 1-2 saat çocu?un zevk aldy?uy ?eyleri yapyn
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 01:41
biz bir de yurtdisindan geldik. 6. sinif SBS'na da girmemisti. bir de ona girecek.

biz de bosverelim diye onemsememistik baslarda. dersaneye de gondermemistik. ama herkes gidince cocuk eksiklik hissetmeye basladi. gonderdik. ama yazik bu cocuklara hakkaten. biz onun yasindayken sokak cocugu gibiydik.aksam ezani okuyunca girerdik eve. simdikiler okuldan eve. evden dersaneye...

bizim site musait.her yer parklarla. spor sahalariyla dolu. ve hepsi bbombos. hicbir cocugun basket oynamaya spor yapmaya vakti yok :((
19.10.2008
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 01:51
Orjinal mesaji gonderen matteacher matteacher yazdi:

Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

selamlar,

Çocuklara ben çok üzülüyorum dersler ,ödevler, hafta sonlary dersane . ?u e?itim sistemimizi maalesef ben çok do?ru bulmuyorum . Yary? aty gibi çocuklar bi oraya bi buraya ko?turup duruyorlar maalesef . Son zamanlarda konular bittiyse bol bol kary?yk çözmesi iyi olur . Ayryca hafta sonlary arada en azyndan 1-2 saat çocu?un zevk aldy?uy ?eyleri yapyn

ah canym ahh.. aynen ayry? atyna döndüler resmen(:
benim zkymda 7. synyf .. ikinci giricek kysmetse..geçen yyl hamili?mden dolayy pek ilgilenedmeik:(o yüzden çokda iyi bir puan alamady ne yazykki:(
kyzymla bir anne kyzdan çok arakada? gibiyiz ama bu sbs den dolayy aramayzdaki ili?ki bile bozuldu:(mahvoluyorlar çok.. dersaneye gidiyor ta 4. synyftan bu yana hemde:((Allah yardymcylary olsun..?u ara synavlaryda ba?lady.. çok yo?un.. hem ergenlikle hem synavlarla ba?a çykmaya çaly?yyoruz:((
☺BETÜL YPEK ♥BEYZA☺ KIZLARIMM..
Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 27-Mart-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 02:24
aallah herkeze yardymetsyn valalha benym kardesym de  8cy synyfta  buyyl  yste son  sbs ye gyrycem  aksamlary  hyc tv acylmaz  evde babamla ve kendy  konu tekrarlary  yaprak testler  cozer  hafta  sonu  dersane  mahfoluyo cocuk ama  yazyn uc ay  dely gyby  eylenyyo  sahylde  hyc kymse  kysytlama  yapmyyo  symdy  hem sbs  ycyn hem okul byryncylygyny  kaptyrmamak ycyn mucadele veryyo  aslynda  buyyl  synava  gyryb  hyc  bysey yapmasa  byle suan  bazy anadolu lyseleryne  yetyye  puany ylk yky yyl ylce  derecesy  yapmysty ylk  50 deydy ama  onun derdy   fen lysesy  ynsallah emejlerynyn karsylygyny alyr lar hepsy
a?kym + o?lum = ben

22 hazyran 2007 15:15
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 03:26
gülbincim ma?h karde?ine.. ama i?te mahvediyorlar çocukalry ders ders.. nereye kadar ya:((çocukluklaryny bile ya?amyyorlar ki.. 3 ay tmtm dinleniyorlarda .. okul zamany hapis.. her?eyden mahrumlar..
Basa don
ecemm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ecemm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 13:52

canym dersane yerine iyi bir etüt merkezine yollamanyzy öneririm. Grup sayylary max 6 ki?i oldu?u için çocuklar daha disiplinli ders dinliyorlar ve daha ba?aryly oluyorlar. Siz yada babasy derslerinde yeterince yardymcy olabilirseniz kendinizde çaly?tyrabilirsiniz ama bazy çocuklar anne ve babalaryyla çaly?maktan ho?lanmyyorlar . Yaz tatilinide mutlaka kitap okuyup 5. synyfyn konularynyn oldu?u tatil kitaplaryndan test çözerek geçirmelerini tavsiye ederim

canymm çok te?ekkür ederim tavsiyelerini de?erlendiricem ?imdi ilk i? çevremizdeki etüt merkezlerini ara?yrycam.matematikten bu yyl ikinci dönem ders almaya ba?lady memnunuz böyle devam etsin diyoruz.benimle matematik hariç di?er dersleri güzel çaly?yyor olumlu sonuçlarda alyyoruz synavlardan...ben ?öyle planladym aslynda ama tutacakmy bilmiyorum;
ben kyzymy özet çykararak çaly?tyryyorum .mesela fenden ilk ünite bitmesine yakyn ben oturup özetini çykaryyorum ünite 2-3 sayfalyk  bi özete dönü?üyor.sonra synava o özete çaly?arak hazyrlanyyor.ma?allah notlary iyi.önümüzdeki yylda bu düzene devam edelim diyorum ve her özeti dosyalayalym.böylece her seferinde dönüp geçmi?te kalan konulary tekrarlamasyda kolay olur.bir yandanda bol bol test alycam tabii.?imdilik dü?üncem bu ama altyndan kalkamazsak diyede ba?ka alternatifleri de?erlendirmeye alyyorum...ne dersin bu çaly?ma sistemi tutarmy?tabiiki benim biraz fedakarlyk yapmam gerekiyor ama olacak o kadar banada iyi oluyor unuttuklarymy hatyrlyyorum zaten böyle giderse sonunda ben iyi bi kariyer yapycam:)))
Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 22:20

canymm çok te?ekkür ederim tavsiyelerini de?erlendiricem ?imdi ilk i? çevremizdeki etüt merkezlerini ara?yrycam.matematikten bu yyl ikinci dönem ders almaya ba?lady memnunuz böyle devam etsin diyoruz.benimle matematik hariç di?er dersleri güzel çaly?yyor olumlu sonuçlarda alyyoruz synavlardan...ben ?öyle planladym aslynda ama tutacakmy bilmiyorum;
ben kyzymy özet çykararak çaly?tyryyorum .mesela fenden ilk ünite bitmesine yakyn ben oturup özetini çykaryyorum ünite 2-3 sayfalyk  bi özete dönü?üyor.sonra synava o özete çaly?arak hazyrlanyyor.ma?allah notlary iyi.önümüzdeki yylda bu düzene devam edelim diyorum ve her özeti dosyalayalym.böylece her seferinde dönüp geçmi?te kalan konulary tekrarlamasyda kolay olur.bir yandanda bol bol test alycam tabii.?imdilik dü?üncem bu ama altyndan kalkamazsak diyede ba?ka alternatifleri de?erlendirmeye alyyorum...ne dersin bu çaly?ma sistemi tutarmy?tabiiki benim biraz fedakarlyk yapmam gerekiyor ama olacak o kadar banada iyi oluyor unuttuklarymy hatyrlyyorum zaten böyle giderse sonunda ben iyi bi kariyer yapycam:)))

canym valla zaman ilerledikçe bu ?ekilde sana ba?ymly hale gelir. Özetin anlamyny artyk ö?rendiyse arada kendisininde özet çykarmasyna izin ver ve eksik yada yanly? yapty?ynda uyaryrsyn. Kendi kendine de çaly?mayy böylelikle ö?renir . Geç kalyrsanyz i?iniz zorla?abilir. Benim özel ders verdi?im bir ö?rencim vardy 8. synyf ö?rencisi oks ye hazyrlanyyorsa onun anneside her zaman yanynda ders çaly?masyna yardymcy olmu? , özet çykarmada , ne çaly?aca?yna bile annesi karar veriyordu. Kadyn üniversite mezunuydu ben konu anlatyp sorularyny çözdükten sonra ?u kitaptanda bakalym diyordum anneme sormam gerekiyor diyordu LOL 

Birde size tavsiyem Ziya BARAN yn Yzmirde isteyen ö?retmenlere hyzly okuma teknikleri kursunu almy?tym . Hatta ben bir grup olu?turup kendi ö?rencilerimede bu kursu vermi?tim . Sizde evde altta ekledi?im kitabyny alabilirsiniz .CD side var bilgisayardan ve kitaptan her gün belli miktarda bu egzersizleri yaparsanyz çocu?unuz hem daha dikkatli olur hemde hyzly ve anlayarak okumayy ö?renir.

Ylkö?retim için Anlayarak Hyzly Okuma

birde biz büyüklerin mutlaka okumasy gereken kitaplaryndan biriside

Kitap Hakkynda
Yayynevi : Bilgivizyon Yayynlary
Yazar : Ziya BARAN
Basym Yeri : Ystanbul
Basym Tarihi : 2008
Sayfa Sayysy : 297 syf

Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 22:29

Matematik konusunda benim bu yukaryda bahsetti?im ö?rencimin neredeyse neti yoktu bazen 1 do?ru 2 do?ru yapyyordu ve matematikten okulda nerdeyse nefret ediyordu . Ben ö?rencimi  yapabilece?i konusunda motive ettim ve düzenli olarak haftada 2 gün özel derse gittim. Matematik neti 21 di synavda . Yzmirde iyi bir Anadolu Lisesini kazandy. Ders veren ö?retmenini seviyorsa ve anlyyorsa derse devam etmenizi öneririm. Çünkü çocuklar ö?retmeni sevincede daha fazla çaly?mak ve soru çözmek istiyorlar.

Ben 1 yyl dersanede ö?retmenlik yaptym . Okuldan pek bir farky yok maaalesef dersanelerin. 20 ki?ilik synyflar , gürültü, ö?rencilerin ço?u dikkatini veremiyorlar. Etüt merkezlerininde avantajy dersaneye göre çok. Az ki?i oldu?u için ö?retmen her bir ö?renciye ders içinde soru sorabiliyor. Ö?rencilerde anlamadyklary yerleri daha çabuk ö?renebiliyorlar. Burada ara?tyrma yaparken dikkat etmeniz gereken bir konu seviye gruplary yapylyp yapylmady?yny sorun. Genelde çocu?a synav uygulayyp grup olu?turulursa daha iyi olur.

Basa don
ecemm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ecemm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Mayis-2010 Saat 22:49
canym valla zaman ilerledikçe bu ?ekilde sana ba?ymly hale gelir. Özetin anlamyny artyk ö?rendiyse arada kendisininde özet çykarmasyna izin ver ve eksik yada yanly? yapty?ynda uyaryrsyn. Kendi kendine de çaly?mayy böylelikle ö?renir . Geç kalyrsanyz i?iniz zorla?abilir. Benim özel ders verdi?im bir ö?rencim vardy 8. synyf ö?rencisi oks ye hazyrlanyyorsa onun anneside her zaman yanynda ders çaly?masyna yardymcy olmu? , özet çykarmada , ne çaly?aca?yna bile annesi karar veriyordu. Kadyn üniversite mezunuydu ben konu anlatyp sorularyny çözdükten sonra ?u kitaptanda bakalym diyordum anneme sormam gerekiyor diyordu LOL 

Birde size tavsiyem Ziya BARAN yn Yzmirde isteyen ö?retmenlere hyzly okuma teknikleri kursunu almy?tym . Hatta ben bir grup olu?turup kendi ö?rencilerimede bu kursu vermi?tim . Sizde evde altta ekledi?im kitabyny alabilirsiniz .CD side var bilgisayardan ve kitaptan her gün belli miktarda bu egzersizleri yaparsanyz çocu?unuz hem daha dikkatli olur hemde hyzly ve anlayarak okumayy ö?renir.

eceme özet deyince nerdeyse tamamynyn altyny çiziyor:) do?ru aslynda kendi çaly?mayy ö?renmesi lazym ama inan geçen donem fenden ilk 2-3 üniteye yalnyz çaly?ty bu sene girdi?i bütün seviye tespit synavlarynda o ünitelerden çuvallady.bunu göre göre nasyl byrakayym mecbur el atyyorum:( böyle ne kadar gidecek bilmem ama in?allah biran önce kendi kendine yetmeye ba?lar...
kitaplaryn ismini aldym bugün e?ime vericem aldyrycam çok te?ekkür ederim...
Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Mayis-2010 Saat 00:06
Orjinal mesaji gonderen yaprak yaprak yazdi:

gülbincim ma?h karde?ine.. ama i?te mahvediyorlar çocukalry ders ders.. nereye kadar ya:((çocukluklaryny bile ya?amyyorlar ki.. 3 ay tmtm dinleniyorlarda .. okul zamany hapis.. her?eyden mahrumlar..
ya tabyky  oyle  ama  byzdeboyle  buyumustuk babam hafta ycy tv bylgysayar actyrmazdy  hafta sonu ama  gezdyryr eylendyryrdy  byde  babam  artyk emekly oldugu ycyn  ys stresy  felan da yok aksamlary cok guzel ylgylenyyo kardesymle  beraber yaprak  test  cozup  aralarda  satranc  oynuyolar   bahceye cykyp  basketboll oynuyolar   hem eylenyyolar  hel  calysyolar

aslynda bu sekylde  her yyl synava gyryp  yyy byr  lysede okuyunca bence  unyversyte synavyda  tek gunde  hayatyn yonlenmyyo systemde  taby hala  aksaklyklar var ama  gyt gyde duzelyyo  bence
a?kym + o?lum = ben

Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Mayis-2010 Saat 03:22
evet kardesymyn dersanesy de  oyle  ydy ama  suan   kendy synyflary   on kysylyk oldu  ayryca  hafta ycy yky  gun  ve hafta sonlaryda   kurstan sonra etute gyryyolar genelde uc kysy  gyryyolarmys  etute
kardesym ayny zamandan gecenyyl  matematykten   ozel  ders aldy  aslynda matematykcy cok sevyyo  matematygy  konulary bytyrmysler zaten   ama bol bol soru cozmek ycyn yste
a?kym + o?lum = ben

Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 00:15
evvet sbs bizim bu hafta.. Rabbim yardym etsin de in? iyi geçsin.. emekelrimiz bo?a gitmesin..çocujlar iiyice bunaldy.. havalarda ysyndy:((hayyrlysyyla atlatalym ni?. kyslar dualarynyzy eksik etmeyin olurmu ??
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 00:29
biz maalesef hem bu hafta hem de onumuzdeki hafta girecegiz :((
cocuk 7. sinif sinavinden cikip 6.sinif sinavina calisacak. hem de hic gormedigi konulara...

allah hepsine yardim etsin. hayirlisi ne ise o olsun...

en onemlisi kotu sonuc alirlarsa, uzulmeyip onlerine bakabilsinler...

19.10.2008
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 00:38
pardon ya kelebekcm anlamadym ben.. nende 6. synyfada girceki==??tmm anladym canym yukarda yazmy?syn.. of ya.. Rabbim hepsinin yar ve yardymcysy olsun:(((
Basa don
ecemm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ecemm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 01:24
ALLAH tüm synava girecek çocuklaryn yardymcysy olsun arkada?lar in?allah hepsi ba?aryly olurlar...ama sonuç ne olursa olsun bunun her?ey olmady?yny çocuklara anlatmak lazym...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 07:14
Orjinal mesaji gonderen yaprak yaprak yazdi:

evvet sbs bizim bu hafta.. Rabbim yardym etsin de in? iyi geçsin.. emekelrimiz bo?a gitmesin..çocujlar iiyice bunaldy.. havalarda ysyndy:((hayyrlysyyla atlatalym ni?. kyslar dualarynyzy eksik etmeyin olurmu ??

tüm çocuklara ba?arylar diliyorum
benim kyzda 7. synyf ö?rencisi
geçen sene 425 puan almy?ty
çok yoruluyorlar dershane , okul
Allah yardymcylary olsun ...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
yaprak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti yaprak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 07:17
evet rabiacym dünyanyn sonu de?il ama ba?aryda ?lart gibi bu türkiyedeki okul ?attlaryna bakylynca:((
gönülcüm Allah senin kyyna ba?aryalr versin.. benimki artyk bunalyma girid nerdeyse.. bitsin de kurtulalaym arykt ya:((
ma?h benimkinde iyi puan almy?.. benimki geöen yyl çokda iyi almady..407 puan aldy:(bende hami?tim ilgilenenmdimki:((bu yyl ne olcek bilemm.. dersaneyede gidiyor okuluda iyi ma i?te onlarla bitmiyorki.. benimki çok dikkatsiz:(hep ondan kaybediyor.. kendi yanly?yny kendi buluyor sonra:((
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Haziran-2010 Saat 12:00
çok te?ekkür ederim yapra?ym...
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Haziran-2010 Saat 05:00
yaryn synav var kyzlar,heyecanlar ne durumda ? bugün 8. synyflar girdi...
iremi aradym bugün pek heyecan yokda yaryn heyecanlanyrym diyor
bu arada geçen seneki puany 436 yanly? yazmy?ym

Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Haziran-2010 Saat 08:27

bizde pek heyecan yok. zaten bosver dedik. onemli olan calismandi. calistin. gerisi kismet dedik. o da oyle yaklasiyor.en azindan oyle soyluyor..

19.10.2008
Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Haziran-2010 Saat 09:50
kardesym gyrdy  bugun
matematykten byr bos byrakmys   fen  ve sosyalyn hepsyny ysaretlemys 
yngylyzceden  14 bosu varmys sadece 3 tane  ysaretlemyss

guvenmedygy seyy asla ysaretlemez ylk yky sene  butun ysaretledykleryn den sadece  5 yada 6 yanlys cykmysty  ynsallah bu senede oyledyrrr bugundern ytybarende tatyl baslady
a?kym + o?lum = ben

Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +