SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

omer de hasta oldu.

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ocak-2011 Saat 01:44
iyilesti feelings. cok sukur. toplamda 2 gun yuksek 2 gun de orta derecede ates oldu. ilk 5 gun oksuruk yogundu. 6 ve 7 gunler oksuruk hafifledi ama sumuklu oglan oldu. fakat oksuruk soforlanmadi. sabahlari falan hafiften oksuruyor.  
19.10.2008
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ocak-2011 Saat 03:09
canym zaten dr 1 hafta 10 güne öksürük ya azlayr ya ço?alyr demi?ti bize
bizimki lerlemi?ti
?ükür seninki gerilemi?
sen burnunu açyk tutmay abak,odayy nemlendir...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ocak-2011 Saat 03:18
soforlanmadi demisim iyi mi sifirlanmadi :)) ben evin odanin nemiyle ugrasmiyorum feelings. zaten kis geldi diye camasirlari kapi - kalorifer uzerlerinde kurutmaya basladim. yetiyordur onlar. sen oglan oksurmeye basladi yine demistin. nasil simdi?
19.10.2008
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ocak-2011 Saat 10:46
canym sakyn çama?yrlary kurutma deterjan ve yumu?atycy kokulary iyice tykar....
kaloriferlere takylan içine su konulan kutulardan al
ya da bir kasenin içine su koy aloriferlerin üstüne koy
bir ara sen mi soruyordun tefalin nemlendiriicisini ? yoksa dorimiydi.
kelebe?im o?lumun hafif ate?ide çykty ay kafayy yiyecem
yaryn sabah dra gidece?iz...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 15-Ocak-2011 Saat 11:25
Unhappy gecmis olsun.
19.10.2008
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Kasim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2011 Saat 04:35
BEN DE SANA ?UNU YAZAYIM, ATE?Y DÜ?ÜRMEMEK DERKEN TABY KY 37,8  ÖNCESYNY DÜ?ÜRMEKTEN BAHSETMYYORUM AMA YE?ENYM KÜÇÜK YA?TA ATE?LY HAVALE GEÇYRDY?Y YÇYN BYZ SÜLALECE ÇOK HASSASIZ BU KONUDA..SA?LIKLI DO?AN BYR ÇOCUK ATE? YÜZÜNDEN SPASTYK KALDI..28 YA?INDA YÜRÜYEMYYOR,KASINTILI KONU?UYOR,TUVALETYNY ALTINA YAPIYOR,BYR ÇORABINI GYYDYRMEK DAKYKALAR ALIYOR,ERKEK ÇOCU?U OLDU?U HALDE ANNESY KIÇINA A?DA YAPI?TIRIYOR BU NEDYR BYLYRMYSYN,O?LUN JYLETLE TRA? EDYLYRKEN KIÇI KASINTIDAN KESYLMESYN DYYE A?DA YAPI?TIRMAK NASIL BYR DUYGUDUR BYLYRMYSYN..ELY YANDI?INDA ACI HYSSETMYYOR,KIZARMI? BYR ELY YYYLE?TYRMEK NE DEMEKTYR BYLYRMYSYN,ATE? ÇOK TEHLYKELYDYR ARKADA?LAR SA?LAM ÇOCU?U YA?AM BOYU TEKERLEKLY SANDALYEYE MAHKUM ETTY..DEMEKKY NEYMY? ATE? DYREK BEYNE SALDIYORMU? BENYM YE?ENYMYN ÖZELLYKLESOL TARAFINI SOL BEYNYNY ETKYLEDY.SA?DA ERGENLYK SYVYLCESY ÇIKARKEN SOLDA ÇIKMADI..YUTMAYI SENELER SONRA BESLENMESY KEZA Y,NE SENELER SONRA Ö?RENDY.O YÜZDEN BU Y? NETTE YAZAN DOKTORLARIN HER?EYY GRYP DYYE ADLANDIRMASIYLA OLMAZ.MEMLEKETTE HERKEZ GRYP DYNLEMEYE GEREK YOK SIRTINI FALAN YAZ NETE GYTSYN..YUH DERYM YA O?LUM BRON?YT BELKYDE BAL LYMON COLD MYXLE MÜCADELE VERDY?YMDEN BRON?YT OLDU.AZ KALSIN ZATÜREYE DÖNECEKTY.KADYR BEY YN 82 DEN BERY HAVA VERYLEN HASTASI OLMAMI? ?A?IRDIM ONA GELENLERYN HEPSY GRYP DEMEKKY,YADA ASTIMLALILAR BRON?YTLYLER BRYGLN LE YDARE EDYYOR.HATTA GEREK YOK  BALLA LYMON YETER..
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Temmuz-2012 Saat 04:24
aradan birbucuk yil gecmis omer gecenlerde yine hastalandi. bu sefer grip-krup biraradaydi.
ust solunum yolu hastaliklarinda sogukkanliyim da alt solunum olunca ben de solugu doktorda aldim. bariz sikinti vardi solunumunda. alirken nefes yetmiyormus gibi, verirken ikinir gibi. oksuruk sesi boguk ve keskin havlama gibi. ates de vardi. doktor bronslari sikismis diyerek herkese verilen ilaclari bize de verdi. ventolin, asist, alerji surubu. olcmedigimiz icin geceleri atesi olduguna inanmadi. olayi alerjiye bagladi ama 3 geceyi bariz atesli gecirdik. yani bana kalirsa gripal bir durumdu. 2 gun sonra kontrolde iyi bulunca ilaclari kesin dedi. alerjiye devam edin dedi ama ben hepsini kestim. allaha sukur 2 gundur keyfi yerinde.
heryeri talan edip yaramazliklariyla hepimizi bunaltan cocuk sut dokmus kedi gibiydi. dort gozle yaramazlik yapmasini bekledim. bugun o costukca dokup sactikca benim keyfim yerine geliyor :))
19.10.2008
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Temmuz-2012 Saat 04:29
geçmi? olsun kelebbekcim
ma?allah o?lu?una
gribal çok önemli de?il. zaten wbcde sorun yoksa ilaca (ant.) gerek bile yok biliyorsun zaten
krup ise ventolin ile tek seans nebulda gecebilr ?iddetine ba?ly
geçmi? bitmi?
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Temmuz-2012 Saat 04:30
haa bu arada ilaclari bir gece ve bir sabah verdik. oglen bir baktik bizimki ventolini kasik kasik icmis :S kac tane ictin diyorum bir iki uc butun parmaklari sayiyor. birazi lavoboda. ceyrek sise icmis olabilir gibiydi. oyle olunca o gun bir daha ilac vermedik. ertesi gun de doktor kesin dedi zaten.
19.10.2008
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Temmuz-2012 Saat 04:35
Orjinal mesaji gonderen aylin aylin yazdi:

geçmi? olsun kelebbekcim
ma?allah o?lu?una
gribal çok önemli de?il. zaten wbcde sorun yoksa ilaca (ant.) gerek bile yok biliyorsun zaten
krup ise ventolin ile tek seans nebulda gecebilr ?iddetine ba?ly
geçmi? bitmi?

sagol aylin. doktor da virutik diye dusunerek AB vermedi zaten. ama gece atesinin yukseldigine inanmadi. bildigin yaniyordu cocuk 3 gece boyunca. olcup soyleseydik ates var diye tahlil yapacakti. son gece de atesi cikmayinca konu kapandi.

atesliyken yine dusurmedim atesini.
19.10.2008
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Temmuz-2012 Saat 05:43
Çok gecmis olsun cocuklar hasta olunca keske iyi olsada dökse saçsa diyoruz iyi olmasyna sevindim :))
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Temmuz-2012 Saat 08:04
kelebbek nasil oldu omer
ilk olunca sen korkmu$un biraz
defalarca bron$iyolit ve iki defada bron$it oldu emre
bugun saglam $ukur
bunye kapiyo i$te
in$ bunla klair devami gelmez
sicakalrda çocukalr neden hasta oluyo anlamiyorum ben
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Temmuz-2012 Saat 08:19
sagolun  kizlar. kisi gecirdik yaz sicaginda hasta olduk. ben de anlamadim. valla ilk defa alt sonum yolu hastaligi gordum. korktum biraz. kizim da hic olmamisti boyle...
datceken hemen kaniksadim iyi olmus halini. bugun dayak bile yiyecekti benden :))

19.10.2008
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Temmuz-2012 Saat 09:30
çok geçmis olsun kelebbek
sadece kisin hasta olunur diye sartlandirmisiz kendimizi heralde :)
halbuki sicak soguktan daha fena bana gore
keyifleri,sagliklari yerinde yerinde olsunda yaramazlik devam etsin
o sut dokmus kedi hali hiç hos olmuyor :(
ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Temmuz-2012 Saat 22:56
geçmi? olsun canym, efe de hastaydy, bugün daha iyi.sycak hava da ate?li olunca daha köyü oluyor, havayymy serinleteyim onumu kendimi mi bilemedim :) 
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Temmuz-2012 Saat 04:48
alismak lazim bu hallere. daha krese baslamadik. bu sene de kres dusunuyorum. bakalim noolcak. kizim senede 14 kere hasta olmustu kres zamani. atesli bir kis geciricez sanirim.
allah saglik versin kuzucuklarimiza. dermansiz dert vermesin...
19.10.2008
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Temmuz-2012 Saat 13:31
benimki 2 senedir giriyor arada mola veriyoruz belli periyotlarda gitmiyo falan ama çok hasta oluyorlar bir gerçek.ama bu sene daha iyi geçen seneye nazaran daha az hastaolduk.tekrar geçmi?olsun
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 345
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +