SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

omer de hasta oldu.

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2011 Saat 04:08
du? aldyrmak faydaly oluyor bayaa
bir de a?latmak. benimki ne zaman a?lasa bütün burnu bo?alyyo :))
dün ak?am burnu tykanmy?, arada uyandy. bizi yanynda göremeyince korkmu?. uzun süre susturamadyk a?lady. burnuuum burnuuuumm diye a?lyyo bide :(( a?layynca bütün sümükler çykty da bi i?e yarady.en azyndan rahatlady.
EGE'M ...(20.06.2008 13:42)

EFE'M ...(19.03.2012 11:30)
Basa don
EsraErsin Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti EsraErsin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2011 Saat 05:35
cok gecmis olsun canim, bencede bi dus aldir iyi gelir rahatlar
Annesinin Bitaneleri ECRINI'm 25.04.2009, 01:25

ELZEM SERRA'm 16.12.2012, 20:58

Süpriz Yumurtam 21+4

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2011 Saat 15:02
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

bu gece de atesi oldu. cok sukur sabah dustu atesi.

fakat genzi cok dolu. koyu balgami var. serum fizyolojik yapiyorum ama ne sumkuruyor ne de burnunu cekiyor. tum akinti genizde. agzindan nefes aliyor. bir kere temizlese bogazini rahat edecek. ama naaptiysam sumkurtemedim. icine ceksin diyorum onu da yapmiyo. genzi dolu vaziyette agzindan nefes almasi beni bile daraltiyor. naapsam yaa dus falan mi aldirsam.

canym ben de evde verdimama bir türlü açamadym burnunu
hastanede kyzymyn burnunu yykadylar
inanyrmysyn bo?azyndan ve burnundan bir sürü balgamlar çykty
2 kere yykadylar
öyle bir rahatladyki
sonrada ventolin vb. ilaçlar verdiler solunum yolu ile
ancak düzelebildi
hala evde veriyorum ilaçlary saatleri ile...
birde antibiotik verdi dr 24 saatte bir veriyorum
yaryn antibioti?in son günü

Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2011 Saat 15:05
kelebbek nasil oldu omer
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2011 Saat 02:54
halen hafif atesli ve genzi dolu. simdi yikiyor babasi. sumukleri ciksin diye.

feelings yikama islemi nasil ya? kolay birseyse gidip yikatayim.
19.10.2008
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2011 Saat 05:38

halen hafif atesli ve genzi dolu. simdi yikiyor babasi. sumukleri ciksin diye.

feelings yikama islemi nasil ya? kolay birseyse gidip yikatayim.

canym çok basit bildi?imiz serumfizyolikle yykyyorlar ama sakyn evde denem çocuk bo?ulur vb..
enjektörle yapyyorlar i?lemi
yan yatyryyorlar
syrtyna filanda hafifce vurdu hem?ire
oh mis gibi götür dra yapsynlar...
Basa don
ezgim81 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ezgim81 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2011 Saat 06:17

canym sanyrym salgyn bu  azrada 1 hafta oldu ate?i yok çok ?ükür ama oksürük burun tykalykly?y vardy. bende antibiyotik hiç kullanmady?ym için dr. götürmedim çok ?ükür geçti gibi bi tek sabah kalkynca bo?azy kuru oldu?u için sanyrym oksürüyor sonra geçiyor. yanlyz bizimki kesinlkle damla damlattyrmyyor. banyo yaptyryyoruz biz günde 2 kez felan burnu güzel açylyyor birde temizlemek için ortibebe diye burun temizleme aparaty var. ama normalleri gibi de?il hortumlu kendi a?zynla takyyorsun ucunu burnunda ne var ne yook çykaryyor ben onuda çok kullanyyorum. bizimkinin burnu do?du?undan beri problemli.. tekrar geçmi? olsun

30.01.2009 azra sultan ho?geldinn

26/04/2012 emir pa?a ho?geldi...
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2011 Saat 06:29

banyodan da sonuc alamadik. simdi uyuyor. otribebe de fena gorunmuyor ama omer'in burnu acik. genzi balgam dolu. hastaneye de gitmeyi gozum yemiyor. beklerken benimki cok huzursuz oluyor. her yeri elliyor. yerlere yatiyor. offff.

19.10.2008
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 01:25
kelebbek bence doktora gydyn, cunku oglun buyuk yhtymalle bronsyt oldu. suan yaygyn cunku iyice ci?erlere inmesin. gecmys olsun tekrar
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 02:18
kizlar tum iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. cok sukur dun aksamdan bu yana atesi yok. keyfi de yerinde. genzinde akinti var. ama sanki o da dune gore iyi. zannediyorum ve umuyorum ki atlattik.
19.10.2008
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 02:24
ynsallah kelebbek sevyndym yyy olmasyna
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 14:15

kizlar tum iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. cok sukur dun aksamdan bu yana atesi yok. keyfi de yerinde. genzinde akinti var. ama sanki o da dune gore iyi. zannediyorum ve umuyorum ki atlattik.

geçmi? olsun canym....
öksürük ba?lamaz in?allah....
bir dah agelmesin bu gripler kuzularymyza bir daha in?allah...
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 15:19
insallah kizlar herzaman saglikli olsun cocuklarimiz.

feelings zaten ben de dinlemedeyim. gunde 4-5 kez oksuruk tutuyor. her seferinde en az 5-6 kez oksuruyor. benim de icim gidiyor ama bir taraftan da normaldir diyorum. bu gribin 5. gunu. senin kizinin oksuruk sayisi ve siddeti nasildi? yani ates falan dustukten sonra?
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 15:23
sevindim kelebekk iyi olmasina
ate$ i$ini gordu desenee

senin bu konuyu sabitliycem :))))))))))
ornek olsun butun forumaBig%20smile
ilaçsiz atlattiniz
maa$alalhh oglunaa
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 15:29
dedigim gibi oksuruk oluyor arada. normal mi degil mi anlamadim. guclu oksuruyor ama bogazindaki balgam icin.
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 15:35
o kadar olucak
balli limonu içiomuyduu ?
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2011 Saat 22:42
icmiyo. mandalina da yemiyo...
19.10.2008
Basa don
MIRAC Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Mayis-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti MIRAC Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 01:48
cok gecmys olsun canym myractada 2 3 gundur oksuruk vardy hafyf dun aksamustu uyuttum uykusunda by aglamaya baslady kaldyrdym by oksuruk by oksuruk oksurmekten nefesy kesyldy yavrumun burnu falan akmaya baslady acyle goturduk aksam atesy yoktu orda atesy cykmys dr olctu 39.6 cykty ygne yapalym dedy byz yaptyrtmadyk fytyl verdy soyduk yarym saat sonra tekrar olctu 36.6 cykty ylac verdy onlary kullandym eve gydynce dus aldyrdyk sonra uyudu 2 de tekrar ateslendy yyne dusurduk atesyny 4 gyby uyuduk tekrar hafyf atesy var symdy oksuruk ve burun akyntysyda cabuk atlatyrlar ynsallah bronsyt olmasyndan korkuyorum bende
tekrar gecmys olsun canym
09/09/09 myrac naz ym canym kyzym
8 haftalyk ykyncy bebysym kucuk fasulyem
Basa don
MIRAC Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Mayis-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti MIRAC Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 01:51

bu arada byzde kullanyyoduk bally lymon belkyde onun ycyn 2 3 gun ydare etty ama dun aksam cok korktum nefes alamady yavrum oksurmektenCry gece daha kotu olmasyndan korktugum ycyn acyle gyttyk

09/09/09 myrac naz ym canym kyzym
8 haftalyk ykyncy bebysym kucuk fasulyem
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 02:07
size de gecmis olsun mirac. kadir bey beni fena etkilemis durumda.

birden bire ateslenince paniklemiyorum. atesini dusurmuyorum. hatta doktora gitmiyorum atesini dusurecekler de virusleri rahata erip yayilacak diye :))

allah cocuklarimiza saglik versin.

bol bol serum fizyojik kullan mirac.
19.10.2008
Basa don
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:01
Kelebek çokk geçmi? olsun
ne güzel ilaçsyz atlattynyz benim o?landa çokk hasta fakat bizim baba sa?lykcy oldu?u halde doktora götürmeden içi rahat etmez ben kar?y çyksamda dün aldy götürdü çocu?u bi dolu ilaç vermi? antibiyotikte ba?ta ben vermicem diye kendi hazyrlayyp veriyo hemen.
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:04
alemsin kiz kelebbek :)
demek fena etkilendin :d
bende korkmuyom ate$den
3 gun ate$li durmu$tu emre , 39.4 falan yaziodum ya
38 de falan aglamiodu da 39 u geçdimi durduramiodum veriodum ate$ ud$urucuyu
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:06
ozlem benim e$imde kiziyo ilaçlri kullanmiom diye
baana bula$masin diye sordugunda verdim didoum :)))

napiyim bi saat dildokecem ikna olmuycak:s
Basa don
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:07
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

ozlem benim e$imde kiziyo ilaçlri kullanmiom diye
baana bula$masin diye sordugunda verdim didoum :)))

napiyim bi saat dildokecem ikna olmuycak:s

Benimki bana bula?myyo direk kendi veriyo canym
Bide sa?lykcysyn diyom ben beni takmyyo :)
sabah 9 da gider ö?len eve geliyo ak?am 6 da evde e kandyramyyom görüyo
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:12
e$inin meslegi ne saglik da
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +