SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

omer de hasta oldu.

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Özlem66 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Ocak-2010
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Özlem66 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:15
E?imin hem LAbarantly?y var gerçi hiç yapmady ama :
Hemde Veteriner hekim ilaçlaryn içeriklerini felan iyi biliyor fakat genede kullandyryyo çocu?a o öksürünce dayanamyyo
Furkan'ym 11.05.2002 Seninle güzelle?ti Dünyam..
Fatih Burak 10.08.2010 Süt kokulu pa?am
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:20
ozlem ben 2 yildir kadir tugcunun begendigim cevaplarini ve bazi makalelerini hep esime gonderdim. basta dalga geciyordu. ne ara benden cok kadir beyci oldugunu bilmiyorum. simdi asla onun dediginden ve onerdiginden sasmiyor.

gecen ay omer'in cisini yaparken pipisi acimaya basladi. tabii once kadir bey'e yazdim sonra doktora goturdum. kadir bey tam idrar tahlili istemisti zaten. doktor tahlil sonucuna IYE dedi. Kadir bey ne alaka kristaluri (kum dokme) dedi. doktor antibiyotik verdi. Kadir bey su icsin dedi. ben de aman canim simdiye kadar hic hicmedi antibiyotik iciversin diye dusundum ama yok. esim izin vermedi. kadir bey oyle diyorsa oyledir dedi gecti. omerin sorunu da ertesi gun gecti :))

biz de kizimin kucuklugunde cok paniktik. simdi en azindan gripe ve atese alistik. genel durum iyiyse, aygin baygin degilse cocuk 2-3 gun atesten birsey olmaz. cocuk da evde yataginda tv karsisinda ilacsiz ignesiz daha huzurlu oluyor. dinleniyor.

allah dermansiz hastalik vermesin. bu gripleri okula baslayana kadar cok yasayacagiz.

bize grip bulastiran cocugun hastaligi daha uzun surdu. ben ilaclar yuzunden oldugunu dusunuyorum. ilk gunden dayadi annesi antibiyotik, atesdusurucu, oksuruk surubu falan...

19.10.2008
Basa don
MIRAC Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Mayis-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti MIRAC Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:42
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

size de gecmis olsun mirac. kadir bey beni fena etkilemis durumda.

birden bire ateslenince paniklemiyorum. atesini dusurmuyorum. hatta doktora gitmiyorum atesini dusurecekler de virusleri rahata erip yayilacak diye :))

allah cocuklarimiza saglik versin.

bol bol serum fizyojik kullan mirac.
sagol canym symdyye kadar ates ycyn hyc gytmedyk 39 larda gezyyodu dys cykartyrken kendy yontemlerymyzle dusurduk kolay kolay gytmem bende hastaneye hatta ateslenmemysty byz evdeyken orda atesyny soyleyynce sasyrdym ygne yapalym dedyler byz yaptyrmadyk oksuruk ycynde bally lymn veryyodum zaten ama tykanynca korktum nefas alamyyodu
09/09/09 myrac naz ym canym kyzym
8 haftalyk ykyncy bebysym kucuk fasulyem
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:45
ya eskiden daha mi kolay geciyordu bu gripler. viruslere de bir haller oldu.
19.10.2008
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:58
Orjinal mesaji gonderen MIRAC MIRAC yazdi:

size de gecmis olsun mirac. kadir bey beni fena etkilemis durumda.

birden bire ateslenince paniklemiyorum. atesini dusurmuyorum. hatta doktora gitmiyorum atesini dusurecekler de virusleri rahata erip yayilacak diye :))

allah cocuklarimiza saglik versin.

bol bol serum fizyojik kullan mirac.
sagol canym symdyye kadar ates ycyn hyc gytmedyk 39 larda gezyyodu dys cykartyrken kendy yontemlerymyzle dusurduk kolay kolay gytmem bende hastaneye hatta ateslenmemysty byz evdeyken orda atesyny soyleyynce sasyrdym ygne yapalym dedyler byz yaptyrmadyk oksuruk ycynde bally lymn veryyodum zaten ama tykanynca korktum nefas alamyyodu
sonra uyudu 2 de tekrar ateslendy yyne dusurduk atesyny demissin ya o yuzden dedim. ben dusurmuyorum. dus da aldirmiyorum. ancak cok agrisi varsa agri kesici niyetine. tabii bu grip olduguna hukmettigimde oluyor. yoksa doogru doktora.
19.10.2008
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Kasim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 03:59

Kyz hadi antibiyotik vermemeni anlyyorum da zavallynyn vücuduna i?kence çektirmeye ne gerek var biraz ate? dü?ürücü verseydin bari..sen hasta olunca ilaç almyyormusun

10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
NisanYagmuru Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Subat-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NisanYagmuru Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 04:23
Yyi olmasyna sevindim yavrunun, geçmi? olsun

Sana a?y?ym, dünya güzelim benim

Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 04:27

candan selam,  yazdim ya agrisi varsa, agliyorsa veriyorum. ama sadece yuksek ates ve halsizlikte vermiyorum. benim gripten anladigim su:

vucuda yayilmak uzere bir virus giriyor. beyin de bu virus yayilmasin diye onunla savasiyor. nasil savasiyor? atesi yukseltiyor ki virusler olsun. onun yukselttigi atesi dusurmek ne ise yariyor? viruslerin rahat nefes alip yayilmalarina. hangisi iskence?

antibiyotik dersen, isterse 3 sise icsin bir adet bile virus oldurmuyor. ne olduruyor? vucuda faydali bakterileri. ozellikle sindirime faydali bakterileri. o yuzden antibiyotik icince ishal oluyorlar genelde. vucut hem griple hem ishalle ugrasiyor. burada bir parantez acayim. cocuk grip degil de bakteriyel bir enfeksiyon geciriyorsa tabii ki aninda dayarim antibiyotigi. yani WBC 10-15'in uzerindeyse. WBC 10'un altindaysa hicbir doktor antibiyotik demesin bana.

giribe donelim. oksuruk suruplarina. ozellikle oksuruk kesicilere. oksurugu kesince, ates dusurucu marifetiyle bayram yapan viruslerimiz disari da cikamiyorlar. istedikleri gibi yayilip cigerlere dogru yolculuga cikiyorlar.

yani ben gripla mucadelenin en iyi seklinin bu olduguna inaniyorum. sen kizmissin ama bunlari ogrendigim icin kadir bey'e minnettarim.

iste kizim ornegi ortada. saglik belgelerini atmamisim gecen gun elime gecti. ciltlesen ansiklopedi cildi olur. senin dedigin gibi turkiyenin en iyi hastanelerine gittiik (ozel saglik sigortamiz sagolsun) neredeyse her ay kan idrar tahlili yaptirip antibiyotik kullanmisiz. cektirmedigimiz ne rontgen kalmis, ne el grafisi, ne kalp ekosu, ne ultrasonlar ne kafa rontgeni. cihazlar durduk yere amorti olmuyor.

ayy ne uzun yazdim yaa. candan bana sordugun soruyu kardesim ve annem de soruyor. anlatip duruyorum. hic dinlemiyorlar, hazir yazmisken onlara da gondereyim bari :))

19.10.2008
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 04:32
yani simdi benim kadir bey' den anladiklarim bunlar. ama bunlar yanllissa tabii ki dogrusunu ogrenmek isterim. neticede yanlis da ogrenmis olabilirim. ben bir garip muhendisim. tiptan anlamam ama kadir bey gibi tibbi konulari mekanizmasiyla anlatan doktorlar varsa merakla ogrenmeye calisirim.
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 04:38
kelebbek  fazla uzun yazmi$in sen kisa yazardin hep :) dokdurmu$un , ellerine saglikk

bide bron$iti bilmiorumda bron$iolitde antibiyotik gereksiz  ,bunu çogu dr soyluyo
galiba bron$iolit çocuklardaki hali buyuklerede bron$it denio ama emin deiilimmm
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 04:55
http://89.106.31.52/forum/forum_posts.asp?TID=21204
burada konusulmus aykiz. ben cigerle ilgili cok sey bilmiyorum. oyle bir durumda yorum falan yapmaya kalkmam. allah korusun diyorum sadece.

evet yaa ben de sastim bu usengeclikle o yaziyi nasil yazdim diye :))
19.10.2008
Basa don
senyorita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 31-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti senyorita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 08:41
çok geçmi? olsun...
ANNE OLMAKLA DE?Y?YYORMU? HER?EY!!!
?eker parçasy,bal damlasy,minik sosisim DORUKHANym:)06.05.2008
Burnu fyndyk a?zy kayfe fincany,?ekermi ?erbetmi güzel DYLAYym:)03.10.2011
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 10:40
cok tesekkurler kizlar.
19.10.2008
Basa don
anxious Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Aralik-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti anxious Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 11:05
kelebekcim guzel aciklamissin bende biseyler ekleyim tam olsun.
Simdi vucuda virus girince beyin degil kanimizin icindeki savunma gorevli hucreleri goreve basliyor yani kucuk bir savas oluyor bebeklerin bagiskilik sitemi gelismediginden onlarin hasta olmalari daha yaygin ozellikle okul caglarinda. Ama bir kere o hastaligi gecirelim o hastalik mikrobuna karsi vucudumuz savunma hucreleri olusturuyor ve bu deneyimi ilerde tekrar bu mikropla karsilasir diye tutmaya basliyor asilar iste bu mantikta ise yariyor.Vucuda zayiflatilmis cicek mikrobu veriliyor mesela vucut kolayca savasi yeniyor ve yenme yontemini sakliyor boylece hayatimiz boyunca bi daha o hastaligi gecirmiyoruz. Ama gripte malesef boyle degil cunku grip virusu cok akilli her defasinda kendini degistirerek tekrar bizi ziyaret ediyor.  Gripte senin dedigin gibi antibiyotik ise yaramiyor cunku antibiyotik bakterilere etkili. Yalniz bazen virus mikrobunun baslattigi grip hastaligi cok uzun surdugunde ozellikle burun akiintisinin bol oldugu zamanlarda bakterilerin cogalmasi icin elverisli bir ortam olusuyor bakteriler islak nemli ve ilik karanlik  yerleri cok sever. o yuzden serum fizyolojik ile burnu temizlemekle bakterilerin uremesine engel olmus oluyoruz ve c vitamini (limon) ile bagiskligimiz guclendiriyoruz.  Ve eger geniz burun akintisi temzilenmezse basit gribal enfeksiyon sonrasi bakteriyel bir durum olusuyor genelde uzun suren griplerde gorulen bir durum. Sanirim o yuzden doktorlar hemen antibiyotik yaziyor ama her grip sonu bakteri enfeksiyonu ile bitecek degil yani bosa antibiyotik yuklenmis oluyor cocuga. Ve ilerde korkulan bir duurm var antibiyotige direncli bakteriler olusmaya basladi sonucta bakterilerde bos durmuyor surekli gelistiriyorlar kendilerini. Su an encok korkulan durum bu ve bunu engellemenin tek yolu test yapilmadan kimsenin antibiyotik almamasi.

Ilk gozagrim oglum Ahmed Janim 2/4/2010
Prensesim Ela Neris'im 10/6/2011
Basa don
anxious Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Aralik-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti anxious Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 11:08
bu arada oglun nasil oldu kelebek? Hala genzi dolumu? Bu aralar cigerlere inen bir semptom cok sIk goruluyor gozun ustunde olsun eger oksururken hirilti falan duyarsan mutlaka doktora goturmeyi ihmal etme..
Benim oglumda kurban bayraminda sizinki gibi bir grip gecirdi atesli ve bol geniz akintili oksuruklu. Tam ates kesildi keyfi yerine geldi iyilesti derken kontrolunde bronsiolit oldugunu ogrendik. Hos bu hastalik sadece 2 yasina kadar oluyor sonrasinda gorulmuyor ama sen genede dikkat et derim..
Ilk gozagrim oglum Ahmed Janim 2/4/2010
Prensesim Ela Neris'im 10/6/2011
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 12:53
su an gozum ustunde. kadir bey'in dedigi akintinin koyulastigi gribin son safhasina geldigini umuyorum ama her oksurdugunde de acaba ilerler mi diye endiseleniyorum. simdilik bogazdaki akinti yuzunden oksuruyor gorunuyor. insallah otesine gecmez. bi de normalde sutu dolaptan iciyor ya yine icmeye basladi. bu pozisyonda soguk zararli da olabilir ama beslensin diye veriyorum. o konuda da huzursuzum biraz.

ne zor cocugun hasta olmasi. allah hepsine saglik versin...
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 13:15
kelebbek kadir beyin bron$iolit için onerdigi tedavi griple ayni 
balli limon iyile$tirmi$ti emreyi
ama içmio diyosun :(

sute bal katsan bari
yumu$atir yine boagzini faalan
anlarmiki
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 13:20
ay$enurda oksuuro aylardir hemde :s
ama ba$ka bi$ey yok
kuru da deil oksuruk

tek avantaj bogazi iyi
balli limon içmio ama mandalina portakal suyu hersey yiyip içio
ayakda atlatmasini yemesine bagliom bilmiom dogrumuuym yanli$miyim Ermm
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 13:49
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

sute bal katsan bari
anlarmiki

kyzym küçük diye vermedim am ao?luma verdim bu kary?ymdan...Smile
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 13:53

insallah kizlar herzaman saglikli olsun cocuklarimiz.

feelings zaten ben de dinlemedeyim. gunde 4-5 kez oksuruk tutuyor. her seferinde en az 5-6 kez oksuruyor. benim de icim gidiyor ama bir taraftan da normaldir diyorum. bu gribin 5. gunu. senin kizinin oksuruk sayisi ve siddeti nasildi? yani ates falan dustukten sonra?

canym kyzymyn ate?i 3 gün sürdü ve kusuyorduda
burun akyntysy ba?da az vardy sonra durdu
öksürük ba?lady az az
sonra ate? bitti , öksürük dedi?in miktarda idi,i?tah ço kazalmy?ty....
ben geçer dedim burnuna serumfizyolojik syktym,nemlendirme makinasy ile evi nemlendirdim,vicks sürdüm mendile çok az ba?ucuna koydum dr beyin dedi?i gibi ama nafile git gide artty artyk nefes alymy hyzlandy bron?lar tykaly oldu?u için hemen dra götürdüm burnunu yykadylar ve akci?er filmi çektiler pnömonü te?hisi kondo ?ok oldum..
o?lum yeniden öksürmeye ba?lady ayyy çyldyraca?ym yaa
geçmi?ti ?imdi neden yeniden öksürmeye ba?lady
zaten önce o?lum geçirdi bu hastaly?y...:(((

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 13:54

ay$enurda oksuuro aylardir hemde :s
ama ba$ka bi$ey yok
kuru da deil oksuruk

tek avantaj bogazi iyi
balli limon içmio ama mandalina portakal suyu hersey yiyip içio
ayakda atlatmasini yemesine bagliom bilmiom dogrumuuym yanli$miyim Ermm
gülüm balla limonla bu öksürük geçmiyor
öyle garip bir virüskü bu senenin salgyny imi?...:(
tabi her öksürük bu virüs olmayabilir...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2011 Saat 14:47

bizimkide geçmio zaten :)

oksuurp duruo gece gunduz ama surekli deil tabi arada bi gelio i$de
ama ab$ka araz yok
ate$ burun akintisi i$tajsizlik halsizlik hiç bi$ey yok

Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ocak-2011 Saat 02:03

sute bal katsan bari
anlarmiki
aykiz simdilik cigerlede bisey oldugunu sanmiyorum. arasira genzini temizlemek icin oksuruk var. masallah gayet saglikli gozrunuyor. insallah gecmis bitmistir.
19.10.2008
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 11-Ocak-2011 Saat 02:06
Orjinal mesaji gonderen feelings feelings yazdi:

insallah kizlar herzaman saglikli olsun cocuklarimiz.

feelings zaten ben de dinlemedeyim. gunde 4-5 kez oksuruk tutuyor. her seferinde en az 5-6 kez oksuruyor. benim de icim gidiyor ama bir taraftan da normaldir diyorum. bu gribin 5. gunu. senin kizinin oksuruk sayisi ve siddeti nasildi? yani ates falan dustukten sonra?

canym kyzymyn ate?i 3 gün sürdü ve kusuyorduda
burun akyntysy ba?da az vardy sonra durdu
öksürük ba?lady az az
sonra ate? bitti , öksürük dedi?in miktarda idi,i?tah ço kazalmy?ty....
ben geçer dedim burnuna serumfizyolojik syktym,nemlendirme makinasy ile evi nemlendirdim,vicks sürdüm mendile çok az ba?ucuna koydum dr beyin dedi?i gibi ama nafile git gide artty artyk nefes alymy hyzlandy bron?lar tykaly oldu?u için hemen dra götürdüm burnunu yykadylar ve akci?er filmi çektiler pnömonü te?hisi kondo ?ok oldum..
o?lum yeniden öksürmeye ba?lady ayyy çyldyraca?ym yaa
geçmi?ti ?imdi neden yeniden öksürmeye ba?lady
zaten önce o?lum geçirdi bu hastaly?y...:(((

ay feelings oglun bu kez basit bir griptir insallah. cabucak gecsin...
19.10.2008
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Ocak-2011 Saat 13:38
canym o?lun iyile?ti mi ?
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +