SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Sevil'in (anxious) Maklubesi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Kasim-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Sevil'in (anxious) Maklubesi
    Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 06:47

Kyslar foto.lary eklemi?ken yeni konu açayym dedim bu tarife. Pratik ama lezzetli bir tarif. Tekrar te?ekkürler anxious'cym...Wink

bu ilk foto.da gördünüz gibi da?ytmy?ym görüntüyü, eh patatesler so?anlar biraz yapy?ynca ancak bu kadar çykarabildimBig%20smile düzeltmek de aklyma gelmemi?, biran önce yemeyi dü?ündü?ümden Tongue

i?te bu daha güsel Thumbs%20Up
Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ymyz sana emanet..
28.11.2011
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 06:49

nasyl yapty?ymyzy yazy?my?tyk anxious'la, bulayym da ekleyeyim...

Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
28.11.2011
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 06:56
yaptym sevilcim he valla, yaptym ve süper olduuu... e?im de çok be?endi, ilk yapty?ym gün toktu gene de bisürü yediBig%20smile ikinci yiyi?inde de tekrar güzel olmu? dedi... ben de mutlu oldum tabii..
ben garnitür de koydum kyzarmy? patlycan da ekledim. tarif etti?in gibi so?an ve patates halkaladym, tuzlayyp ya?layyp her zaman kullandy?ym pilav tencereme yaydym. sonra i?te üstüne etleri, garnitürü patlycanlary ekledim, ve 2 bardak pirinçten yapty?ym pilavy (çok suyunu çektirmeden hafif diri olacak ?ekilde altyny kapamy?tym) ekledim ve tencereden kolay çyksyn diye iyice bastyrdym. altyny açtym hyzlyca suyunu çekti, patates ve so?anlar kyzarsyn diye sesinden anlamak üzere önce su eklemedim hiç. hafif kyzarma kokusu ve çytyrty sesleri gelince de azcyk daha su ekledim vee hemencecik suyunu çekti zaten kapattym. tabi ters çevirdi?imde patates ve so?anlar ilk ba?ta tencerenin dibinde kaldy düzgün çykmady onlar ama ne farkeder ben ufak bir manüpülasyonla tek tek aldym vee yeme?in üzerine yerle?tirdimBig%20smile kyzarmalary tam kyvamynda olmu?tu, az daha bekletsem yanabilirlrmi? ama...
i?te böyle yaptym kyzlar, maklübe yapmaya cesaret edemezdim, bu daha kolaydy cidden sevilcim di?er tariflerinden.  patatesleri ayry kyzartmaya gerek yoktu. tarif için te?ekkür ederimWink
YAZMI?IM KIZLAR...
28.11.2011
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 07:00

bu da sahibesinin maklubesi, daha güsel görünüyo. ben onunkine göre yakmy?ym resmen Big%20smile
28.11.2011
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 07:55
ellerine sa?lyk canym bende çok severim maklubeyi
18.03.2010

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Mart-2011 Saat 22:37
te?ekkürler canym...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Mart-2011 Saat 00:15
eline sa?lyk da ne diycem canym, tencerenin dibine ya?ly pi?irme ka?ydy yaysan yanma ve yapy?ma sorunu olmaz:)
yemekler kanserojenle?mesin diye ço?u yemekte uyguluyorum bunu.
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Mart-2011 Saat 00:44
hymmm ya?ly ka?yt iyi fikir olabilir canym evet, ama çok yanmy?laryny yiyemem ki zaten ben.. bazysy özellikle yanyk, dibi tutmu? ?eyleri sever...
28.11.2011
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Mart-2011 Saat 07:18
ellerine saglik
Basa don
belma Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti belma Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Mart-2011 Saat 23:06
ellerine sa?lyk
Basa don
elif.im Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Haziran-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti elif.im Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Mart-2011 Saat 23:58
çok güzel göründü üniversite yyllarym geldi birden aklyma bitmeyen maklube partilerimiz..Big%20smile 
ellerinize sa?lyk kyzlar eovyn,anxious çok hamarat gördüm sizi :)))
o?lum artyk 3 ya?ynda...
güzel kyzym...sen de abin de Rabbime emanetsiniz...33+
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Mart-2011 Saat 04:16
sa?olasyn elif.im..
bu tarif çok pratik, patatesleri kyzartmaya gerek yok, asyl te?ekkür anxious'a...Wink
28.11.2011
Basa don
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Haziran-2011 Saat 23:56
ay canim super gozukuyor... ellerine saglik.. hic denemeye cesaret etmedim ben... cok isterim yapmayi :)
anxiousada tesekurler...
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Aralik-2012 Saat 14:32
bunu yapicam bugunlerde
tarif $urda dursunda kaybolmasin bi yere :)
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 20-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Aralik-2012 Saat 02:35
çok güzel görünüyo ellerinize sa?lyk kyzlar ben de yapayym bi ara :)
Ho?geldin mele?im,canym o?lum zekeriya Bu?ra'm
22 ocak 2013 saat 17:35 dünyamyzy aydynlattyn o?lum ?ükürler olsun
Can kizim Buse hira`m ho?geldin aramiza hamd olsun seniverene26 aralik 2014 12'15
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Aralik-2012 Saat 06:04
patlican yok kabak olurmuki
havuç bezlyede çigden garnitur deil yani konseve
benim yemek kari$acak biraz :)
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Aralik-2012 Saat 06:14
aykyz sen yazynca fark ettim ilk defa duydu?um bi yemek bu ahni yapyly?y ya??
BONCU?UMMM YARAMAZ O?LU?UMMM ÇOK ?ÜKÜR RABBYME KAVU?TUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Aralik-2012 Saat 08:11
Orjinal mesaji gonderen Eovyn Eovyn yazdi:

yaptym sevilcim he valla, yaptym ve süper olduuu... e?im de çok be?endi, ilk yapty?ym gün toktu gene de bisürü yediBig%20smile ikinci yiyi?inde de tekrar güzel olmu? dedi... ben de mutlu oldum tabii..
ben garnitür de koydum kyzarmy? patlycan da ekledim. tarif etti?in gibi so?an ve patates halkaladym, tuzlayyp ya?layyp her zaman kullandy?ym pilav tencereme yaydym. sonra i?te üstüne etleri, garnitürü patlycanlary ekledim, ve 2 bardak pirinçten yapty?ym pilavy (çok suyunu çektirmeden hafif diri olacak ?ekilde altyny kapamy?tym) ekledim ve tencereden kolay çyksyn diye iyice bastyrdym. altyny açtym hyzlyca suyunu çekti, patates ve so?anlar kyzarsyn diye sesinden anlamak üzere önce su eklemedim hiç. hafif kyzarma kokusu ve çytyrty sesleri gelince de azcyk daha su ekledim vee hemencecik suyunu çekti zaten kapattym. tabi ters çevirdi?imde patates ve so?anlar ilk ba?ta tencerenin dibinde kaldy düzgün çykmady onlar ama ne farkeder ben ufak bir manüpülasyonla tek tek aldym vee yeme?in üzerine yerle?tirdimBig%20smile kyzarmalary tam kyvamynda olmu?tu, az daha bekletsem yanabilirlrmi? ama...
i?te böyle yaptym kyzlar, maklübe yapmaya cesaret edemezdim, bu daha kolaydy cidden sevilcim di?er tariflerinden.  patatesleri ayry kyzartmaya gerek yoktu. tarif için te?ekkür ederimWink
YAZMI?IM KIZLAR...

tita yapili$i bu canim
tencrenin dibin yagli kagit koydum ben ( ecce ye te$ekkur :) )
patates, sogan,pi$mi$ bezelye havuç ,ha$lanmi$ et , kizartilmi$ kabak  dizdim tncerenin dibine , en son suyunu tam çekmemi$ pirinç pilavini ekledim, 10 dk da oyle pi$ti
biraz demleninc epilav buyuk bi tabaga ters çevirdim tencereyi
aynen resimdeki gibi oldu , tadida çok guzeldi
1.5 su br pilav yapm$itim diger malzemelerde boldu e$imle hepsini yedik valla :)
kuçuk bi tabakda kom$u kizinin nasibi varmi$ , 2.5 ki$ilik oldu yani benim yemek :))

Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Aralik-2012 Saat 06:12
afiyet olsun canym. benim de yapasym geldi bak yine ama bu sefer ben de ya?ly ka?ytla deneyeyim...Wink
28.11.2011
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Aralik-2012 Saat 06:23
yagli kagiti mutlaka dene canim
ben zeytinyagida dokdum azcik patates sogana
çok guzel kizarmi$ti,yagli kagit olsa komur olurlardi kesin :))

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Aralik-2012 Saat 06:24
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

yagli kagiti mutlaka dene canim
ben zeytinyagida dokdum azcik patates sogana
çok guzel kizarmi$ti,yagli kagit olmasa komur olurlardi kesin :))

Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Aralik-2012 Saat 04:53
denedim denediiiimmm... çok da güzel oldu. güzel kyzardy patatesle so?anlar.. ya?ly ka?ytla yaparym bundan sonraWink
28.11.2011
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Subat-2013 Saat 03:41
2 ay olmu$ yapali tekrar yapmanin zamani geldi galiba :))
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Subat-2013 Saat 03:52
Bende yapmaliyim yakinda
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Subat-2013 Saat 05:45
aman ben bu tariflerden bi?ey anlamadym valla kyzlar...geçende bakyp çykmy?tym anlamamy?tym...tam malzeme ve açyk tarif yokmu :(
BONCU?UMMM YARAMAZ O?LU?UMMM ÇOK ?ÜKÜR RABBYME KAVU?TUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +