SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

simit kebabi(cöp sis kebabi)resimli

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 06:05
berfinim yapmaya gidiyorum kiz $imdi bu senin kebabi
in$allah pi$er dedigin surede :)
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 06:17
resim koy seren bekliyorum :D
BONCU?UMMM YARAMAZ O?LU?UMMM ÇOK ?ÜKÜR RABBYME KAVU?TUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 06:31
attim firina
yalniz bende 110 tane çiakdi, kiyma 300 gr yokdur da 200 gr vardir belkim
kalin olmami$tir in$ da pi$er :)

tita unutmaz çekerisem resim koyarim
tam e$imin gelme saatine pi$ecek hatta e$im daha  erkende gelebilir, aceleden unutmazsam koyarim :)
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 06:32
heheheh 110  ne yaa 10 tane çikdi $i$ :)
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 07:00
bende 110 mu o ne kyyyz diyecektim :)
BONCU?UMMM YARAMAZ O?LU?UMMM ÇOK ?ÜKÜR RABBYME KAVU?TUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
masiwa Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti masiwa Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 07:01
bugün benimde menüm bu yanyna pilav cacyk birde zeytin ya?ly taze fasulyem var

yalnyz ben bu tarifi geçen ay yapmy?tym fakat tarife bakmadym ve benim aklymda ince bulgur yerine irmik kalmy? irmikle yaptym o da çok güzel olmu?tu e?im bayyldy hatta ?imdi öylesine bi göz gezdireyim tarife dedim ince bulgur oldu?unu görünce ?a?yrdym :D
~Senin tenin en güzeli,senin kokun en güzeli senin sesin en güzeli annesinin bi tanesi
Yok hiç bir?eyde tadyn,adyn olmu? benim yazym,iyiki do?dun iyi varsyn sen benim hayatymsyn...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 07:06
tita elim sür$mü$ :))

ya kuru gibi oldu uzerinde yag dokdum $imdi daha guzel duruyo, borcama sigmadi $i$ler firin tepsisine koydum bende

yanina pilav yapmadim e$im galet getirsin dürsün yesin :)
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Ocak-2014 Saat 00:01
bana firinsiz yemekler bulsanizzz yaws
herseyi firina atarsam elektrik faturasindan evin yolunu bulamam :))

berfinim bunu tavada yapsak nolur kiz
soyle soslu faalan :)
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +