SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

firinda kremali patates ve mantar

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: firinda kremali patates ve mantar
    Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 04:34
nar taneleri nur taneleri annesinin birtaneleri...

canim oglum mehmet berken:02.07.2010 10:20

canim kizim ecrin ruken :02.07.2010 10:22
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 04:39
2 adet patates(bu boy borcam icin)
4-5 adet mantar
1 adet orta boy sogan
1 kutu(200ml)schlangsahne(cig krema)
tuz,karabiber,pulbiber ,cokazda sivi yag
kasar rendesi
yapilsii:
patatesleri yuvarlak sekilde dogruyoruz cok kalinda incede olmuycak sonra sogan ve mantarlarida dograyip üzerine atiyoruz cig kremamizi maharatlarida koyup iyice harmanliyoruz..firinda 225de 20-30dk pisiriyoruz.firindan cikarmadan servis yapmadan önce kasar rendesi döküp sicak servis yapiyoruz afiyet olsun..
NOT:bunu herzaman yapiyorum esim bayiliyor normalde kremali yemekleri sevmez ama bundna bir borcam versem yer:)sizlerde belki biliyorsunuzdur ama bilmeyen arkadaslar olur diye eklemek istedim..
afiyet olsun..

Basa don
gülbin Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 27-Mart-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülbin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 07:02
berfynym ylk fyrsatta dugunden doner donmez denyycem   cunku mantar aftada byr kere pyser byzde kremayyda severyz cokda kolay sypsak byr yemege benzyyor elleryne saglyk
a?kym + o?lum = ben

22 hazyran 2007 15:15
Basa don
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 09:44
ellerine saglik harika gozukuyor canim...
mantarla hic denemedim kesinlikle deniyecem...
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 15:20
rica ederim gülbinim denemeni tavsiye ederim cok güzel oluyor..
ben tesekkür ederim mervecim mantar harika oluyor..

Basa don
Ekim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 10-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ekim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 21:45
güzele benziyo....
tesekkürler berfincim!!
CANKUSUM kucagimda!!!
En güzel gün 15Ekim 2009, Saat 7:14

El Bebek Gül Bebek Gel Bebek Gel
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 22:45
eline saglik berfinim. nerede bunun pismis hali???
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 23:08

bende deneyim, benim e$ime beyaz sos sevmez be$amel kreme vs  :s

hakket kiz hani pi$mi$ hali
yandimi yoksa :))
Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Mayis-2011 Saat 23:22
ellerine sa?lyk canym, pratik ve lezzetli bi yemektir eminim..
ben de merak ettim pi?mi? halini. kesin yediniz bitirdiniz foto.yu da unuttunuz demi Big%20smile
Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ymyz sana emanet..
28.11.2011
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2011 Saat 01:07
mantara bayylyrym
ellerine sa?lyk canym..:)
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
Byaz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Aralik-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Byaz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2011 Saat 01:20
Bende buna benzer yemek yapiyorum ama ben ilk önce sebzeleri baharatlayip firina veriyorum bir 40dk kizartiyorum, en son krema ve peynirini ekleyip üzeri kizarincayada kadar firinda birakiyorum yani hepsini cigden yapmyiorum...
***Nil Su mucizem, biricik Kelebegim, 26.03.2012/03.34h***
Basa don
berfinim Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti berfinim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mayis-2011 Saat 04:13
ekimcim rica ederim canim..
kelebekcim pismis halinide cekmistim ama dosyada bulamadim ya cekildigi sirada pil bitti cekilmemis yada dosyada nolduysa bulamiyorum okadar cok dosya varki aradim taradim bulamadim canim.yoksa ben yapilis ve pismis halini hep ekliyorum yined ebulursam eklerim merk etmeyin:))
aykizim benmde esim sevmiyor normalde kremali yemekleri ama buna bayiliyor..
eovyncum valah resim bulamadim bulunca eklerim..
gönülüm bende mantar delisiyim dene harika oluyor:)
byzcim seninkide farkliymis ama hepsinin kremayla pismesi bulusmasi daha hoc oluyor..patates kremayi icine azcikda olsa cekiyor sonrada kasar eriyince muhtesem oluyor..

Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Agustos-2011 Saat 00:14
ellerine sa?lym canymcym valla senin tariflere bakmak istemiyorum bakynca kötü oluyo :) sürekli canym bi?eyler yapmak istiyor ama yorgunluktan ve minik kedimin pe?inde dola?maktan  yapamyyorum LOL ne kadar çok bahanem var dimi
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Mart-2014 Saat 22:56
Orjinal mesaji gonderen berfinim berfinim yazdi:

Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +