SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

oglumun kulagina tup takilacak

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 04:55
geçmi? olsun. çocukken benim de çok iltihaplanyrdy kula?ym tüp takylacakty ama niyeyse vazgeçildi. ama anestezisiz kulak zarymy delmi?lerdi yyrtylmasyn diye. annemi babamy odaya almamy?lar, ben de küsmü?üm onlara. okula gitmiyordum daha. bir de tüp takylacak dediklerinde aklyma minyatür piknik tüpü gelirdi LOL çocuk akly..
Allah ?ifa versin.
Kyzym Nisan 2013
O?lum Temmuz 2016
Basa don
BETÜL Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Haziran-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BETÜL Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 05:54
NAZLI27 benim ye?enimdede var,konu?urken ona söylenen ?eyleri  tekrarlatyyordu tv sesini çok açyyordu ,onun için takyldy yazyn denize silikonla girdi,hala takyly dü?medi onunki,taktyrmazsan i?itme kayby ba?lyyor Allah korusun,?imdiden geçmi? olsun canym...
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 05:56
Orjinal mesaji gonderen Leylak Leylak yazdi:

geçmi? olsun. çocukken benim de çok iltihaplanyrdy kula?ym tüp takylacakty ama niyeyse vazgeçildi. ama anestezisiz kulak zarymy delmi?lerdi yyrtylmasyn diye. annemi babamy odaya almamy?lar, ben de küsmü?üm onlara. okula gitmiyordum daha. bir de tüp takylacak dediklerinde aklyma minyatür piknik tüpü gelirdi LOL çocuk akly..
Allah ?ifa versin.

ay guldurdun beni canim piknik tupu haa LOL
oglum daha anlamiyor dun bile kulaginin içi kirlenmismi diye bakicak doktor dedik oyle tamam oturdu koltuga:)

ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 06:00
Orjinal mesaji gonderen BETÜL BETÜL yazdi:

NAZLI27 benim ye?enimdede var,konu?urken ona söylenen ?eyleri  tekrarlatyyordu tv sesini çok açyyordu ,onun için takyldy yazyn denize silikonla girdi,hala takyly dü?medi onunki,taktyrmazsan i?itme kayby ba?lyyor Allah korusun,?imdiden geçmi? olsun canym...

çok sagol canim
yegenine faydasi oldu yani o zaman insallah oglumada faydasi olur konusmasina ozellikle
evet isitme kaybi olabiliyor demisti doktorda
benim oglan tersine yuksek sesten çok etkilenir azcik yuksek sesli konussan rahatsiz olur
bu neyle alakali acaba

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 06:02
hapinize ayri ayri tesekkurler kizlar dualariniza yurekten amin diyorum dun çok fenaydim surekli arastirdim kafami karistirdim bosyere

aylinin vede sizlerin yazdiklarindan sonra acayip rahatladim ...

Basa don
folikplas Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti folikplas Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 07:22

nazly 27 benim ablamyn o?lunda da var en?temin inady yüzünden 9 ya?yn da takyldy ?imdi ablam daha önce taktyrsaymy?ym diyor çünki konu?amyyordu ?imdi 17 ya?ynda normal okulda okuyor konu?masy çok iyile?ti o tüp kendi kendine atyyor korkacak bir?ey yok yani rahat ol ALLAH korktu?umuzu göstermesin

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 07:30
geçte olsa takilmis çok sukur faydasini gormus yegenin canim
boyle ornekleri okudukca içim baya baya rahatladi insallah faydasini goruruz Allah in izniyle ...

Basa don
handey85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handey85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 09:03
geçmi?ler olsun canym ..
üzülme nolur  babama da takylmy?ty , ohh be dedi ben bu sesleri hiç duymuyordum çynlamam da gitti demi?ti .?
daha rahat ileti?im kurarsynyz artyk , konu?masy falan kesin düzelir net duyar çünkü ...
Sana do?ru bir kelebek uçurdum, da?lary denizleri a?ty seni buldu, yana?yna ufacyk bir öpücük kondurdu.

Hissettin mi?

HO?GELDYN bebe?im!!!

01.02.12
annesinin ballysy,kaymaklysy

Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 29-Aralik-2011 Saat 09:40
çok geçmi? olsun canym
Allah ?ifa versin kuzuna
üzüm gözlüm iyiki varsyn..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 06:42
anovv tüp deyince hiç duymuyor sandym yavruca?y Allah korusun.oysaki basit bir i?lemmi? geçmi? olsunnn
Basa don
asli-sima Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti asli-sima Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 06:49
Geçmi? olsun canym,allah ?ifasyny versin yavrunun.
21.05.2011 Asly
05.08.2013 Syla
05.09.2016 Ela

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 07:03
çok sagolun kizlar Allah razi olsun hepinizden..

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 11:27
berrhn gècmys olsun canym hyc duymadym daha once
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 14:32
bende bilmiyordum hiç dilek insan basina gelince ogreniyor çogu seyi...

Basa don
seda30 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti seda30 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 15:54
Benim o?lumada takyldy.Hatta bademcik,geniz eti ve kulak ameliyaty ayny anda oldu.Hiç endi?elenme çok basit bi operasyon.Zaten 1 yada 1,5 sene içinde kendili?inden dü?ecek.Bizim teki dü?medi dr bi hamlede almy?ty.Geçmi? olsun.
ENES'YM Ylk göz a?rym,yaky?ykly prensim 27.06.2003
ZERRYN'YM Ynci tanem,minik prensesim 06.06.2008
Basa don
seda30 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti seda30 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Aralik-2011 Saat 15:56
Bide su kaçyrmamak lazym.Banyoda silikon tykaçlar oluyor çocuklar için boy boy onlary kullandyk biz.Denize havuzada o sene sokmadyk ne olur ne olmaz diye.
ENES'YM Ylk göz a?rym,yaky?ykly prensim 27.06.2003
ZERRYN'YM Ynci tanem,minik prensesim 06.06.2008
Basa don
acelyafr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 08-Ekim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti acelyafr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Ocak-2012 Saat 08:16
COK GECMIS OLSUN CNM BENIM,HAYIRLISI OLSUN OGLUSUN HAKKINDA..
Emir & Eda
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 01-Ocak-2012 Saat 08:46
gecmis olsun nazli. bu konuda hic bilgim yok. umarim saglikla cozulur problem.
19.10.2008
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Ocak-2012 Saat 15:23
Orjinal mesaji gonderen seda30 seda30 yazdi:

Benim o?lumada takyldy.Hatta bademcik,geniz eti ve kulak ameliyaty ayny anda oldu.Hiç endi?elenme çok basit bi operasyon.Zaten 1 yada 1,5 sene içinde kendili?inden dü?ecek.Bizim teki dü?medi dr bi hamlede almy?ty.Geçmi? olsun.

evet kendiliginden dusuyor dedi doktorda ama dusunce tekrar takilmasimi gerekiyor acaba o gun sormak hiç aklima gelmemis doktora

insallah sorunsuz geçer faydasini gorur oglumda

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Ocak-2012 Saat 15:24
çok tesekkurler kizlar....  geçmis olsun dilekleriniz için ...

Basa don
bozlak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti bozlak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 02-Ocak-2012 Saat 16:24
gecmis olsun insallah tez zamanda sifasini bulur
suskunlugum asaletimdendir her lafa verecek cevabim var ama bir lafa bakarim laf mi diye birde soyleyene bakarim ADAM mi diye...
Basa don
BETÜL Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Haziran-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BETÜL Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Ocak-2012 Saat 03:53

dü?ünce tekrar takylmyyor zaten tedavi de bitmi? oluyor in?lh...

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Ocak-2012 Saat 05:09
insallah oyle olur betul tesekkurler...

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Ocak-2012 Saat 15:27
gun geldi kizlar yarin sabah 7 de hastanede olucaz insallah sorunsuz geçer dualarinizi eksik etmeyin lutfen ...

Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 25-Ocak-2012 Saat 15:29
Allah ?ifa versin canym kolay geçer in?allah...
Kyzym Nisan 2013
O?lum Temmuz 2016
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +