SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Su cicegi bulasmismidir

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 04:02
canim insALLAH bulasmami$tir doktora git mutlaka..
senin konu benide uyandirdi birsuru kirmizi sivilce cikti bende acil doktora gidicem simdi galiba su cicegi oldum :(
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 04:03
Orjinal mesaji gonderen Merve Merve yazdi:

senin konu benide uyandirdi birsuru kirmizi sivilce cikti bende acil doktora gidicem simdi galiba su cicegi oldum :(
canim su çiçegi karin gobekde çikiyomu$ ilk , sonra yayiliyomu$ vucuda diye biliyorum
Basa don
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 04:12
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

Orjinal mesaji gonderen Merve Merve yazdi:

canim su çiçegi karin gobekde çikiyomu$ ilk , sonra yayiliyomu$ vucuda diye biliyorum

aykizim hic sorma 2gun once gogsumun ustunde cikti mercanin konugunu okurken kendime baktim karnimda ve kollarimda birsuru var annemi aradim su cicegi gecirdin dedi kucukken ama bilmiyorum doktor ariyacak onu bekliyorum off yaa ogluma gecerse ben naparim Cry 
kusurra bakkma mercancim senin konunada kendi derdimi yazdim
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 05:27
geçirdiysen ba$ka bi$eydir canim
virus falan olabilir
her  durumda ogluna geçebilir :(
Basa don
gülünhüznüyüm Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 13-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülünhüznüyüm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 11:41
benym olgum gecen hafta oldu su cycegy kresten gecty bende hamyleyym  doktorum gecyrdyysen gecyrmessy dedy..

cok cabuk bulasyyor canym

asyly oldugu ycyn ylk gun ates yapty sonraky gunler rahatty

Aslynda hayatyn hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldi?inde, kimi gitti?inde..
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 11:47
Olurmu mervecim birimizin derdi hepimizin derdi:) insallah alerji gibi biseydir ama liva icin korkuyorum zaten benim doktorumdada randevum var banada etkisi olmusmudur bi sorarim yani risk ne kadar of okulum olmasa iyide yavrumla nasil ilgilenirim rezil olur diye korkuyorum hayirlisi
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 11:50
gulunhuznuyum Allah razi olsun kendi adima rahatladim ama kizim icin endiseliyim bu konular cok hassas annelerinde hassas olmasi gerek yani dikkat edip cikmamasi gerekir evden
Basa don
gülünhüznüyüm Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 13-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gülünhüznüyüm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 03:15
mercan byz krese gondermedyk...cok sukur asyly oldugu ycyn hafyf atlatty dylerym olmaz

Aslynda hayatyn hiçbir evresinde kötü insan yoktur. Her insan huzur verir; kimi geldi?inde, kimi gitti?inde..
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 04:53
Insallah olmaz.cunku su andada grip gibi gece sut istedi verdim bi sure sonra oksururken kustu hepsini yavrum kustugu sut kaynar gibi sicakti midesi yaniyomus demekki
Basa don
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 08-Ocak-2012 Saat 05:37
Orjinal mesaji gonderen Mercan Mercan yazdi:

Olurmu mervecim birimizin derdi hepimizin derdi:) insallah alerji gibi biseydir ama liva icin korkuyorum zaten benim doktorumdada randevum var banada etkisi olmusmudur bi sorarim yani risk ne kadar of okulum olmasa iyide yavrumla nasil ilgilenirim rezil olur diye korkuyorum hayirlisi

cok sukur benimki alerjiymis canim...
siz ne zaman gideceksiniz doktora?? senin icinde tehlike lutfen cok dikkat et canim...
bu kadinda niye cikartiyor cocuklarini cok ilginc gercekten...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +