SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Su cicegi bulasmismidir

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Su cicegi bulasmismidir
    Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 10:28
Kizlar bugun biyere oturmaya gttik orayada misafir geldi iki oglu ikiaylikda bi tane bebegi vardi ve 3ude su cicegi olmus sizce livaya bulasmismidir 15gune kadar bende dil okuluna baslicam nasil ilgilenirim yavrumla bu problemi yasayaniniz var mi gecmismidir sizce livaya insallah konuyu dogru yere acmisimdir
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 10:32
kzynda ?u ara herhangi bir gribal enf. durumu varmy?
normalde su çiçe?i a?yry bula?ycydyr. sen kyzyny götürmesen bile virüsü eve getirecektin zaten. a?ysy var my kzyynyn?
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 10:52
canim vucutda herhangi bi virus yoksa $u an ( grip vs ) a$inizda yokdur diye tahmin ediyorum burda yapmiyolar onermiyolarda o a$iyi ( fr si varicella , karnesine bakmak istersen bizdekinin adini vereyimn aysnura vurdurdumda emre bekliyo hala )

ay uzattim a$i ve $u an grip yosa bula$ma ihtimali yuksek, ama sana bula$mamasi lazim hamilesin :s
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:13
Esma nasyl gittin canym ke?ke uyarsalardy senin hamile oldu?unu bilmiyorlarmyydy?
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:13
Livaya a?y vurdurmadyn my biz 18 aylykken vurdurmu?tuk a?ysyny
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:16
sevil burda dr konusunu bile açmiyo valla
ben isteyip vurduruyorum dr bana neden diye bakiyo once bi , sonra nasil istersen diyo yaziyo ,ama niye istedigimi anlamadan reçete ediyo o kesin :))
reçete ettigini unutuyo bide vurmasi için onune koydugumda bakiyo anlamsiz anlamsizLOL

burda ozel hasta çocuklara fln ypilyo galiba rutin olarak, yani kalp vs gibi organlarda bozukluk olanlara
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:19
burda da özel a?y ama yapylmasy gerek. nasyl atlyyor bunu fr doktorlar?
en tehklikeli hatalyklardandyr.
diyorum ya orada bulundu?un için giysinle bile ta?yrsyn havadan geçen virüs
Basa don
pinar35 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti pinar35 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:19
yazyn yengemin ye?enlerinin 3 ü de su çiçe?iydi elif naz onlarla oynady ben çykaracak die korktum ama çykarmady
Elif Naz'ym 4 Mayys 2009
Zeynep'im 21 A?ustos 2017
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:22
bilmemki aylin niye boyle
a$iya neden diye soruyolar bende ne diycegimi $a$iyorum
neden olcak hastalik hafif geçsin diyeErmm 
Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:24
Seren çok ilginç asyl önemli olan bu a?ylar özellikle su çiçe?i a?ysy e?im ben hamileyken kendi hastanesinin bahçesinden içeri sokmady beni :S
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 11:59
benide tela$landirdiniz oglanin a$isini reçete ettirdimde daha yaptirmadim
alip yaptiriyim bari :s
Basa don
sulec Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sulec Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 12:02
bencede ke?ke gitmeseydin,
hakana hamileyken görümcemin o?lu su çiçe?i çykarmy?ty,
ben bu hastaly?y geçirmeme ra?men gitmemi?tim bir süre evlerine,

27/07/09 12:25 HAKAN GELDY
16/01/12 08:15 LEVENT GELDY
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 12:07
esmacim kuçukken geçirip geçirmedigini mutlaka ogren
kizindan çok sen ve karninindaki tehlikede eger geçirmediysen
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 12:17

yanlis hatirlamiyorsam boyle bir durumda hemen asi oneriyordu kadir bey. kulucka suresinden dolayi hemen yapilan asi koruyucu oluyormus ama orada hemen yaptirabilir misin bilmiyorum.

19.10.2008
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 12:19
in?allah geçirmeden direnç kazanyr. ben kabakulak dy?ynda bir hastalyk geçirmedim ama hepsine ba?y?y?ymLOL in?allah öyle olur. iyi beslenir dirençleri dü?mezse hasta olmadan ba?y?yklyk kazanabilirler.
Basa don
sivasli Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sivasli Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 13:24
kizlar fransizcasi ne bu hastaligin?
14.09.2008 ...ilker'im

22.08.2011...prenses kizim

08.06.2013
Basa don
hülya Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Haziran-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hülya Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 13:29

7-10 gün kuluçka dönemi imi? bunun ve çok bula?ycy imi?

o bayanda çocuklary hasta iken neden çykaryyor dy?ary pess vallahi
sen kendin içinde ara?tyr in?allah sen geçirmi?sindir yoksa seninde test yaptyrman gerek
kyzyn içinde a?ysy vardyr umarym daha çabuk ve kolay geçirir
üzüm gözlüm iyiki varsyn..02/11/2007 saat:11.10

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2012 Saat 13:59

fadimecim  fransizcasi varicelle

Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:23
Kizlar kendim icin korkmuyorum kardesim yuzunden lisede gecirdimve okadar zor olduki sabahlara kadar aglamistim ve gorunmeyen yerlerimi kasimistim napiyim kizlar hemen asisini alip doktora vurduriyimmi faydasi olurmu
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:28
Ah iste benim gelcegimi tahmin edememisler guya e kayinvalidem gidiyo insanin hicmi aklina gelmez
Birak onu okula gondermemissin evden niye cikariiyosun bide kizlar liva ogun grip degildi ama sanki hpsiriyodu hafif oksuruyodu simdi daha sk oksuruyo ve sutu icince kustu bu sabah usuttugu zamanlarda yapar boyle napiyim sizce
Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:29
Bide aykiz baktim canim malesef yok varicelle aglamak istiyorum yeni kurtuldu bu cocuk hastaliktan napcam ben
Basa don
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:29
sen geçirmi? olabilirsin ama karnyndaki için tehlikeli Esmacym
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:45
anne bagisik oldugu icin bebek de korunuyordur antikorlar sayesinde.

keske hemen ya da dun gitserydin doktora asi icin. bugun icin de sansini  dene bence. bahsettigin gibi gripal bir durumu varsa kizinin bulasmamis olabilir. bulasmissa sa cok korkutma kendini. kolaylikla atlatir insallah.
19.10.2008
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 02:47
ben 14 yasimda gecirmistim. bayagi zorlamisti beni. ne kadar kucuk gecirilirse o kadar kolay oluyor sanirim. benim kardeslerim benden cok daha klolay atlatmislardi.
19.10.2008
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 07-Ocak-2012 Saat 03:50
hap$uruyosa vucutta bi virus vardir herhalde
kizin için uzulme nasil olsa bigun çikaracak ha $imdi ha iki sene sonra , hem $imdi çikarsa karnindakiyle beraber çikarmamî$ olr, bak o iki aylik bebek bile çiakrmi$ buyukler yuzunden
tek su çiçekli çocukla ugra$mak iki su çiçekli çocukla ugra$makdan daha kolaydir emin ol
iki çocuk olunca birine noluyosa otekinede oluyo :)
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +