SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

geceleri ortaya çykan ka?ynty??

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Merve Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Ocak-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merve Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 12:07
oglun nasil oldu canim?? insALLAH gecmi$dir...
METEHANIM_15/12/2009 21:00
Annen Kurban Olsun Seni Yaradana Canim Oglum...
Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 10-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 13:22
sa?olun kyzlar, ka?ynty ve kabaryklyk yok çok ?ükür ama gece ate?i çykty yine.
burnu hiç durmuyor, sürekli akyyor.

EGE'M ...(20.06.2008 13:42)

EFE'M ...(19.03.2012 11:30)
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 13:38
geçmi$ olsun canim
burnu akiyosa griptir buyuk ihtimal, benim oglanda oyleydi , iki gun ate$in ardindan $imdi sadece oksuruk kaldi
ama ben ate$ du$urucu vermiyom aglamiyosa 39 u geçsek bile
Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 13:52
size de geçmi? olsun aykyz,
ben de vermem normalde ama bu sefer verdim.
geçen hafta 40 dereceye çykty ilk defa, korktuk baya. 38in üzerine çykynca verdim bu sefer korkudan.

Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 14:42
geçen bir sitede buna benzer bir?ey okumu?tum. bilmemne faktörü eksikl?i olabilir falan demi?lerdi drlar. sadece gece çykyyordu. bulursam eklerim.
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Ocak-2012 Saat 14:44
http://www.drtus.com/yeni/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=69219&postdays=0&postorder=asc&start=0
?u konuyu bir incele caramelcim. i?ine yarayabilir, yorum yazanlar hep drlar.
Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 06:08
sabaha kar?y gene acildeydik biz :(
gece 3 de bi baktyk alyndan 39,6 ate?i. kulaktan 40 geçmi?tir kesin. hemen ylyk du?a soktuk, ate? dü?ürücü verdik. 9 eylül acile gittik. acile vardy?ymyzda 37,1 e dü?mü?tüi
cuma günü doktora sa?lyk oca?yndaki doktor bakty, bo?azynda bi?ey yok, sadece geniz akyntysy demi?ti. acildeki doktor bademciklerinin üstünde beyaz beyaz enf. var dedi. bir günde o hale gelmi?. o kabarcyklardan syrtynda bir tane çykmy?, onu gösterdim. alerjisi var herhalde bi?eylere, ürtiker o dedi.
eczaneden deposilin diye nir penisilin i?ne aldyryp onu vurdurdular, yarym saat kadar gözlem altynda tutup eve gönderdiler. yazyk o?lum çok a?lady i?neyi yiyince, içim parçalandy. eve geldi?imizde saaat 6ydy. aramyza yatyrdyk. sürekli ate?ini kontrol ede ede yarym yamalak uyuduk biraz. heryerim a?tyyor, dayak yemi? gibiyim. bo?azym da acyyor :(
doktora dizlerim a?ryyor dedi?ini söyleyince akut romatizmal ate? olabilir, haftaiçi poliklini?e getirin dedi. huylandym iyice :(
in?allah sadece hastaly?yn verdi?i kyrgynlyktandyr a?rysy. bi de bu çykty ?imdi.

Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 06:09
ecce sa?ol canym. syk kullanylanlara ekledim verdi?in linki. fyrsat buldukça inceliyece?im.

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 06:27
çok geçmi$ olsun canim
$imdi nasil oglun
 kana bakdilarmi ?
igneden sonra ate$i olmami$tir in$alalhh :s
Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 07:01
sa?ol aykyz
acilde kan almadylar, haftaiçi polikilini?e getir dediler ama randevulu sistem yokmu?, sabahyn köründe gidip syra beklemek lazym. e?im de hamile halinle oralarda sabah ayazynda ko?u?turmayyn, çocuk da daha beter olur oralarda diyor.
yakynda özel bir poliklinik var, kom?um oranyn çocuk doktoruna götürüyor çocuklary. belki oraya götürürüm. ara?tyrycam bakalym bilemiyorum.

Basa don
anxious Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Aralik-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti anxious Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 11:45
caramel gecmis olsun valla acillerde harap olmussunuz..
dun gece oglumunda atesi en az 39 du uyuyordu huzursuzdu ama hic kaldirmadim esim panik oldu acile gidelim diye bende dedim coocuk harap olur oralarda. sabah kalkti dusa soktum az biseyler yedi ibuprofen verdim gozu acti hemen kendine geldi..2 gundur bittim ama ikisi birden hasta olunca cok zor oluyor
Ilk gozagrim oglum Ahmed Janim 2/4/2010
Prensesim Ela Neris'im 10/6/2011
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 11:55

caramel geçmi? olsun bu konuyu yeni gördüm ben :S

deposilin i?ne 20 gün etkili. syk syk bo?az enf geçirmiyorsa tonsilit olmuyorsa dizlerindeki a?ry ?u anki rahatsyzly?yndan kaynaklydyr. yylda 5 kez tonsiilit olan ki?ilerde iltihap eklemlere inme riskine sahiptir
muhtemelen ?u anda da wbc yüksek çykacaktyr.
i?ne sizi epey rahatlatyr
geçmi? olsun tekrardan
Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 12:46
anxious çok sa?ol, Allah sana da kolaylyk versin. bir tanesi beni bitirdi. bende de kyryklyk ba?lady, bo?azlarym da ka?ynyp duruyor.
benim e?im de çok panik oldu. deh?ete dü?tü resmen. çocu?u du?a sokalym dedi, suyu açtym. ben mutfa?a ate? dü?ürücüyü almaya gittim, çocuk bi yandan bas bas ba?yryyo, e?im dinlemeyip kafasyny yykyyo çocu?un...
neden kafasyny yykadyn,acile gidicez, çocu?u iyice ü?ütücez dy?arylarda dedim ama i? i?ten geçmi?ti.
saçlaryny kurutucaz benim o?lanyn saçlary uzun biraz, kyvyr kyvyr. saçlaryny kesiverelim, yaryn kazytyryz demezmi
iyice kafayy yedin dedim saçmalama. bu söylerken yüzününün ifadesini asla unutmyycam yaa. deli etti beni.

Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 12:54
aylin çok sa?ol.
bu egenin ilk hastaly?y diyebilirim. ilk defa bu kadar uzun ve a?yr geçiriyor.
acildeki doktor aso, crp, rf filan bakylyr dedi ama bugün soruyorum a?ryyo filan da demiyor çocuk. en kötü ihtimali söyledi sanyrym.
yaryn yakyndaki özel bir poliklini?e götüreyim bari diye dü?ündüm ama e?er gereksizse çocu?un kanyny filan aldyrmyyayym bo?ubo?una. bi i?ne vuruldu dünden beri i?ne sayyklyyo zavallym. çok cany yandy.
antibiyotik verildi zaten, ate? de çykmady dünden beri. doktorun yapaca?y ba?ka bir?ey var mydyr sence? ne dersin?

Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 13:42
hayyr i?neden sonra dedi?im gibi 2-3 hafta bir sykynty olmaz.1-2 gün baca?y a?ryyabilir sadece

bu hft yeniden rahatsyzlanyrsa kan baktyr i?ne oldu?unu belirt mutlaka ama olmaz sanmam
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 13:49
aylin bakteriyelse igne i$e yarayip ate$ tekrarlamamasi lazim
olaki tekrarlarsa viraldi sebebi bo$a yapildi igne
dogrumudur bacimm ?? :)
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 22-Ocak-2012 Saat 14:26
uzmanly?ym de?il aykyz ama deposilin kuvvetli bir ilaç. hafif orta yüksek ?iddetteki her türlü enf. için etkili
Basa don
handey85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handey85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Ocak-2012 Saat 12:00
caramel geçmi? olsun canym ... en az acyyla atlatyr in?allah ...
Sana do?ru bir kelebek uçurdum, da?lary denizleri a?ty seni buldu, yana?yna ufacyk bir öpücük kondurdu.

Hissettin mi?

HO?GELDYN bebe?im!!!

01.02.12
annesinin ballysy,kaymaklysy

Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 23-Ocak-2012 Saat 12:25
sa?ol hande  çok ?ükür bugün daha iyi

Basa don
NisanYagmuru Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Subat-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NisanYagmuru Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2012 Saat 01:54
Bizde cumartesi günü hiç uyumadyk gece 4 e kadar ne yaptyysam ate?ini dü?üremedim 39.2 ile acile gittik serum taktylar. Serum bitti ate?i dü?tü eve geldik kuca?ymda tir tir titriyor sytma tuttu resmen. Yine çykty ate?i ilaçlar ve kompres yaparak zorla dü?ürebildim o da 37.8 yani dü?mü? hali Çok fenaydyk ya Allahym korusun yavrularymyzy ama sanyrym sa?lam bir salgyn var heryerde :( Ertesi günde e?im yatty 38.5 ate?le. Kaldym my tek ba?yna bir ona bir kyzyma ko?turmaktan 2 kilo vermi?im hiç bi?ey yemedim üzüntümden. Herkese çok geçmi? olsun.
Sana a?y?ym, dünya güzelim benim

Basa don
caramel Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti caramel Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2012 Saat 03:10
geçmi? olsun nisan ya?muru. in?allah çabuk toparlar kyzyn.
bizimkinin ate?i çok inatçy de?ildi Allahtan, du?a sokunca, ate? dü?ürücü filan verince dü?üyordu. bu arada sen kendine dikkat et. o?lum biraz toparlady ?imdi ben yattym kaldym. sabah ate?im çykmaya ba?layynca o?lany babasyna byrakyp sa?lyk oca?yna gittim. hamile oldu?um için antibiyotiksiz geçirmeye çaly?alym dedi doktor.
çocu?un hasta olmasy çok zor ama çocuk ilgi beklerken annenin hasta olmasy da çok zormu? :(

Basa don
NisanYagmuru Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Subat-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NisanYagmuru Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 24-Ocak-2012 Saat 03:23
Sana da çok geçmi? olsun canym, hele ki hamilesin Allah yardym etsin biran önce iyile?irsin in?allah. Geçen sene ben öyleydim Mina hasta ayny anda bende hastayym. Doktor acil sana serum takmamyz lazym dedi. Yok dedim kyzymla ilgilenmem lazym, ertesi gün daha da beter olunca taktyrdym serumu. 2-3 saatli?ine iyi geldi sonra yine fenaydym tabii.
Sana a?y?ym, dünya güzelim benim

Basa don
hulyaa Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Kasim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti hulyaa Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Mart-2015 Saat 13:46
Arkadasim ayni sorunu bizde yasiyoruz. Ana simdiye kadar 3 kere birer tane gordum o dokuntuden. doktrlar alerjik dedi. Ve test onerdi. Sizde tekrar ediyormu kasinti.
Ryza tohumunu kalbe ekip,?ükür suyu ile sularsan,tatty?yn ço?u ?eyin ady "mutluluk" olur..
Ahmet Bu?ra (22.06.2008)
Ömer Batu 3 Haziran 2011
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +