SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Bu aralar çocu?u ate?lenen arkada?lara sorum

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2012 Saat 06:20
yaa bende serum fizyolojik kullaniyorum hortumla temizliyorum zorlada olsa baska turlu olmuyo viks kullaniyorum ama atesi olunca bende ustunu soyup basinda bekliyorum ama yuksek ates icin yeterli olurmu bilemiyorum
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
NisanYagmuru Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Subat-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NisanYagmuru Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2012 Saat 06:47
Yüksek ate?te ate? dü?ürücü veriyorum ben ki o halde bile dü?müyo, kompres yapmak zorunda kalyyorum. O da etkilemiyosa, banyo yaptyryyorum genelde bizde pek i?e yaramyyo maalesef solu?u acilde alyyoruz ve serum.
Sana a?y?ym, dünya güzelim benim

Basa don
Mercan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Mercan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Subat-2012 Saat 07:33
canim yaaa gecmis olsun demekki hastaligindan yazmissin ya dokuntu diye yanlis okumadiysam gecmis olsun canimmm insallah en kisa zamanda iyilesir cok zor yaa
geldi annesinin boncuk kuzusu yuvamin altin topu liva 16.01.2010
oglusum hosgeldin cekirdek ailemize omer taha 28.06.2012
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Kasim-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 26-Subat-2012 Saat 05:11
yanly? okumadyysam sanyrym 6.hastalyk geçirmi?siniz döküntüyle beraber ate? dü?mesi lazym..

ate?den çok korkuyorum ben de , efe zatüre geçirmi?ti 2 ya?yndayken zatüre ate?i kadar kötüsünü görmedim,41 dereceyi görmü?tüm allahyma bin ?ükür havale falan geçirmedi..ama öldük öldük dirildik.damardan ate? dü?ürücüler bile i?e yaramady.ökdürük ve ate? bir arada olunca çok korkarym ben.öksürük ?urubuna gelince hiç kullanmadym.çok kötü olursa kysa süreli hava veriyorum.bu ky? ma?allah fena de?iliz geçen seneye göre.

dün sadece dikkatimi çeken hap?uruk ve burun tykanykly?y vardy, bugün mesaiye gelmek zorunda kaldym:(( umarym eve gitti?imde iyi bulurum.
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Nisan-2012 Saat 18:12

kyzlar benim kzymda çok kötü ate?lendi hiçbir?eyi yoktu yavrumun sabah mamasyny yedi güzelce ö?le uykusunda olduysa neoldu uyandy birdahada uyumadyy sonra yemek yemediii baktym at?e var calpol verdim ama 1 saat anca iyi geldi 40 derecede hastaneye yeti?tirdik i?ne falan hep kusuyor yavrum bo?az enf.mu? ama böyle aniden olmasy normalmi ne burun akyntysy,nede öksürük birden ate?i çykyyor.gece uyandy yine 39 civary ate? yine kustu bütün yediklerini ?imdi fitil verdim bide dolven ?imdi uyumaya çaly?yyor bense nöbetteyim:(of hiçte aly?yk de?iliz yavrum bebekli?inde emdi?ini kusardy ba?ka hiç kusmamy?ty ?imdiye kadar hele ate?i ma?aallah hiç olmazdy birgünde hepsini ya?adyk neyse Allahym beterinden korusun

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 12-Nisan-2012 Saat 18:38
benim büyük atlatty ?imdi küçük syraya girdi. Ate?i rahatsyz etmiyorsa dü?ürme benim küçük ?uan 37 de ate?i bekliyorum artarsa dusurece?im. Geçmi? olsun sizede
Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:15
sa?ol canym.sizede geçmi? olsun rahatsyz nasyl ederki?yani çok myzmyz duruyor hiç sesi falan çykmyyor içim acyyor o halini görünce mazAllah havale falan geçirir anlamam diye hep tetikteyim
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:11
myzyldanyyorsa Sayyklyyorsa ver ate? dü?ürücüyu in?allah atlatyrsiniz
Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 10:01
evet evet acayip sayyklyyor in?allah canymm
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +