SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Oyuncak AYICIK sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Mayis-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:02
Orjinal mesaji gonderen matteacher matteacher yazdi:

bende e?imden duymu?tum hayali arkada? diyorlar sanyrym gayet normal belli bir dönem devam edip sonra kendili?inden unutuluyormu? bence engelleme canym

tesekkurler sevilcim ben zaten simdiye dek hiç ters tepki vermedim bakalim boyle devam edeyim madem neler olacak :)
ilk goz agrim anneligi tattigim Ahmet Emir'im 25.08.2008

Eren'im de geldi hosgeldi 02.07.2010
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:06
Orjinal mesaji gonderen NAZLI27 NAZLI27 yazdi:

Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

açelyam çok çocuk iyide ya$ farki yok ondan hayranim :))

ben aslinda açelyanin performansinin aynisi sendende bekliyordum ama yanilttin beni Big%20smileLOLEmbarrassed
hehehhe emre ve çocuk performansiiii haaaLOL
kom$ular bana yap uçuncuyu berbaer buyusun diyolar
1.5 ya$ arayla iki çocuk yaptim azcuk delilik oldu ama $imdi çocuk yaparsam zirdelilik olurStar
akil sagligim yerinde $ukurLOL

Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:09
tam ya?laryna göre davrany?lar canym bence endi?elenecek bir?ey yok, gözlemlemeye devam et hatta kameraya çek bol bol çok ?irin görünüyorlardyr eminim..
bizde de kyzymyn "ali?" o?lumun da "ibi?" diye bebekleri var Clown bazen beraber yatylyyor el üstünde tutuluyor, bazen de yüzlerine bile bakylmyyor gariplerin..
kyzymyn ayryca 4-5 ya?larynda "ceren ablasy" ve "ceren abisi" vardy hayali.. iki ayry cerenmiydi yoksa kylyk my de?i?tiriyordu çözememi?tik
yüre?im.. yaraly ku?um... topla ve aç kanatlaryny....
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:17

açelyam çok çocuk iyide ya$ farki yok ondan hayranim :))

ben aslinda açelyanin performansinin aynisi sendende bekliyordum ama yanilttin beni Big%20smileLOLEmbarrassed
hehehhe emre ve çocuk performansiiii haaaLOL
kom$ular bana yap uçuncuyu berbaer buyusun diyolar
1.5 ya$ arayla iki çocuk yaptim azcuk delilik oldu ama $imdi çocuk yaparsam zirdelilik olurStar
akil sagligim yerinde $ukurLOL

LOLLOLLOL
 kazaya kurban gidersen karismam :))o zaman zirdelimi olursun tam delimi yoksaa birden aklin yerine mi gelir bilmem gari  LOL
banada her gorenn erenn buyudu artikk 3. yokmu daha diyorr:))
sezeryanliyimm haberiniz yokmu diyorum kapatiyorum konuyuLOL

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:19
Orjinal mesaji gonderen miray miray yazdi:

tam ya?laryna göre davrany?lar canym bence endi?elenecek bir?ey yok, gözlemlemeye devam et hatta kameraya çek bol bol çok ?irin görünüyorlardyr eminim..
bizde de kyzymyn "ali?" o?lumun da "ibi?" diye bebekleri var Clown bazen beraber yatylyyor el üstünde tutuluyor, bazen de yüzlerine bile bakylmyyor gariplerin..
kyzymyn ayryca 4-5 ya?larynda "ceren ablasy" ve "ceren abisi" vardy hayali.. iki ayry cerenmiydi yoksa kylyk my de?i?tiriyordu çözememi?tik

inanin bugun acayip rahatladim çok sagol miraycim demek sizdede vardi :)
kameraya çekeyim hakikaten iyi oldu soyledigin eskiden çok çekerdimde bu ara boslamistim
yemek yedirisleri ,konusmalari çok tatli oluyor gerçekten ayiciklarla :))

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:23
spiral var ya in$allah olmaz kaza kur$unu
her ay du$unuyom spiralin yaninda hapdami kullansam diye, uç aydir iyi gidiyo $ukur duzenim :)
o zaman fiziksel saglik bozulur dermi$im, unuttunmu atliycam bi yerlerden benLOL
valla kapatmazlarsa konu$sunlar beni baglamaz, emre kucagimdaykende erken olmu$ $imdi hamile kalsan ke$ke diyolardiLOL sokup geri çikarcam çocugu tovbee tovbeeee
LOL
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:50

amann aman masallah duzenine Rabbim isteyenlere versin insallahh saglikli hayirli evlatlar bizimler simdilik yeter :))

evet atacaksin unutmadimda 3 çocugu birakip nereye gidiyon atlayamazsin otur oturdugun yere LOL kiymali çorba pisirip, bez degismeye devamm oyle kolay kaçmak yok LOL
orasi oyle zaten simdi 3. yu yap diyenlere hamileyim desenn aaa yinemii derler kesinn LOLLOL

Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 14:52
bu basligi açarken çok uzgundum çocuklara biseymi oldu felan diyee
simdi kikir kikir guluyorum konuu teee nerelere geldiiLOL

Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 30-Mart-2012 Saat 15:14
ay konuyuda tozutturdum pardon canim yaEmbarrassed
ama açelya ba$ladiiiLOL
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 31-Mart-2012 Saat 01:31

bu basligi açarken çok uzgundum çocuklara biseymi oldu felan diyee
simdi kikir kikir guluyorum konuu teee nerelere geldiiLOL
LOL
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Nisan-2012 Saat 12:22
berryn ck normal yasadyklary emre daha once yasamysty. onunda hayaly arkadasy vardy futboldan arkadaslardy :)) bende onunla byrlykte anylar yasamysyz gyby konusurdum symdy unuttu gytty zamanla gecer syzynkyde
Basa don
NAZLI27 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NAZLI27 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Nisan-2012 Saat 13:56
insallah geçer dilek zira  pek hosnut degilim bu durumdan
evin içinde bile kayboluyorlar bazen dort donuyoruz bulmak için
geçen gun emir arabada unutmus gece uyuyacaginda  evi aradik taradik yok
en son kendisi akil etti anne arabada kaldi diye :)

emir in yoktu ne guzel boyle birseyi eren çikardi ortaya bu oyuncak isini :))

Basa don
idilan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Mart-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti idilan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Nisan-2012 Saat 23:30
canim normal bu durum, hemen hemen her cocugun dudu'su olur :)
benim kizimin da bir dudusu var, bebek boyle gorsen cirkin birsey ama onu cok seviyo, her yere goturuyo...yatarken opuyo kokluyo sariliyo onsuz hiç uyumaz....gunduz dislerini fircaliyo dudusunun lazimliga oturtuyo, yemek veriyo....babasi bi puset aldi içine koyup gezdiriyo....
bu yaslarda cocuklar taklit etmeyi cok seviyormus, taklit oyunlari oynarmis... yani senden veya bir baskasindan ne goruyorsa onu ayicigina uyguluyo...
hiç meraklanma, zamanla geçer bu... taktigin seye bak :)
Basa don
idilan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Mart-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti idilan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Nisan-2012 Saat 23:33
Orjinal mesaji gonderen acelyafr acelyafr yazdi:

açelyaaa $u forumda sadece senin çocuk sevdana hayranim kizzz :) tabi senin kulvarin farkli yanli$ anla$ilmasin :D

suna bak sunaLOL askolsun aykizim sadece cocuk sevdam icin bana hayransin ulemi?CryLOL
sevdadan deil kiziimmmm,esim istiyo ben yapiyoommEmbarrassed
ama severim cok cocugu,su an ne kadar durumum zor olsada(cok halsizim)

hemsom konunu dagittim ozur dilerim ...

ben de cok cocuk seviyom :) ama esim simdi istemiyo seneye insallah :))
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +