SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

elifimin kalbi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Kasim-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: elifimin kalbi
    Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:21
selam kyzlar.
?imdi dr dan geldik moralim çok bozuk ama toparlamaya çaly?yyorum.
bu ay kyzymyn rutin 4.ay muaynesinde dr muz kalbinde üfürüm duyuyorum bi kalp ekosu çektir dedi
ve bizde bugün çocuk kardiyolojiye gitmi?tik baktylar evet varmy? kalbindeki kirli kan temiz kana kary?yyormu? prof muayne etti baya anlatty yazdy çizdi ama hiçbi?ey yok aklymda aklymm durdu..elimdeki ka?ytta sonuç olarak ASD yazyyor,e?im netten uzman tv den falan baya bakty,ben rahatladym merak etme dert edilcek bi?ey de?il dedi e?im,zaten dr muzda geli?imi normal gitti?i sürece 3 ya?yna kadar bekliycez 3 ya?ynda ameliyat edicez dedi.
bi?ey yazamyyorum ?uan a?layasym geliyor sürekli
ba?ymyza buda my gelicekti..yavrum 2.kez ameliyat olucak

dua edin teyzesleri bize bende toparlanayym kyzyma hisssettrmeyeyim bunu,?uan yapcak bi?ey yok 23 temmuza randvu verdiler bakalym dediler küçük bi ihtimal kendili?inden kapanyr dedi in? o ihtimal bizi bulurda kapanyr,o ameliyathane önünde beklemek çok kötü çokkkk

Elif & Melike
Can parçalarym
Basa don
gulden Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Nisan-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gulden Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:26
Canym çok geçmi? olsun. Allah dermansyz dert vermesin. Yn?allah kendi?inden kapanyr... Sana kendini toparla diyemeyece?im çünkü evlat söz konusu olunca bunun ne kadar zor oldu?unu çok iyi biliyorum.
Her zaman dualarymyzdasyn canym, in?allah Elifimiz ameliyata gerek kalmadan iyile?ir...
Eee, artyk gelsen diyorum...
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:33
te?ekkür ederim güldencim
karalar ba?layyp enerjimide tüketmek istemiyorum
ama aklyma gelince gözya?laryma engel olamyyorum
?uan kyzymyn bana ihtiyacy var onunla gülüp oynamam gerek

Rabbime dua dua yalvarycam in? kendili?inden geçer
neler duyuyoruz geçeblir Allahym OL derse olur

eko yapan dr prof idi,hiç bir belirti vermeden 25 ya?yna kadar farkedemeyeblirdiniz dedi,yani gayet normal di?er insanlar gibi olablir dedi
kyzymyn çok güzel emiyor memeyi almasam byrakmyyor geli?imide gayet güzel maa?allah yani belirtisi yok.morarma yok.

sadece syk syk bron?it olablir syk syk hasta olablir dedi.

Elif & Melike
Can parçalarym
Basa don
ASYA Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ASYA Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:35

Geçmi? olsun.Allah ?ifasyny versin elif kuzunun.Yn?allah ameliyata gerek kalmadan kendili?inden geçer.

Gözümün iki nuru...
Ypek & Ynci

Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:37
geçmi? olsun canym Allahym mele?ini korusun size ba?y?lasyn
18.03.2010

Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:43
canym benim çok geçmi? olsun
Allah ?ifa versin...
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
tita Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Mayis-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti tita Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:49
geçmi? olsun gülsüm...:( in?allah kapanyr kendili?inden ...her?ey allahtan canym a?layyp karalar ba?layyp yavrunuda etkileme...dua et bol bol :((
BONCU?UMMM YARAMAZ O?LU?UMMM ÇOK ?ÜKÜR RABBYME KAVU?TUM KUZUMA... (23.10.2010 -- 13:17 )
Basa don
GULNUR Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Ekim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti GULNUR Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 03:50
< id="lingoes_plugin_" ="application/lingoes-npruntime-capture-word-plugin" height="0" ="true" width="0">

canym benim üzülme diyemiycem çünkü bizede üfürüm var dediklerinde senin ya?adyklaryny ya?adym hastane üstüme yykylmy?ty sanki nefes alamyyodum.
ama çok ?ükür Allaha 6.ayda geçti.seninde dedi?in gb geli?imi güzel olan bebeklerde genelde 6.aylarda ve sonraki aylarda kendili?inden geçiyo
morarma falan olmamy? bak ne güzel demek ki çok ileri de?il bence gönlünü ferah tut, bebe?inin beslenmesine dikkat ve sadece dua et arkada?ym Allah büyük
17.07.2010 15:15 hayatymyn en güzel any

prensesim,ceren'im kollarymda ?ükürler olsun
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:01
geçmi$ olsun canim
biz daha ilk defa gecen gun duyuldu ufurum ( oglum iki ya$inda)
takip edecekler buyyuk ihtimal masum dendi, ilk duydugumda dunyam yikildi sanki seni çok iyi anliyorum
dr senin dr un gibi konu$tu, bi omur boyu boyle ya$ayan insanlar var hiç bir ariza vermeden dedi
beklmekden ba$ka bi$ey yok , dualarim sizinle canim
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:02
geçmi? olsun gülsüm neyseki erken farkedilmi? Allah'im dermansiz dertlerden korusun. En zor synav evlat ile synanmak in?allah ameliyatsiz atlatyrsiniz. Kendini yypratmamaya çaly? bi çyky? yolu bul kendine sütün azalyr
Basa don
deha Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 14-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deha Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:02
gulsumcum tam teshis ne anlamadim ben ufurum mu varmis delik mi Allah size bagislasin bitanem yavrunu uzulme dememle uzulmeyi kesmiyceksin elbette ama sen artik o kuzunun annesisin onun icin guclu olman gerekiyor
insallah ameliyata gerek kalmadan gecer elifimin rahatsizligi
SONSUZ HAMD SANA ?ÜKÜR SANA OLSUN ALLAHIM
GÖNDERDY?YN HEDYYE SANA EMANET
GÜLBE?EKERYM ELIF DURUM HOSGELDIN ARAMIZA 02.10.2011..20:23
Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:03
geçmi? olsun gülsümcüm Allah dermansyz dert vermesin Elif bebe?i sizlere ba?y?lasyn canym in?allah ameliyata gerek kalmaz.  bebeklerde çok yaygyn bildi?im kadaryyla ve ço?unlukla kendili?inden kapanyyor. in?allah elifci?in de öyle olur.
Basa don
mele?imm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mele?imm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:04
gülsümcüm çok geçmi? olsun cnm allahym korusun mele?ini in?allah kendili?inden kapanyr ,bi arkada?ymyn o?luda elif gibiydi kapanmazsa ameliyat demi?lerdi ama çok ?ükür kendili?inden kapandy ?imdi 4 ya?ynda sanyrym 1 ya?yna kadar kapamy?ty dualarym sizinle
elif eylül ho?geldin mele?im 28/09/2011
allahym sana emanetiz
Basa don
asli-sima Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti asli-sima Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:04
Canym çok geçmi? olsun .Rabbim tez zamanda ?ifasyny versin yavrunun.
21.05.2011 Asly
05.08.2013 Syla
05.09.2016 Ela

Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:12

cok gecmis olsun ankara. kendiliginden duzelme ihtimali de var. insallah sizinki de duzelir. hatta 23 temmuzda guzel haberle geleceksin insallah...

19.10.2008
Basa don
naz-deniz Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 25-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti naz-deniz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:19
bu konuda seni cok iyi anlayabiliyorum.benim kizim degil fakat kardesim 2 sene once ameliyat oldu kalbinden.tami tamina 17 sene farkedilmeden yasadi cok hareketli bir cocuktu ve hicbir rahatsizligi olmadi yani kalpten suphelenilecek derecede .ve okadar doktor kontrolune gidilmesine ragmen hicbir doktor bunu farkedemedi.taa ki 2 sene once sans eseri farkedildi.ve doktorun bize dedigi bi kac sene daha farkedilmeseydi yapacak bisey olmicakti.dunyamiz basimiza yikildi duydugumuzda.hemde 1 delik degil 2 delik vardi kalbinde.cok sukur hayirlisiyla ameliyatini oldu ve sagligina kavustu...
bunu sana anlatmamin nedeni yani ne mutlu sana ki cok erkenden farkedildi bu durum.belkide kendiliginden kapanacak.moralinizi yuksek tutmaniz gerekiyor.cunku o minik yavrunun en cok sana ihtiyaci var...Allahim korur o güzel melegi.cok gecmis olsun canim..umarim ameliyatsiz atlatirsiniz bu hastaligi...
Minik MeLegim kollarimda artik..23.07.2008
NaZ'imiz Icimizin GüLer Yüzü....
Basa don
luna Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Eylül-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti luna Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:29
Gülsümcüm cok gecmis olsun canim, Elif'cigi Rabbim size ba?y?lasyn, tez zamanda ?ifasyny versin in?allah.
01.11.2012'de varly?yma anlam ve y?yk katan canym kyzym Talya Nil'ime kavu?tum. ?ükürler olsun Rabbime!
Basa don
matteacher Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 03-Ocak-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti matteacher Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:32
canym geçmi? olsun öncelikle genelde masum üfürüm oluyor bende e?imden biliyorum birço?u da kapanyyor moralini bozma sakyn çünkü bebekler çok hassaslar sen üzüldü?ünde onlarda huzursuz oluyorlar
KÜÇÜK KELEBE?YM 5 ya?ynda ELYF YLAYDA 10.02.2010 (9:00)
Basa don
cemrenaz Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti cemrenaz Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:42
geçmi? olsun canym in?allah kendili?inden düzelir ameliyata gerek kalmaz ne diyce?imi bilemedim Unhappy
CANIM KIZIM
34+ hosgeldin oglusum

Basa don
idilan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Mart-2012
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti idilan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:42
geçmis olsun canim :(
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:44
kyzlar hepinze ayry ayry te?ekkür ediyorum

gülnur sizede mi dediler üfürüm,eko çektirdin mi boyutlary nasyldy söylermisin bana?

seren sen ne yaptyn canym sanada geçmi? solun eko çekildi mi sizinkinin boyutu nasylm??

deryacym asd dedi dr birsürü typ dilinde kon?tular ama nette delik olarak geçiyor 0.75-1 ölçülerinde imi? delik

naz-deniz çok te?ekkür ederim evet günümüzde okullarda genç çocuklar pat diye kalp krizi geçiryor demek ki böyle sebebplerde olabliyor ?ükür erken te?his oldu.

sevilcim e?imden biliyorum derken ne demek istedin e?indede mi vardy?

?imdi evde ailelere söylesek mi söylemesek mi bunu tarty?yyoruz? söylesek kzymy severken vah yavrumm demeleirni istemiyorum,banada gereksiz insanlardan gereksiz yorum gelmesini istemiyorum aptal insanlarla u?ra?mak istemiyorum neden oldu nasyl oldu kalkyramyyorum güm yok:((

Allahym dermansyz dert vermesin ama yavrum yokken yok diye toplum içine giremezdim ?imdide topluma söylemek istemiyorum bilmesinler daha iyi..

Elif & Melike
Can parçalarym
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:46
ameliyatta gö?üs kafesinden de?ilde kasyklardan girilerek yapylabliyorm? buna sevindim bo?una gö?üs kafesi zedelenmeyecek.

3 ya?yna kadar sorun olmazsa 3 ya?yna kadar ameliyat yokmu?..

Elif & Melike
Can parçalarym
Basa don
ankara_06 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ankara_06 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:47
cerennnn bu sabah ruyamda seni gördüm bana gelicekmi?sin bende evi toparlyyorum falan

Elif & Melike
Can parçalarym
Basa don
aylin Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 26-Temmuz-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aylin Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:49
öncelikle gülsüm a?lamayy iç çekmeyi byrak. en kyzdy?ym anne modelisin bunu biliyorsun a?layarak üzülerek kyzyna hiç faydan olmaz aksine a?lamayla sadece zaman kaybedersin
ikincisi ise bu a?lanacak vahlanacak bir hastalyk de?ilSmile

genelde 4 ya?yna kadar kendisi kapanyr. ama kapanmasa da yaptyrd?yn fytyk ameliyatyndan bile basit bir opersyonla deri altyndan yapylan müdahale ile düzletilebilir
ve farkdeilmi? olmasy bile ?a?yrtycy benim ASDli ço?u hastam var en genci 28 ya?ynda filan

kalp hastalyklarynda typ o kadar ilerledi ki sizlerin kendi aya?ynyzla yaptyrd?ynyz ve rahat geçti dedi?iniz sezeryan ameliaytlary bile bizim yapty?ymyz by-pass yada kapakcyk op.laryndan daha riskli ve daha zor

geçmi? olsun

Basa don
minicikbebisim Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti minicikbebisim Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 13-Nisan-2012 Saat 04:50
canim cok gecmis olsun... yineki erken zamanda farkedilmis.. insallah kendiliginden gecer canim.. Allah kimseyi evladiyla sinamasin... gercekten cok zor...
23.05.2008 & KAAN
06.12.2012 & AZRA
Allahim yavrularim sana emanet...
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +