SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Forum Kilitligebelikte OMEGA 3 kullanymy

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
BERALP Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 29-Kasim-2011
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BERALP Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: gebelikte OMEGA 3 kullanymy
    Gonderildi: 02-Mayis-2012 Saat 10:20
iyi ak?amlar doktor bey,efa marka OMEGA 3 balyk ya?y kullanmak istiyorum siz önerirmisiniz balyk ya?y kullanymyny?ayryca 675mg ve 1200 mg lyk iki ürünü mevcut bu markanyn günlük ne kadar alymy uygun olur sizce?te?ekkürler
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 20-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Temmuz-2012 Saat 05:15
ben de kullanyyorum balyk ya?yny doktorum dedi kullan diye günlük 300 mg alyyorum... sakyn doktora dany?madan kullanma canym ne olur ne olmaz....
Ho?geldin mele?im,canym o?lum zekeriya Bu?ra'm
22 ocak 2013 saat 17:35 dünyamyzy aydynlattyn o?lum ?ükürler olsun
Can kizim Buse hira`m ho?geldin aramiza hamd olsun seniverene26 aralik 2014 12'15
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Temmuz-2012 Saat 05:22
ho? zaten soruyorsun doktora bendekde laf LOL
Can kizim Buse hira`m ho?geldin aramiza hamd olsun seniverene26 aralik 2014 12'15
Basa don
BERALP Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 29-Kasim-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BERALP Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Temmuz-2012 Saat 05:26
3aydyr kullanyyorum busem balyk ya?yny çok zinde hissediyorum kendimi özellikle ak?am saati yemekten sonra içince farkediyorum,kesinlikle bebe?e de faydalyymy?,bilmiyorum ondan my ama benim bebi? çok hareketli :) efa marka dy? jelatini do?al oldu?u için onu tercih etmi?tim .
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 14-Temmuz-2012 Saat 06:19
Orjinal mesaji gonderen BERALP BERALP yazdi:

3aydyr kullanyyorum busem balyk ya?yny çok zinde hissediyorum kendimi özellikle ak?am saati yemekten sonra içince farkediyorum,kesinlikle bebe?e de faydalyymy?,bilmiyorum ondan my ama benim bebi? çok hareketli :) efa marka dy? jelatini do?al oldu?u için onu tercih etmi?tim .

BENYM DAHA 15-20 GÜN OLDU DOKTOR YAZDI SEVEN PULSE TRIOMEGA DYYE BY MARKA DOKTOR ÇOK FAYDALI OLDU?UNU SÖYLEDY BEN Ö?LEN YÇYYORUM AMA ÖYLE DAHA BY ZYNDELY?YNY GÖRMEDYM BELKY SONRALARI GÖRÜRÜM.... AMA DEDY?YN GYBY BEBE?E ÇOK FAYDALIYMI?....
Basa don
muse Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti muse Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 19-Agustos-2012 Saat 11:31
banada e?im sevenseas almy? o nasyl kyzlar tavsiye ediyormusunuz kyzymada içiriyorum bende içiyorum
CANIM KIZIM TUANA 17.04.2008
MYNYK KUZUM DYLA 06.03.2013

Basa don
Leylak Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 11-Ekim-2010
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Leylak Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Agustos-2012 Saat 06:46
nasyl olsa doktor bu bölüme uzun zamandyr yazmyyor diye kural ihlali yaparak benim doktorumun yorumunu yazayym. çok tavsiye etmiyorum gerek yok dedi. günde bir taneye izin verdi (kutuda günde 3 tane öneriliyordu). içinde A, D, E, K vitaminleri var bunlar vücutta birikme yapabiliyor doz a?ymy sakyncaly dedi. ben de içmemeye karar verdim. ho? benim doktorum kendili?inden folik asit bile tavsiye etmedi, ben içeyim mi diyince iç dedi.
Basa don
BETÜL Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 18-Haziran-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BETÜL Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 20-Agustos-2012 Saat 07:57
arkada?lar benimde kullanmam gerekiyor hamilelikten de?il ama ecce ya da anxious ara?tyrmy?lardy,burayy okurlarsa yardymcy olabilirler mi,kimyasaly az olan felan vardy
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Agustos-2012 Saat 13:10

kyzlar omega 3 kapsüllerle ilgili bildiklerimi payla?mak istiyorum.

anxiousla bu konuda konu?mu?tuk. amerikada ya?yyor ve pek çok marka orada ucuz oludu?u için domuz jelatinini tercih ediyormu?. kendisine böyle söylemi? bir firma. bu ?u demek sy?yr da kullanyyorlar hangisi ucuza gelirse onu kullanyyorlar yani. o yüzden üzerinde sadece jelatin yazyyor bu tiplerde. trde de satylyyor bu ürünler.
helal ve kocher sertifikasy olmasyna dikkat etmek lazym.

omega 3 kapsül olarak balyk jelatininden üretilen 3 ürün var bildi?im
carlson omega 3 kapsül (kyzyma limonlu ?urubunu veriyorum-harika bir?ey-portakallysy böyle de?ildi)
licaps capsugel omega 3
cosmic omega 3
son 2sini ayny firma üretiyor.

her balyk ya?y a,d,e,k vitaminleri içermiyor. verdiklerim saf balyk ya?larydyr, vitamin içermiyor. koruyucu olarak e vit var içinde, dü?ük konstantrasyonda. bir önemi yok, güçlü bir antioksidandyr e vit.

bunlary yaz ky? kullanabilirsiniz d vit. içermedi?inden, çocuklar da ayny çekilde kullanabilir.
hamileler rahatlykla içebilir, yalnyz kan sulandyrycy alyyorlarsa önce doktorla görü?sünler.
omega 3 kany sulandyryyor ayny zamanda o yüzden aspirin vb ile dikkatli kullanylmaly.

ki?isel görü?üm kanama pyhtyla?ma sorunu olan anne adaylary hamilelik öncesi ve esnasy düzenli olmega 3 kullanymyyla bu sorunu ilaçsyz veya daha az ilaçla atlatabilirler.

Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Agustos-2012 Saat 13:15
Orjinal mesaji gonderen muse muse yazdi:

banada e?im sevenseas almy? o nasyl kyzlar tavsiye ediyormusunuz kyzymada içiriyorum bende içiyorum
musecum yazynda my içiyorsunuz? sevenseas balyk ya?y olmasynyn yanynda multivitamin ayny zamanda. uzun süreli kullanymda vücut tembelle?meye ba?lyyor, üretmemeye ba?lyyor üretebilece?i ?eyleri, yani nasylsa dy?arydan devamly geliyor diye dü?ünüyor. ky?yn grip mevsimlerinde hastayken vs kullanmanyzy tavsiye ederim multivitaminleri. yazyn meyve bol, sadece omega 3 i?inizi görür.
Basa don
Ecce Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Ecce Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 21-Agustos-2012 Saat 13:17
bir de kyzlar bazylary antibyotik içeriyor bu balykya?larynyn, içeri?ini iyi okuyun lütfen.
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +