SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Okul oncesi e?itim dergisi/hikaye kitaby

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
süsençiçe?i Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Eylül-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti süsençiçe?i Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Okul oncesi e?itim dergisi/hikaye kitaby
    Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 05:20
Kyzlar merhaba,
Erdem 3 aydyr krese gidiyordu i? de?i?ikli?im nedeni ile hersey arap sacyna dondugunden ve erdem de ysrarla gitmeyecegim dedi?imden aldyk, herneyse...
Kendini tv ye, bilg a vermemesi için önlemini almam lazym o yüzden evdeki dökümanlary cogaltmaya karar verdim.
Öncelikle hikaye kitaby alacagym, ben cocukken harry potter tarzy fantastik seylerden bir de aysegülden cok zevk alyrdym, simdi buna ezop, la fontaine de agyr gelir kanymca. Siz neler okuyorsunuz cocuklara? Aysegül cok mu feminen bir örnek olur? Aysegül alaam ben de severek okurdum, cizimleri sahaneeee :)
Bir de aylyk dergi tavsiyesi istiyorum, netten baktym merakly minik i tavsiye etmi?ler genelde siz ne dersiniz?
01.12.2009'dan beri güzel olan her?eyin ady Mehmet Erdem...
Allah'ym hamd ve minnet yalnyz sanadyr,yavrum sana emanet...

Basa don
muse Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 28-Agustos-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti muse Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 05:34
VALLA KAYNANMLAR KIZIMA CYMY CYCY KIPIR DYYE DAHA YA?INA UYGUN YKY ÜÇ TANE AYNI SERYDEN ALMI?LAR BYRDE KIRMIZIBA?LIKLI KIZ RAFUNZEL GYBY BYLDY?YMYZ HYKAYE KYTAPLARININ RENKLY VERSYYONU VAR ÇOK HO?UNA GYDYYOR AK?AMLARI YATMADAN ÖNCE OKUYORUM KIZIMA HATTA BAZILARINI EZBERLEMY? KENDYDE UYDURUP ANLATIYO BENCE BYLYNEN ÖRNEKLERLE BA?LA ITIR DAHA SONRA OKUMA YAZMA Ö?RENYNCE KENDYSY HO?UNA GYDEN ?EYLERY TERCYHYNY YAPAR ZATEN
CANIM KIZIM TUANA 17.04.2008
MYNYK KUZUM DYLA 06.03.2013

Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 05:35
Biz ?im?ek dergisini alyyoruz oda arabasy için :)
Ama evde ise bi?eyler almak lazym hikaye kitaby olarak evde dolu kitap var ama hiçbirini özel olarak seçmedik. Yanlyz ?uan çocuk sallyyorum bi bakayym yazarym ismini küçük küçük hikayelerin oldu?u bi kitap almy?tyk çok ho? bi kitapmy? sary vosvos diyede bir hikayesi var özellikle istiyor okuyoruz
Boyama kitaplary alabilirsin oyun hamuru bide seramik hamuru almy?tym emreye ama boyamak için ayry boya gerekiyormu bilmiyorum
Tabi puzzle ve parmak boyalary alabilirsin tabi bunlary nasyl kullanmak gerekti?ini bilmek lazym yani al önüne koy olayy olunca amacyna ula?mamy? olur
La fonten de var bizde onlaryda seviyor tabi ya?laryna uygun ?ekilde kysaltylmy?
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 05:38
Bide be?endikten almy?tyk birkaç hikaye kitaby Japon baly?y ?yp?yp, yaramaz zypzyp (dü?me ile ilgili bir hikaye idi)
Ben Türk yazarlarynda oldukça iyi oldu?unu dü?ünüyorum yukarydaki söyledi?im kitaplaryn serisi vardy ve hepsi birbirinden güzel
Basa don
sedef_85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sedef_85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 06:12
Dilegin dedigi timas cocuk mini masallar 30seri tanesi 1tl.cok uygun ogutleyici hikayeler..
mercek cocuk var 10 kitap her kitapta 2-3hikaye var adi 'sevdigim oykuler dizisi' 32tl idi sanirim...
la fontaine nin 5oykuluk bir kitabi var 'bu gunun cocuklarina oykuler 2 'diye yaslarina uygun kisaltilmis bir kitap 27tl.
gonul yayincilik ozgur isik in kitaplarida guzeldir 1.5tanesi yine ogutleyici hikayeler...
yine timas cocuk un dunya masallari dizisi var anlatimi cok hos.uyuyan prenses,bremen calgicilari vs.gibi klasikler 4tl.,,,
angoranin yayinin 'unlu masallar bir dunya hazinesi'var 4tl.tanesi...

zeka gelistirici "eglen ogret var" yas gruplarina gore ayrilmis cok zevkli 17 tl.
boyut yayinin ana okulu serisi var 300 tl.ye yakindi..
ya-pa Q mat sennur sohtorikoglu niran in tavsiye ederim 10-15 gibi bisey
SMG yayin bir varmis bir yokmus hikaye karakterli ile kavram serisi var...
aylik national geographic var bazen tikansada genelde anliyor..
merakli minik de guzel...
o kadar...bunlar sadece memnun kaldiklarimiz..
Hayatyn tadyny çykar.... Baktyn onu beceremiyosun Tadyny kaçyrany Hayatyndan çykar..! :)

12.11.2008/11.07 En kyymetlim
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 06:51
ben de aylik merakli minik tubitak dergisini tavsiye edeyim. her sey var icinde. sirayla uzerinden gidilirse rahat 1 haftalik faaliyet-oyun-okuma var icinde.
19.10.2008
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 14:40
Bizim Emre ile kre?in psikologu ilgileniyor
Çocuk psikologu da yardymcy olur Sedef
Basa don
senemr Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti senemr Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 05-Ocak-2013 Saat 14:55
ya-pa okul öncesi e?itim setini tavsiye ederim.
Basa don
miray Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 05-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti miray Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Ocak-2013 Saat 14:40
15-20 Ocakta kitap fuary var, bol çe?it bulabilirsin hem de incelersin, yanlyz acayip kalabalyk oluyor her sene..
tübitak'yn ya? gruplaryna göre ?ekiller-i?lemler-kavramlar vb kitaplary var içinde bol bol etkinlikler var
Basa don
süsençiçe?i Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 14-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti süsençiçe?i Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 06-Ocak-2013 Saat 14:58
Tavsiyeleriniz için cok sagolun kyzlar, hepsine bakacagym :)
01.12.2009'dan beri güzel olan her?eyin ady Mehmet Erdem...
Allah'ym hamd ve minnet yalnyz sanadyr,yavrum sana emanet...

Basa don
sida Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 02-Kasim-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sida Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 09-Ocak-2013 Saat 22:43
günaydyn, tima? yayynlarynyn masal- hikaye kitaplaryny çok be?eniyorum, hem küçük kitaplary hem de masal kitaby adynda büyük bir kitaby var. yazylary güyük, resimleri de var. okurken sykylmyyor. ayryca türkiye i? bankasy yayynlarynyn yapy?tyrma kitaplaryny aldym, birlite yapyyoruz, çok e?elniyor. aylyk dergi syklykla almyyorum cnm..
14.10.2009 Canym O?lum..
Basa don
sedef_85 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 25-Mart-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sedef_85 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 10-Ocak-2013 Saat 10:00
Bugun disney in okul öncesi diye 2ayda bir cikan dergisini aldim guzelmis tavsiye ederim...
Hayatyn tadyny çykar.... Baktyn onu beceremiyosun Tadyny kaçyrany Hayatyndan çykar..! :)

12.11.2008/11.07 En kyymetlim
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +