SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

çocu?u benimki kadar hasta olan yoktur

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 26-Kasim-2007
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: çocu?u benimki kadar hasta olan yoktur
    Gonderildi: 17-Subat-2013 Saat 14:31
Çok mutsuzum.Çok dertliyim..Hayatta ki tek derdim bu benim.Ne para be pul ne i? ne aile ne koca benim derdim o?lum.Sinirlerim çok bozuk.

O?lum 2 ya?ynda kre?e ba?lady ( çaly?ty?ym için mecburum)Çok a?yr zatüre oldu ölümden döndü ( burdaki arkada?lardan bilen bilir çektiklerimi...) kre?ten aldym.1 sene sonra 3 ya?ynda yine okula verdim yine zatüre oldu daha hafif geçti bu sefer.Okula ara verdik 4 ay sonra az buçuk yine gitti.Geldik bu ne seneye yine okul denemesi ve yine zatüre.Babama kanser te?hisi konuldu annem engelli ikside ya?ly artyk bakamyyorlar mecbur okula gönderim durum bu.?imdi bakycy bakyyor.toparlayynca yine okula göndercem hasta oldu?unda da bakycy bakacak yine.

Okula 2 gün gidiyor bir hafta hasta yatyyor ne yapayym ben,bron?it-astym-kulak enf - zatüre hepsi var bizde.Evdeyken iyi okula ba?layynca sorunlar ba?lyyor.Evde virüs almady?yndan iyi ama okulda öyle de?il milletde hasta çocu?unu okula gönderiyor benimkide hastaly?y kapyp geliyor.A?lamakdan bitap oldum.4,5 ya?ynda..her geçen sene daha iyiye gidiyor ama yine de hasta olmaya meyilli.ba?y?yklyk testi yaptyrdym oda iyi çykty,anadoluyakasynyn en iyi dr laryna götürüyorum ama sonuç bu.

Ne zaman kurtulcam bu durumdan, hadi ?imdi neyse ya ilkokulda ne yapcaz dersleri aksar :(( üzülmekten a?lamakdan yyldym.

Cry ne zaman düzelecek , Allahym sana yalvaryyorum.
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
datceken Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 30-Aralik-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti datceken Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Subat-2013 Saat 14:56
Haklysyn özlem cidden çok çektin
Benim küçük o?lumda sürekli hasta en son alerji testi yaptyrmamyz istendi sen yaptyrdyn my
Benim küçük evde Emre'den alyyor mikrobu yada bizden bilmiyorum bir hafta iyi di?er 10-15 gün laranjit bron?iyolit sürekli acildeyiz
Allah yardymcyn olsun in?allah hastalanmaz Efe. Alerji testini yaptyrmadyysan yaptyr mutlaka
Basa don
prenses_78 Drop Down Menu
Devamli Üye
Devamli Üye

Kayit tarihi: 07-Mayis-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti prenses_78 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Subat-2013 Saat 14:56
geçmi? olsun cnm ya biraz daha büyüse vermesen evde bakycy falan denesen..
Basa don
kelebbek Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 01-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kelebbek Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 17-Subat-2013 Saat 14:58
hay allah. yer mi ediyor nedir? cigerleri hassas demek ki. insallah yakin zamanda hastalikla basetmeyi ogrenir vucudu. bahara kadar okula gondermemeye calis. sonrasinda azalir gripler.
grip asisi yaptiriyor musun candan?
19.10.2008
Basa don
meralper Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 06-Temmuz-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meralper Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 00:17
geçmi? olsun canym umarym en kysa zamanda toparlanyr yavrun
18.03.2010

Basa don
Eovyn Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 04-Kasim-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Eovyn Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 00:24
Allah ?ifa versin canym, Allah yardymcyn olsun. Daha ba?ly?y okurken içim syzlady. Ama nolur daha kötülerini dü?ün Allah beterinden saklasyn. Ynsanyn ya?ady?y ufacyk bi yara olsun bütün derdi ordadyr özellikle çocu?una olunca daha ba?ka türlü sykynty oluyo. Ama daha beterini dü?ünüp ?ükretmek lazym. ?ükürler olsun ki çaresi var..
Ba?y?yklyk artyry ?eyler yedirmeyi dene bakalym. bir de bunlaryn üzerinde dur. Özellikle kefiri dene içirmeye çaly? olabildi?ince.  C vitaminini yo?urdunu ihmal etme.. Mutlaka yapyyosundur bunlary ama yine de söyleyim dedim...
Canymyn içi yavrum dünyamyza geldi, ay gibi do?du... Sonsuz ?ükür sana Ya Rabbim,
Furkan'ymyz sana emanet..
28.11.2011
Basa don
gelincik Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mayis-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gelincik Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 00:28
geçmi? olsun, öyle deme beterin beteri var. Allah dermansyz hastalyk vermesin, kre? ve okulun ilk yyllary bu sorunlary ço?u anne ya?yyor. tabi önlemimizi almamyz lazym, Allah ?ifa versin...

Basa don
papat Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 16-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti papat Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 00:37
çok üzüldüm canym, insanyn çocu?u söz konusu olunca ci?eri misliyle yanyyor tabi haklysyn ama yine de öyle deme Allah dermansyz dert vermesin, acil ?ifalar dilerim
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 03:59
Orjinal mesaji gonderen datceken datceken yazdi:

Haklysyn özlem cidden çok çektin
Benim küçük o?lumda sürekli hasta en son alerji testi yaptyrmamyz istendi sen yaptyrdyn my
Benim küçük evde Emre'den alyyor mikrobu yada bizden bilmiyorum bir hafta iyi di?er 10-15 gün laranjit bron?iyolit sürekli acildeyiz
Allah yardymcyn olsun in?allah hastalanmaz Efe. Alerji testini yaptyrmadyysan yaptyr mutlaka

alerji testi yaptyrdym canym bi?ey çykmady, 2 ya?ynda çok a?yr zatüre geçirdi?i için akci?er hassasla?my? açyklamalary bu.ba?ylyklyk testi de fena de?il çünkü
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:00
Orjinal mesaji gonderen prenses_78 prenses_78 yazdi:

geçmi? olsun cnm ya biraz daha büyüse vermesen evde bakycy falan denesen..

?imdi bakycyda zaten ?eker, 1-2 hafta sonra okula tekrar ba?latycam, rahatsyzlanynca da bakycyyy ça?yryyorum.okulu hepten byrakma diyor doktor mikroba aly?masy lazym diyor 
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:01
Orjinal mesaji gonderen kelebbek kelebbek yazdi:

hay allah. yer mi ediyor nedir? cigerleri hassas demek ki. insallah yakin zamanda hastalikla basetmeyi ogrenir vucudu. bahara kadar okula gondermemeye calis. sonrasinda azalir gripler.
grip asisi yaptiriyor musun candan?

aynen dedi?in gibi canym benim akci?er hassas..a?y da yaptyryyorum yaptyrmady?ym yok :(
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:01
Orjinal mesaji gonderen meralper meralper yazdi:

geçmi? olsun canym umarym en kysa zamanda toparlanyr yavrun

sa?ol canym benim
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:03
Orjinal mesaji gonderen Eovyn Eovyn yazdi:

Allah ?ifa versin canym, Allah yardymcyn olsun. Daha ba?ly?y okurken içim syzlady. Ama nolur daha kötülerini dü?ün Allah beterinden saklasyn. Ynsanyn ya?ady?y ufacyk bi yara olsun bütün derdi ordadyr özellikle çocu?una olunca daha ba?ka türlü sykynty oluyo. Ama daha beterini dü?ünüp ?ükretmek lazym. ?ükürler olsun ki çaresi var..
Ba?y?yklyk artyry ?eyler yedirmeyi dene bakalym. bir de bunlaryn üzerinde dur. Özellikle kefiri dene içirmeye çaly? olabildi?ince.  C vitaminini yo?urdunu ihmal etme.. Mutlaka yapyyosundur bunlary ama yine de söyleyim dedim...

evt canym çok haklysyn.bir de efenin ba?y?ykly?y moralle de çok alakaly.okula da pek gitmek istemiyor çok duygusal biraz üzülse iyice ba?y?ykly?y dü?üyorOuch
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:03
Orjinal mesaji gonderen gelincik gelincik yazdi:

geçmi? olsun, öyle deme beterin beteri var. Allah dermansyz hastalyk vermesin, kre? ve okulun ilk yyllary bu sorunlary ço?u anne ya?yyor. tabi önlemimizi almamyz lazym, Allah ?ifa versin...

sa?ol canym benim, derdimi söyleyecek kimsem yok yazayym da rahatlayayym dedim
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:04
Orjinal mesaji gonderen papat papat yazdi:

çok üzüldüm canym, insanyn çocu?u söz konusu olunca ci?eri misliyle yanyyor tabi haklysyn ama yine de öyle deme Allah dermansyz dert vermesin, acil ?ifalar dilerim

amin canym benim
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
Aykiz__ Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 06-Nisan-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Aykiz__ Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:31
çok geçmi$ olsun canim
Allah beterinden saklasin, annelik kolay deil evladinin tirnagina diken batsa canimiz orda oluyor i$te ..
okuldan hepden alma bencede , mecbur ali$acak , seninde dedigin gibi bunun daha ilkokulu var ..
okulunu neden sevmiyor, degi$tirme imkain yokmu, arkada$lariyla ili$kisi nasilmi$
yaz geldi $urda az kaldi ,1 ay daha SIKIN di$inizi sonra minimuma iner in$ hastaliklar
bi dahaki ki$ada daha az hasta olacakdir..
benim emrenin bu uçuncu ki$iydi, ablasi kre$den getiriyordu 6 aylikken ba$lami$ti bron$iyolotler otitler
bu sene kendi gitti okula ilk iki yil kadar hasta olmadi $ukur ..
ama ilk sene çok hasta oldugu için kendini hiç topplayamami$ti, kilosu hep eksik persentilde, hasta olmasinlarda bugunumuze $ukur..

Basa don
gulden Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 21-Nisan-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti gulden Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:31
Rabbim dermansyz dert vermesin. Yazdyklaryny okuyunca çok üzüldüm, sen bir düzen kurmaya gayret ediyorsun ama o düzeni kurmaya çaly?yrken, evladynyn rahatsyzlanmasy ile daha fazla yypranyyorsun. Sen elinden geleni yapyyorsun, çare bulmak için de u?ra?my?syn, dedi?in gibi okula gitmek istemeyi?i de bu durumu tetikliyordur malesef. ?u durumda sen yine hasta olmamasy için u?ra?acaksyn. Bhara do?ru, hasta olma riski de azalyr, o ara okula da aly?yrsa in?allah her?ey daha iyi olur. Ne diyelim, insanyn kendi hastaly?y bir ?ey de?il de evlady hasta olunca cany gdiyor. Allah yardymcynyz olsun...
Eee, artyk gelsen diyorum...
Basa don
zisan34 Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 27-Aralik-2011
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti zisan34 Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:37
Geçmi? olsun Allah ?ifa versin. Ne desem bilemiyorum. :(
Basa don
selenimm Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 17-Mart-2009
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti selenimm Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 04:44
geçmi? olsun canym.
benim kyzymda bu seneye kadar 1 hafta iyi 2 hafta hasta geçirdi. antibiyotik kullanmaktan di?leri çürüdü.
bizim problemimizde bademcikti. bu sene ?ükür daha iyiyiz ky? girdi gireli 1 kez antibiyotik kullanmak zorunda kaldyk.
ama bu sene okula fazla gitmedik. yaryyyl tatiline 10 gün kalada okuldan tamamen aldyk nasyl olsa seneye okula ba?layacak die.

üzülme allah beterinden saklasyn.
arkada?larynda dedi?i gibi sa?lykly beslemeye ççaly? günlük etini sütünü meyvesini ve yumurtasyny  mutlaka yedirmeye çaly? canym. bide yo?urt çok önemli
21/11/2007 SELENYMM 04/04/2012 KERYMYMM
ALLAHIM SANA BYNLERCE ?ÜKÜRLER OLSUN BU BAL KÖPÜKLERYNY BANA VERDY?YN YÇYN
Basa don
BUSEM Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 20-Haziran-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti BUSEM Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 05:58
çok geçmi? olsun canym Allah ?ifa versin beterinden korusun in?allahh çocuk büyütmek çok zormu? gerçekten
Ho?geldin mele?im,canym o?lum zekeriya Bu?ra'm
22 ocak 2013 saat 17:35 dünyamyzy aydynlattyn o?lum ?ükürler olsun
Can kizim Buse hira`m ho?geldin aramiza hamd olsun seniverene26 aralik 2014 12'15
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 06:19
Orjinal mesaji gonderen Aykiz__ Aykiz__ yazdi:

çok geçmi$ olsun canim
Allah beterinden saklasin, annelik kolay deil evladinin tirnagina diken batsa canimiz orda oluyor i$te ..
okuldan hepden alma bencede , mecbur ali$acak , seninde dedigin gibi bunun daha ilkokulu var ..
okulunu neden sevmiyor, degi$tirme imkain yokmu, arkada$lariyla ili$kisi nasilmi$
yaz geldi $urda az kaldi ,1 ay daha SIKIN di$inizi sonra minimuma iner in$ hastaliklar
bi dahaki ki$ada daha az hasta olacakdir..
benim emrenin bu uçuncu ki$iydi, ablasi kre$den getiriyordu 6 aylikken ba$lami$ti bron$iyolotler otitler
bu sene kendi gitti okula ilk iki yil kadar hasta olmadi $ukur ..
ama ilk sene çok hasta oldugu için kendini hiç topplayamami$ti, kilosu hep eksik persentilde, hasta olmasinlarda bugunumuze $ukur..

serencym ahh bende sen gibi dü?ünüyorum aly?masy lazym, hasta olmaly ki ba?y?yklyk daha da geli?sin ama herkezinki gibi grip-nezle olmuyorki bu çocuk hemen zatüreye bron?ite çeviriyor.Zatüre olmady?y sürece antibiyotikde kullandyrmyyor doktor.Toplasan2 ya?yndan beri 2,5 senede 3-4 kez antibiyotik kullanmy?tyr.Ama hava kullanyyor.Okula girene kadar sorun yaratyyor gece sayyklyyor gitmek istemiyor ama girdikten sonra okula iyiymi? ö?rt dedi?ine göre.uzaktan bir kaç kez bende gözlemledim durumu iyiydi.arkada?laryyla da arasy en iyi olan çocuklardan biri.bizim derdimiz hemen hasta olmasy sadece.kilosu falan da yerinde efe yi biliyorsun enine boyuna ama bu i? kiloyla falan alakaly de?il.genlerle alakaly abimde böyle zor büyümü? L(( in?allah gitgide a?ar bu sorunlary çok üzülüyorum ya 3 senedir her ky? zatüre te?hisi konuluyorya ba?ymdana a?a?y kaynar sular dökülüyor.onun yedi?ini içti?ini ona gösterdi?imiz özenin, bakymyn, her anlamda eme?in kar?yly?y bu olmamaly.isyan etmek istemiyorum allah beterinden saklasyn bugüne ?ükür ama sinirlerim laçkala?ty iyice.gitti?i kre?de özel bilfen. banka kar?ylyyor gideri e?itimi süper çift yabancy dil vs.. ama okula gidebilene.ne kurbanlar adadym ne adaklar adadym her ky? bu sene daha az hastalansyn diye..ama üzerine titredikçe böyle oluyor.titremesemde hastanelik olur.offf resmen bunalymdayym.doktora gittim bana antideprasan verin diye senin ya?adyklaryny kim ya?asa ayny ?eyleri hisseder ilaçlyk bir durumun yok dedi.kafama göre de ilaç almak istemiyorum.stresten ?i?mi?tim tam 113 kilo olmu?tum 28 kilo verdim diyetisyenle 85 e dü?tüm ?imdi ilaç alsam ?i?erim diye de tereddütüm var. O yüzden bi?ey de kullanmyyorum.size yazdym ki rahatlyyayym.senin i?in daha zor 2 tane ben bi taneyle u?ra?amyyorum ne diyim Rabbim yardymcymyz olsun ona verece?i derdi bana versin L((

10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
candan Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti candan Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 18-Subat-2013 Saat 06:21
[QUOTE=gulden]Rabbim dermansyz dert vermesin. Yazdyklaryny okuyunca çok üzüldüm, sen bir düzen kurmaya gayret ediyorsun ama o düzeni kurmaya çaly?yrken, evladynyn rahatsyzlanmasy ile daha fazla yypranyyorsun. Sen elinden geleni yapyyorsun, çare bulmak için de u?ra?my?syn, dedi?in gibi okula gitmek istemeyi?i de bu durumu tetikliyordur malesef. ?u durumda sen yine hasta olmamasy için u?ra?acaksyn. Bhara do?ru, hasta olma riski de azalyr, o ara okula da aly?yrsa in?allah her?ey daha iyi olur. Ne diyelim, insanyn kendi hastaly?y bir
sa?ol canym benim, düzeni kurmadyk beni çok do?ru anlamy?syn in?allah biran önce düzelir 
10/09/08 EFE 'mm
TEK TANEM
Basa don
kucucugum Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 19-Subat-2008
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti kucucugum Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 03-Mart-2013 Saat 19:17
canym geçmi? olsun.sana ?iddetle ADAÇAYI öneriyorum ba?y?yklyk konusunda çok etkili bir arkada?ymda denedik bunu hatta çok syk hasta olurdu bir ky? sürekli içti yine hasta oldu bak diyordu bana faydasy olmady hasta oldum diye ama hastaly?y çok hafif geçmeye ba?lady 2.ky? olmamaya ba?lady hafif burnu akyp geçiyordu vs.vs normalde yatak dö?ek yatardyyy günlerce ben kendimde çok içerim ma?allah pek hasta olmamm.mümkünse organik bulunnn
EYLÜLÜM ELYFNAZIM.....
Basa don
feelings Drop Down Menu
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 24-Eylül-2007
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti feelings Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Gonderildi: 04-Mart-2013 Saat 03:00
Canim oglum kronik bronsit astim...ta bebekken basladi...zaturre oldu..hastaneye yatirdik. .pesinden defalarca yatirtik hastanaye...
Bugun olmus ayin 1 haftasi iyi geriye kalan hep oksuruk...kizim ise 2 kere zaturre gecirdi..daha yeni iyilesti derken 2 gundur hapsuruk,burun akintisi basladi yine..ozetle sonbahardan yaza kadar hep hastalar...sukurler olsun buna da....Allah dermansiz dert vermesin...
Cok gecmis olsun canim

Duzenleyen feelings - 04-Mart-2013 Saat 03:02
Alperim o?lum benim,Zeynebim kyzym benim sizi çok seviyorum
siz benim ya?ama gücüm,sevincim,her?eyimsiniz..
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +