SSS SSS  Forumda Ara   Uye Ol Uye Ol  Giris Giris

Forum KilitliBo?anma ve Çocuklar

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Baslik Ara Baslik Ara  Topic Options Topic Options
missy Drop Down Menu
Kidemli Uye
Kidemli Uye

Kayit tarihi: 03-Temmuz-2008
Durum: Cevrimdisi
Gonderi Secenekleri Gonderi Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti missy Alinti  Cevap YazCevap Gonderiye link ver Baslik: Bo?anma ve Çocuklar
    Gonderildi: 29-Haziran-2015 Saat 11:46
Doktor Hanym Merhaba,
Ben bo?andy?ymda kyzym henüz 1 ya?ynda bile de?ildi bizi yani anne babasyny birlik beraberlik içinde hiç görmedi.Zaten henüz 5-6 aylyk iken evimizi ayyrmy? ve annem babam ile beraber ya?amaya ba?lamy?tyk.Dolayysy ile ailesi anaanne dede ve bendik.babasy 15 günde bir yarym gün alyyor.Babasyny seviyor onunla vakit geçirmekten memnun.Kyzym artyk 5,5 ya?ynda ve yava? yava? babasy ve benim hakkymda sorular sormaya ba?lady.Sen babamla evlendin deme anne,babamy seviyormusun,neden bizimle burada de?il gibi... Erkek arkada?ym var bo?andyktan 5 ay sonra yani kyzym henüz 1,5 ya?larynda gibi girdi hayatymyza ve aslyna bakarsany babasyndan çok onu gördü :)Erkek arkada?ym çok seviyor onu kyzymda onu.Ama ilginç bir ?ekilde babasynyn yeri ayry.Asla elini tutmamy ona sevgi gösterisinde bulunmamy istemiyor,sen babamyn e?isin gibi ?eyler sölüyor.Ama bu durum henüz çok ciddi boyutta de?il yani bunlary yapyyor ama henüz çok yüzeysel geçiyor.Takyntyly bir ?ekilde üstünde durmuyor kyzym.Sonuç olarak artyk ona babasy ile birlikte olmady?ymyzy ayry ya?amlarymyzyn oldu?unu bo?andy?ymyzy anlatmak istiyorum.bu sene 1. synyfa ba?layacak orada arkada?lary ile konu?acak sohbet edecekler yanly? ya da garip bir ?eyler dü?ünsün istemiyorum bu yüzden vakitlice konu?mak istiyorum ama nasyl yapaca?ymy da bilemiyorum.Bana bu konuda yardymcy olabilirmisiniz?
24.12.2009 birtanecik yavrum zeynep nazym kuca?ymda anneyim ben artyk ?ükürler olsun Allahyma
Basa don
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum Izinleri Drop Down Menu

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

GebelikveAnnelik.net uyelerimizin yapmis olduklari paylasimda ucuncu kisilerin telif hakki sahibi bulundugu her turlu paylasim (yazi, resim vb) materyallerinin kullanilmasi durumunda dogacak hukuki ve cezai sorumluluk paylasimi yapan uyeye ait olacaktir. Sozkonusu haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in hicbir hukuki sorumlulugu bulunmamakta olup haksiz kullanim nedeniyle GebelikveAnnelik.net'in ucuncu kisilere odemek zorunda kalabilecegi her turlu tazminat ve idari/adli para cezalari GebelikveAnnelik.net kullanicilarina rucu edilecektir. Forumumuza uyelerimiz tarafindan eklenen tum paylasimin ticari kaydi gudulen, telif hakki ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadiklari en ust duzeyde incelenmektedir. Ancak her yazinin veya resim dosyasinin orijinal kaynagi tespit edilemediginden, bu iceriklerle ilgili gerekli duzenlemeleri bize ulasmaniz durumunda derhal gerceklestirebiliriz.

Gizlilik Sözleşmesi - Facebook - Twitter - Instagram - Pinterest - Google +